KO L PA 'Uil mm Nieuwe Stadsblad Uw nieuwe huurwoning vindt u bij Kortland! 5.4 miljoen lezers 220 miljoen euro €577,50 Kortland De musical smullen deze week voor Kuifje - De Zonnetempel is muzikaal spektakel van top niveau dat in eerste plaats een volwassen publiek zal bekoren, maar ook jongeren zeker niet ongevoelig zal la ten. Kuifje (Jelle Cleymans), Bobbie, Kapitein Haddock (Henk Poort), Bianca Casta- fiore (Miranda van Kralin gen), Jansen Pick Cohen) en Janssen (Walter Baele) en nog vele andere legendari sche figuren laten je meesle pen in een wervelende mix van actie, humor en span ning. De overdonderende decorwissels en spectaculai re speciale effecten zullen de toeschouwer keer op keer verrassen. De musical Kuifje - De Zon netempel, is van 19 mei tot en met 17 juni 2007 exclusief te zien in het nieuwe Luxor theater te Rotterdam. Meer informatie, kijk op www.musicalkuifje.com of www.luxortheater.nl. ROTTERDAM - In de voet sporen van Kuifje treden? Dat kan! Twintig lezers van deze krant mogen zaterdag 12 mei naar het Belgische Oostende om verslag te doen van de musical Kuifje - De Zonnetempel. De voor stelling is vanaf 19 mei te zien in het nieuwe Luxor Theater. Voor de speciale reporterdag, ter gelegenheid van de 100ste ge boortedag van Kuifjes geestelijk vader Hergé, zoeken we zowel professionele- als amateurver slaggevers. Stuur een mailtje met motivatie voor 30april naar red.actie@whk.wegener.nl. Ver geet niet je naam en telefoon nummer te vermelden. De twin tig uitverkoren reporters ver trekken zaterdagochtend met de bus van het nieuwe Luxor Theater naar Oostende, waar het creatieve team achter de musical voor de ontvangst zorgt. Uiteraard verwachten we van de reporters een verslag van de dag. De beste verslagen maken kans op mooie prijzen, terwijl deze Het verhaal Kuilje - De Zonnetempel is gebaseerd op één van de spannendste avonturen die Hergé ooit voor zijn held Kuifje crëerde: een zeven koppige expeditie in Peru opent een heilig Incagraf, ontvreemdt de mummie van Rascar Capac en haalt zicht daarmee de vloek van de Zonnegod op de hals. Zes van de expeditieleden wor den door een geheimzinnige ziekte getroffen. Kuifje, Bob bie en kapitein Haddock proberen het laatste expedi tielid te beschermen, daarin bijgestaan door de onna volgbare detectives Jansen en Janssen. De vloek van Raspac Capar is niets ontziend. Ook het laat ste expeditielid valt ten prooi aan de geheimzinnige ziekte en professor Zonnebloem verdwijnt op mysterieuze wijze. Kuifje en Bobbie gaan op zoek naar de verdwenen professor. Ook kapitein Had dock vergezelt hen, om Bianca Castafiore te ont vluchten, die op Kasteel Mo- lensloot haar imrek heeft ge nomen. De zoektocht leidt hen naar Peru, waar zij Zorrino, een Indiaans sinaasappelverko- pertje ontmoeten. Zorrino biedt aan hen naar de plaats te brengen waar Zonne bloem gevangen wordt ge houden. Na een tocht met vele ontberingen door de jungle en over besneeuwde- bergen, bereiken ze de heili ge zonnetempel. Kuilje en zijn vrienden worden be trapt, gevangen genomen en weggevoerd naar de Grote Inca. Hun snaf is de brand stapel, samen met professor Zonnebloem... krant een boemlezing uit de re censies publiceert. De winnaars krijgen schriftelijk nadere infor matie. Ben je geen razende reporter, maar lijk je wel op Kuifje? Stuur dan een foto van jezelf voor 30 april naar red.actie@whk.wege- ner.nl of Wegener Huis-aan- huiskranten, Postbus 1980,3000 BZ in Rotterdam, onder vermel ding van 'Kuifje actie'. Tien look-a-likes krijgen twee vrij kaarten voor de musical in het nieuwe Luxor Theater. Open huis zaterdag 28 april van 12.00 tot 14.00 uur MAKELAARS Hoe belangrijk is een huis-aan-huiskrant? Adverteerders scannen: www.waanzinnigecijfers.nl WGGGNGR huis-aan-huiskranten Woensdag 25 april 2007 - Pagina 63 voetsporen van Kuifje! Treed in TE HUUR - SCHIEDAM Hagastraat 135 OMSCHRIJVING: Keurig 3 kamer appartement gelegen in een recent gebouwd appartementencomplex aan de Hagastraat, in de directe nabijheid van de historische "Nieuwe Haven" en op loopafstand van het stadscentrum en openbaar vervoer. Het moderne complex is voorzien van een lift en heeft eigen parkeerplaatsen op het binnenterrein dat vanaf de straat bereikbaar is via een op afstand bedienbare overheaddeur. per maand excl. servicekosten Nieuwe Tiendweg 11a I 2922 EN Krimpen a/d IJssel Telefoon 0180-554401 I Fax 0180-553926 info©kortland.com I www.kortland.com makelaardij SCHIEDAM STRIJENSESTRAAT 18 VRAAGPRIJS 285.000,- Kosten Koper Extra breed woonhuis in perfekte staat van onderhoud met fraai aangelegde tuin en achterom. Houten berging. Het betreft een geheel gemoderniseerd dubbel pand welke van alle luxe is voorzien met veel oog voor sfeer en kwaliteit. Indeling: vestibule, woonkamer ca 65m2 met open haard en vloerverwarming, open keuken, bijkeuken. Verd.: op de verdieping is een ruime over loop, 4 slaapkamers en een werkkamer, alle met dakkapellen en dubbel glas. De badka mer is onlangs aangelegd en v.v. bad, douche en vloerverwarming. Vliering. Het pand is voorzien van vele extra's zoals centraal stofzuigersysteem. Oplevering: in overleg. Kolpa makelaars B.V. Straatweg 94, Rotterdam tel. +31 10 422 61 44 fax. +31 10 422 38 91 www.koloa.nl of bellen: 0800 - 7 200 000 voor de brochure Meer info? Anke Bodewes Makelaardij 010 246 44 44 www.ankebodewes.nl www. omoprojectennl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 63