r Wi) zijn met spoed op zoek naar I li Boekhoudkundig Medewerker (M/V) A Medewerkers hand- en bandboeketten in- en ompakmedewerkers groenten en fruit Stekmedewerkers Technisch productiemedewerkers DE WOLFERT ravmmmi Het Nieuwe Stadsblad Uitzendbureau: SCHOOLVERLATERS OPGELET! FULLTIME LEERLINGEN rgos is op zoek naar www.wolfert.nl Onderwijs ondersteunend Personeel B.V. 24 32 uur per week, verdeeld over 3 of 4 dagen Mortalitas overledenenzorg Oproepkracht (M/V) AUTOTECHNICUS Wolfert van Borselen Heeft u interesse in een ondersteunende functie op een groeiende en ambitieuze school? Kijk voor alle vacatures en meer informatie op Woensdag 25 april 2007 - Pagina 39 Hoogstraat 122, Vlaardingen Telefoon 010-5211062 Wij zijn op zoek naar medewerk(st)ers voor diverse werkzaamheden. Ben jij full-time beschikbaar en beheers je de Nederlandse taal dan kan je snel aan de slag. Het werk is jaarrond en fulltime. Heb je interesse? Bel dan voor meer informatie naar: 010-5211062. Je kan ook mailen naar vlaardingen@greenjob.nl of kijk op www.greenjob.nl. Aquisitie naar aanlekling van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Voor opgave van uw advertentie of informatie, bei: (0900) 700 07 77 anenmark Powered by JobTrack.nl Hu bel Marine b.v. is gevestigd in Schiedam (Vijfsluizen) en o.a. gespecialiseerd in het registreren en classifiseren van zeeschepen onder verschillende buitenlandse vlaggenstaten. Ter versterking van het huidige team, zijn wij per direct op zoek naar een spontane en gemotiveerde collega voor de functie: Functieprofiel - het zelfstandig coderen en verwerken van de dagelijkse mutaties, zoals banken, debiteuren/crediteuren, facturen, betalingen, kas; - het zelfstandig uitvoeren van debiteuren bewaking; - registratie en verwerking van verlof- en ziektedagen, e.d.; - ondersteunende/voorbereidende werkzaamheden voor de accountant en de directie. Profiel kandidaat - praktijkdiploma boekhouden of gelijkwaardig, eventueel aangevuld met een relevante vervolgopleiding; - goede kennis van Nederlands en Engels in woord en geschrift; - goede kennis van Microsoft Office en Exact Globe 2003 boekhoudprogramma; - zelfstandig, verantwoordelijkheidsgevoel; - werkt graag samen in een jonge, energieke groep. Denk je aan bovenstaand profiel te kunnen vol doen dan komen wij graag met jou in contact. Wij bieden je een afwisselende, zelfstandige baan, een uitstekend salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Stuur je brief met C.V. voor 9 mei 2007 naar onderstaand adres. De werving en selectieprocedure wordt uitgevoerd door: Adficon Secretarion B.V. Onderlangs 2a, 2991 EM Barendrecht T.a.v. Diana van Nugteren e-maii: d.van.nugteren@adficon.nl Argos Zorggroep is een vitale organisatie die een breed pakket biedt op het gebied van wonen, zorg, behandeling en service aan ouderen thuis of in een van onze zorg-, verpleeg- of dagcentra. Het werkgebied omvat de regio's Nieuwe Waterweg Noord, Albranswaard en Hoogvliet. Alhoewel onze grootste groep zorgvragers ouderen zijn, beperken we ons daar niet toe. Ook chronisch zieken, mensen met psychiatrische problemen en specifieke doelgroepen zoals Korsakov patiënten rekenen wij tot ons domein. Het maakt hierbij niet uit waar deze cliënten verblijven: thuis, in het ziekenhuis, het verpleeghuis of het zorgcentrum. In de komende jaren staan er nogal wat nieuwbouwprojecten op stapel. We bouwen in Spijkenisse, Poortugaal, Schiedam en in Vlaardingen. Voor de opleiding van verzorgende IG (VIG) en drie- werkvelden BBL (Brede Opleiding Verzorgende IG) zoeken wij 36 uur per week De opleiding In september 2007 starten we weer met de VIG-opleidingen. Je start of met 18 weken vooropleiding of direct op een afdeling met één vaste lesdag per week (al naar gelang leeftijd en zorgervaring). De duur van de opleiding bedraagt 3 jaar, waarin je op verschillende verpleegafdelingen werkt en stages binnen en/of buiten onze organisatie aangeboden krijgt. Vooropleiding Om te kunnen starten met de opleiding moet je minimaal een VMBO- diploma (T of Kader) hebben of een vergelijke opleiding hebben afgerond. Arbeidsvoorwaarden Aan de opleiding zijn geen kosten gebonden; het schoolgeld en de boeken worden volledig betaald. Daarnaast krijg je een leerlingsalaris conform de CAO Verpleeg- Verzorgingshuizen. Belangstelling? Voor meer informatie kun je terecht bij de afdeling Opleiding Scholing, tel.nr. 010-427 82 87 of bezoek onze website www.argoszorggroep.nl. Je kunt schriftelijk solliciteren naar Argos Zorggroep, T.a.v. afdeling O&S, Postbus 4023, 3102 GA Schiedam. Mortalitas is een vooraanstaande onderneming en specialist op het gebied van overledenenzorg en levert haar diensten tegen een zeer hoge kwaliteit. Ons werkgebied ligt in de regio Rotterdam e.o. Wij zoeken voor ons team een enkele uren per week voor het verzorgen van overledenen Vereisten zijn: Integer, zorgzaam en een flexibele instelling. Bereid zijn om onregelmatig opgeroepen te worden. Eigen auto mobiele telefoon. Nederlandse taal goed beheersen. Woonachtig in Vlaardingen of Schiedam. Sollicitatie met CV uitsluitend per brief of E-mail richten aan: Mortalitas B.V Mathenesserlaan 2Ö2 3021 HV Rotterdam info<@)mortalitas.nl www.mortalitas.nl TRANSPORTi KOERIERSERVICE Om ons team te versterken zijn wij op zoek naar: Nette chauffeurs in bezit van rijbewijs B C (E) en chauffeursdiploma Afroepkrachten B (C,E) Geen 8:00 tot 17:00 mentaliteit Interesse? Zend uw cv naar: berry@snelweg-transport.com of bel naar B. Antonissen op 010-4704011 Snelweg Transport Schiedam AUTO BEUMER B.V. OAIHATSU AUTOMOBIEL EN GARAGEBEDRIJF Nieuwe Haven 233, 3117 AB Schiedam Officieel Daihatsu regiodealer zoekt per direct jn bezit van APK2 lichte voertuigen Functieomschrijving: Reparatie en onderhoud, leidinggeven in de werkplaats, schade-afhandeling, contact met importeur, etc. Wij bieden een afwisselende zelfstandige functie in een solide en prettige werksfeer met salariëring conform het niveau. Interesse? Stuur dan je persoonlijke sollicitatiebrief voorzien van cv naar: Auto Beumer Postbus 791, 3100 AT Schiedam of bel voor meer informatie naar dhr. K. C. Beumer Tel. 010-4264546 SCHOLENGROEP VOOR OPENBAAR ONDERWIJS

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39