ÜJ WYNMALEN syngenta Planner Locaties m/v Fulltime medewerk(st)er 12 'OL de Weekkrant Nieuwe Stadsblad J. LENS VELD Zonen B.V. Waterleidingstraat 4 - 6 3134 KC VLAARDINGEN Is een onderdeel van de LV Shipping Transport groep, een internationale logistieke dienstverlener. De groep heeft o.m. vestigingen in Nederland, Engeland en Duitsland. Wij zoeken een enthousiaste die onze administratie kan versterken. Zijn/haar werkzaamheden bestaan o.a. uit: - het boeken van inkoopfacturen, banken en memoriaal - facturatie - controleren tussenrekeningen - het maken van specificaties - beantwoorden van de telefoon Geïnteresseerd? Dan ontvangen wij graag uw sollicitatie met uitgebreide CV per e-mail: ekruiiff@lensveld.com of per post: Postbus 67 3130 AB VLAARDINGEN. De Planner Locaties Is verantwoordelijk voor het actief bijdragen aan de voorbereiding en creatie van de lange-termijn-plannlng t.b.v, een optimale operationele productieplanning voor de totale Europese productie uit zaad en de daaropvolgende processen. Daarnaast wordt de lange-termijn-plannlng in samenwerking met de Planner vertaald naar de operationele week- en dagplanning, Verder behoort tot het takenpakket o.a, het onderhou den van planning van de locaties en het toewijzen van leeaties aan productlepartijen, het controleren van de bij de functie behorende taken, alsmede de schriftelijke verslaglegging In de Nederlandse taal, teneinde ervoor te zorgen, dat de door het bedrijf gestelde kwaliteitseisen gewaarborgd blijven, T,b,v, de planning en productie wordt er gebruik gemaakt van verschillende informatiestructuren zoals SAP/WLM/LP en afgeleide gegevens, De planningsafdeling vervult een coördinerende functie die van de afzonderlijke operatiestappen op beheerste wijze een vloeiend geheel maakt, Het profiel je hebt een MBO=werk= en denkniveau, Daarnaast heb je kennis en ervaring met (jonge) planten, een analytisch denkvermogen en logistiek inzicht, je hebt goede eom-- munieatieve vaardigheden en geen jMot=§=mentaliteit, Verder ben je bekend met Windows, ixeel, Word en Acces, ben je besluitvaardig, stressbestendig en flexibel, Ons aanbed len uitdagende functie voer diegene die zich prettig voelt in een internationale organisatie met de nieuwste technische innovaties, Inthousiaste, collegiale, klant- gerichte collega's en een gedreven sfeer kenmerken de werkomgeving, ialaris is conform 6A© tuinzaadbedrijven, öoede overige arbeidsvoorwaarden, Spaarloenregeling, pensioenvoorziening, scholingsmogelijkheden en 8 vakantiegeld, Balanf§tellin§? Voer meer informatie ©ver deze functie kun je contact opnemen met §ric Philipsen (Leider Planning), telefeon-- nummer (§174) f|4l ¥1 Herken je jezelf in hef functie profiel en wil je graag ons team komen versterken, richt dan een brief met motivering en c,v, binnen twee weken na verschijning van deze publicatie aan Syngenta Seeds §:V, La.v: iianca flernard, afdeling m Postbus i§78 £H 8e Lier of per e--mail hndelierisyngenta^om Synpnfa Seeds SM veert een actief ntehtekenèefetd Aequisitie naar aan/e/d/ng van deze adverentie steden wij n/etegjsH/s Schiedam kort Kerkdiensten Kerkdiensten 29 april Prote stantse Kerk Schiedam, dien sten om 10.00 uur. Grote Kerk ds.Chr.Molenaar-Dekker, Utrecht. Magnalia Deikerk ds. J. de Waard, Papendrecht. Bet- helkapel gesloten (zie Lutherse Kerk).Lutherse Kerk - SOWds. T. Zevenbergen. Dorpskerkds. W.Verhoef, Vlaardingen. De Ark ds AW. Theunisse, Dordrecht. Zondag zijn er in de Christelij ke Gereformeerde Hoeksteen- kerk (hoek Warande/BK-laan) kerkdiensten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds. W. van Sorge. In de Stjan de Doper - Visita- tiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, is er zaterdag om 17.00 uur viering van woord, gebed en commu nie met muzikale begeleiding. Zondag 10.30 uur is er eucharis tieviering, voorgegaan door Pa ter Leo de Jong O.P. met samen zang o.l.v. Jan Meijsters. In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de Westvest 30 zijn zondag diensten om 9.30 en 16.30 uur voorganger Ds. F.H. Blokhuis. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Ge loofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is mw. Ds. J.W. Zijlstra. Zondag bij de Herst. Herv. Ge meente een dienst om 10 uur in het Accent College, voorganger: Dr. P. Buitelaar, om 16.30 uur in de Grote Kerk, voorganger Ds. W. Verboom. In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezongen Hoog mis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinuspa- rochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eucharis tieviering of dienst van Woord en Communie. Zondag is er in de Liduinaka- pel (Frankeland) om 10.00 uur eucharisitieviering voorganger pater K. Veltman met medewer king van het Liduinakoor. Bij de Evangelilsch-Lutherse Gemeente aan de Lange Nieuwstraat 219 is zondag om 10 uur een dienst voorganger is Ds. T. Zevenbergen. Country avond in De Erker SCHIEDAM - DJ Chris zorgt za terdag 28 voor de muziek op de country avond in wijkcentrum De Erker. Mensen die zin heb ben om hun voetjes weer in een rij van linedancers te laten be wegen kunnen deze avond hun hart ophalen. De toegangsprijs bedraagt 2 euro. De avond be gint om 19:30 uur en duurt tot 24:00 uur. Open dag bij Schiespoor SCHIEDAM - Modelspoorver eniging Schiespoor houdt zater dag 28 april een open dag. Op de grote clubbaan rijden goede ren- en personentreinen uit verschillende tijdvakken hun rondjes. De digitale Marklin- baan en de analoge N-baan zijn zover gereed dat erop gereden kan worden. Voor kinderen staat een rangeerbaan opge steld waar ze hun rangeerdiplo ma kunnen halen. Op de beurs kunnen treinen en toebehoren van diverse merken tegen een aantrekkelijke prijs worden ge kocht. De Schiespoordag wordt gehouden van 10 tot 16 uur in het clubhuis aan de Westerkade 21. Eigen plek voor Intorno Ensemble SCHIEDAM - Het muziekspek takel Liduina, de kleuteropera op de Brandersfeesten en het Rie Cramerfestival. Het zijn en kele wapenfeiten van het Intor no Ensemble. Het gezelschap heeft van Woonplus een onder komen gekregen aan Jozef Ore- liosingel. Dat werd maandag geopend door wethouder Men- no Siljee en directeur Bob Ven huizen van Woonplus. Josef Orelio, gespeeld door Annelies Prins, keek goedkeurend toe. li Facetten zoekt spelers voor spektakel REGIO - Theatergroep Facetten werkt mee aan de opening van de Betuwelijn op zaterdag 16 ju ni. De opening van dit mega project wordt gevierd met een totaalspektakel waarin onder andere zangers, (koord) dan sers, een gezamenlijke act ma ken. Voor de rolfiguren in het toneelspel zijn nog enkele plaatsen vrij voor serieuze spe lers vanaf 18 jaar. Aanmelden (t/m 1 mei) bij Marianne van Herp, telefoon 0622623815 of email info@facetten.nl. Wynmalen Materials Handling B.V., de Nederlandse importeur en dealer van o.a. Yale vorkheftrucks en magazijntrucks, zoekt versterking op de financiële afdeling voor de functie van BOEKHOUDER MET AMBITIE In deze functie is zij/hij verantwoordelijk voor het: A opstellen van de maand- jaarafsluiting A maken van ad-hoc rapportages A analyseren en bewaken van de Balans en de V&W A aansturen van debiteurenbewaking A uitvoeren van diverse aangiftes P!ruitvoeren van betalingen Pi-ondersteunen van alle overige financiële werkzaamheden A rapporteren aan de controller Wij vragen: Pir Een positieve, probleemoplossende instelling A Relevante ervaring in een dergelijke functie A-Een relevante opleiding op MEAO/MBA niveau AEen initiatiefrijke persoonlijkheid met goede communicatieve vaardigheden Wij bieden: A Een aantrekkelijke, afwisselende, zelfstandige functie AEen prima salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden Interesse? Stuur dan uw sollicitatiebrief met CV naar Wynmalen Materials Handling B.V. t.a.v. M. Smits, Industrieweg 30, 3133 EE Vlaardingen. Voor meer informatie kunt u bellen met 010 - 248 56 30. Woensdag 25 april 2007 - Pagina 40 shipping transport Syngenta is een wereldwijde marktleider in de agribusiness en richt zich op duurzame landbouw door innovatief onderzoek en technologie. De onderneming neemt een leidende positie in op de markt van gewasbescher mingsmiddelen en de derde plaats op de markt van hoogwaardige commerciële zaden De verkopen in 2006 bedroegen ongeveer 8,1 miljard. Bij Syngenta werken rond 19.500 mensen in meer dan 90 tanden. Syngenta is genoteerd aan de beurzen van Zwitserland (SYNN) en in New York (SYT). Meer informatie is beschikbaar op: www.syngenta.com. De Nederlandse hoofdvestiging van Syngenta Seeds is gevestigd in Enkhuizen. Hier werken zo'n 600 medewerkers aan de ontwikkeling, productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groentezaden, bloemzaden, stekken en jonge planten. De vestiging in De Lier produceert en distribueert jonge planten ten behoeve van afnemers in de meeste landen van Europa. Dit proces kenmerkt zich door recente technische innovaties die de kwaliteit en efficiency in de toekomst waarborgen. Met ruim 100 medewerkers zorgt de organisatie in De Lier, dat de jaarlijkse productie van stekken en planten de juiste weg vindt naar de professionele kweker. Syngenta Seeds B.V. zoekt voor de afdeling Greenhouse Planning op de vestiging Young Plant Production in De Lier voor 38 uur per week een De functie 9 0

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40