Oriëntaals feestje Over hoe het leven had kunnen zijn DE HOUTLIJN m 1 m 11 i 11 GRATIS! Hakim vertelt eigen verhaal in Ali Baba Musical Brochure ligt klaar MEI AANBIED J0£0 \H'£u»s Rovers uit Oost en West Bij aankoop van een houten vloer GRATIS miofol ONDERVLOER "M Houd uw blaas in prima conditie: 1200 mg Cranberry-extract per dag Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Een bekende 1001-nacht musical met invloeden uit het Oosten en het Westen. Kindervriend en theatermaker Hakim is met Ali Baba, de musical zondag 6 mei 2007 om 14.00 uur te zien in For- tis Theater aan de Schie. foto: pr Iedereen is uitgenodigd voor een oriëntaals feestje. Een 1001- nacht musical met invloeden uit het Oosten en Westen, het is kindervriend en theatermaker Hakim op het lijf geschreven. Hij is ooit begonnen op straat als lokale doe-het-zelf mime- speler. Mensen zullen hem, be halve van zijn karakteristieke dreadlocks, vooral kennen van Sesamstraat waar Hakim al ja renlang een vaste inwoner is. Op welk nummer hij woont we ten we niet. Wat we wel weten is dat hij het kind in ieder van ons weet te raken met zijn ontwape nende en slimme warmte. Ali Baba de musical vertelt het adembenemende verhaal over een houtsprokkelaar Ali Baba, diens broer, de confrontatie met de veertig rovers en de ont dekking van de geheime spreuk 'Sesam, open u'. En ja - je bent het inmiddels gewend - Hakim maakt er natuurlijk weer een ge heel eigen verhaal van. In zijn Ali Baba worden de ro vers gerekruteerd uit verschil lende landen (criminaliteit kent geen nationaliteit, zo vindt Ha kim), zijn zij gestoken in lokale klederdracht en bestaan de schatten die de rovers vinden niet alleen uit diamanten en goud, maar ook uit medicijnen, kaviaar en een kaasschaaf. Na tuurlijk heeft Hakim nog veel meer gekkigheid in petto, maar dat gaan we hier niet verklap pen. Bij een echte musical horen muziek, zang en dans en ook daar heeft de kindervriend voor gezorgd. Algerije, Marokko, Turkije en Nederland leveren hun traditionele dans en mu ziek bij hem af. En dus horen we niet alleen gitaren en synthesi zers, maar ook luiten, citers en darbuka's. Hakim is met Ali Baba, de musi cal te zien zondag 6 mei 2007 om 16.00 uur in Fortis Theater a.d Schie. Ernst van der Pasch is een intelligente tekstschrijver en een romanticus met aan dacht voor de harmonie in taal en muziek. Hij is een vaardig pianist en een zanger met een diepere en war mere klank dan je bij zijn leeftijd zou verwachten. Hij bezit een uitstraling, die hem onmiddellijk sympathiek maakt al voordat er nog maar één intelligente grap of door dachte filosofie uit zijn mond is gerold. Verder is Van der Pasch columnist, parttime wereldrei ziger, kroegfilosoof en presen teerde hij de afgelopen vijf jaar het tv-programma Het Klok huis. Overzicht Het is fijn dat er in deze roerige tijden mensen zijn die het over zicht behouden. Mensen die de besluitelozen een schop onder hun kont kunnen geven of die richting geven aan stuurlozen. Mensen die troost bieden aan de verdrietigen, schoonheid aan de verbitterden en relative ring aan de zwaarmoedigen on der ons. Het is, kortom, fijn dat Ernst van der Pasch een nieuw program ma maakt. Is hij de nieuwe Mes- m Ernst van der Pasch is net zo stuurloos als de rest maar kan er wel mooi over vertellen. foto: katja schade sias? Nee, waarschijnlijk niet. Hij is net zo stuurloos, zwaar moedig en verdrietig als de rest. Hij kan er alleen wel verdomd mooi over vertellen. Een real-li fe soap over hoe het leven had kunnen zijn. Get a life is zijn vijf de programma en is donderdag 3 mei 2007 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Lebbis gaat op zoek naar het kwaad Lebbis is kwaad en dat zal 'ie vertellen! Zo ook op zaterdag mei in Theater aan de Schie. Het Kwaad is namelijk over al. Het Kwaad is een manda rijn met landbouwgif, maar het mag verkocht worden, want het is binnen de norm. Gek hè, dat steeds meer mensen kanker krijgen. Het Kwaad is ook een bon krij gen omdat je door rood fietst. Terwijl de bon wordt uitgeschreven rijden er nog tien anderen fluitend door rood. Zo raar dat het respect voor de politie zo laag is. "Het Kwaad is overal en ik ga zes maanden reizen om het te vinden. Voor jullie. Ik ga met heel veel kwaad terug komen en dat ga ik heel mooi vertellen." Lebbis is de helft van het duo Lebbis en Jansen. De vorm van zijn theatervoorstellin gen leunt tegen die van de stand-up comedy, maar door de toegenomen diep gang is het de meest actuele versie van het traditionele Nederlandse cabaret. Lebbis is met de cabaret voorstelling Het Kwaad za terdag 5 mei 2007 om 20.15 uur te zien in Fortis Theater a.d Schie. Kleihoogt 34 Tel.: 010-51 156 03 Fax: 010-51 200 46 2651 KV Berkel en Rodenrijs Email adres: info@houtlijn.nl Website: www.houtlijn.nl Openingstijden: ma.-vrij.: 7.00-12.30 13.00-17.30 uur zaterdag: 7.00-13.00 uur Bezorging in Z-H bij bestellingen boven 600,- gratis (m.u.v. zand, grind en grond) kunststof kozijnen Het adres voor de particulier en aannemer voor: Hout Houten vloeren Plaatmateriaal Laminaat Hardhouten kozijnen op maat Zand en Tuinaarde Tuinhout Blokhutten Grind en Natuursteen WÊÊÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊIÊÊÊÊÊÊÊÊÊL M U li §jp| KBZ kunststofkozijnen Al 20 jaar fabricage in eigen fabriek Eigen montagedienst Snel leverbaar Onderhoudsarm Met alle soorten glas leverbaar Vraag geheel vrijblijvend een offerte Showroom geopend van maandag t/m zaterdag van 9.00-15.00 uur KBZ Kunststofkozijnen James Wattweg 18, 3133 KK Vlaardingen, 010-4349833 www.kbzkunststofkoziinen.nl Cran Combi is goed voor de urinewegen SUPERAANBIEDING! Bij aankoop van Cran Combi 60 tabl. 19,95) ontvangt u 30 tabl. Woensdag 2 mei 2007 - Pagina 23 Het nieuwe theaterpro gramma 2007-2008 van Fortis Theater a.d Schie is klaar! De negende brochure is 26 april 2007 aan de Vrienden van het theater gepresenteerd. Vrienden hebben tot 10 mei voorrang met het reserveren van voorstellingen. Bent u ook nieuwsgierig en wilt u ook graag kaarten reserveren? Vanaf 10 mei 2007 is de theaterbrochure 2007 - 2008 beschikbaar voor ie dereen. Onze brochure kunt u bestellen via www.theateradschie.nl en deze valt dan automatisch op uw deurmat. o-" r 1...J WBf8t mfa* T2 21 - W... Cran Combi is een krachtige Cranberryformule die vrouwen helpt om de blaas schoon te houden. Het bevat immers per dagdosering het extract van 1200 mg van deze zure bessen. Cran Combi kan gebruikt worden als kuur of als onderhoudsproduct om de blaas en urinewegen goed te verzorgen. Het is namelijk bekend, dat Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteu nen. Daardoor wordt de weerstand van dit orgaan verhoogd. Dit helpt uw blaas schoon te houden. Behoud van een goed milieu in de blaas Aan Cran Combi zijn bovendien extra ingrediën ten toegevoegd voor een sterke blaas die tevens goed zijn voor de nierfunctie. Het gaat o.a. om Berendruifblad, Propolis, Mierikswortel, Silicium en zink. Deze bestanddelen hebben een verzorgende invloed op de urinewegen. De tabletten bevatten ook extra vitamine C, omdat deze voedingsstof sa men met Cranberry's een goed milieu in de blaas ondersteunt. C.0ED Voor het behoud van een schone blaas Bevat een hoge dagdosering van 1200 mg Cranberry-extract Helpt goed als kuurproduct of als onderhoudsmiddel Bevat vitamine C voor extra weerstand Extra toegevoegd: Berendruifblad, Propolis,*^ Mierikswortel, Silicium en Zink NS - NIEUWE STADSBLAD

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 23