I I pushplaygame Veel te bieden... in de toekomst Vlekkerig en rafelig -4- Het Nieuwe Stadsblad Met de komst van de Play station 3 is het trio weer compleet: Microsoft, Nin tendo en Sony strijden sa men om de gunst van de gamers. De PS3 verscheen als laatste op de markt en heeft dus een achterstand in de lopen. Nintendo sloeg een grote slag met de bijzondere Wii, en ook de Xbox 360 staat inmiddels wereldwijd in ruim elf mil joen huishoudens. Kan So ny de slag nog winnen? Technisch gezien doet de PS3 zeker niet onder voor de 360. De grafische moge lijkheden van de machine zijn ongeveer gelijkwaar dig, waarbij wel opvalt dat sommige titels op de PS3 minder mooi zijn dan op de 360. Daar staat tegen over dat de PS3 een veel grotere harde schijf heeft (60 mb ten opzichte van 20 mb op 360), wat het in de toekomst mogelijk maakt om veel spellen en films op te slaan. Sony maakt bo vendien veel kabaal over de ingebouwde blu-ray DVD speler. Deze opvolger van de gewone DVD geeft bij films mooier beeld en kan er meer informatie op één schijfje. Dat laatste is zeker handig voor spelont- wikkelaars, maar het mooi ere filmbeeld valt alleen op als de PS3 op een HDTV is aange sloten. Daarnaast is het nog lang niet duidelijk of Blu-ray de nieuwe standaard wordt. Laat uw aanschaf daar dus niet van afhangen. Het belangrijkste voor een spel computer blijft de kwaliteit van de spellen. En wat dat betreft Het hiphop vechtspel Def Jam Icon is er nu ook voor de PS3. Als zelfontworpen held probeer je het te maken in de wereld van de muziek. In een sfeervol ver teld verhaal werk je je op van domme kracht tot platenbons door te vechten. Vreemd, inder daad, maar wel leuk. Je vecht in allerlei locaties (disco, op straat, in een studio, enzovoorts) waar bij muziek een belangrijke rol speelt. De arena's pulseren op de muziek en op sommige mo menten gebeurt er op bepaalde plekken iets wat schade aan kan richten (exlosie, zwiepende lampen). Het is dus zaak om je tegenstander op het juiste mo ment op die verkeerde plaats te krijgen. Hierbij kan je de muziek enigszins 'sturen' door de 'draaitafel' iets terug te draaien. Hoewel dit allemaal prima werkt, blijven de gevechten wat oppervlakkig. Verwacht gee heeft de PS3 veel te bieden. In de toekomst wel te verstaan. Want de eerste lichting games (met uitzondering van Motor- Storm en Resistance: Fall of Man) haalt zeker nog niet het onderste uit de kan. We zijn er overigens wel van overtuigd dat er over een aantal maanden een aantal schitterende titels in de schappen liggen. Ook is So ny druk bezig met het ontwik kelen van een gratis online dienst die de concurrentie met Xbox Live aan moet gaan. On danks al dat moois in het ver schiet, blijft het apparaat aan de prijzige kant. 599 euro is een boel geld voor een spelcompu ter. gigantische combo's of erg veel tactiek. Dit is geen VirtuaFighter of Tekken. De sfeer en muziek van de game zijn echter dik in orde, en grafisch is de game even mooi als de 360 versie. Voor liefhebbers van hiphop en knokspellen een goede aan schaf. I De lancering van iedere nieuwe spelcomputer gaat vergezeld I van een vreemde verzameling games. Vaak wordt door uitgevers snel wat in elkaar geflanst om 'iets' te kunnen verkopen. Need for Speed Carbon is hier een voorbeeld van. Het spel is qua vormgeving en spel identiek aan de versie die vorig jaar voor de 360 verscheen. Grafisch is het spel echter een heel stuk minder mooi. De wegen zien er vlekkerig uit, de auto's zijn rafelig. Dit komt zeker niet door gebrek aan kracht in de PS3. Als we een spel als MotorStorm er naast houden is te zien dat Sony's nieu we apparaat véél meer in huis heeft. NfS:C blijft een amusante racegame, die ook online goed te spelen is. Je racet in illegale straatraces, waarbij je wordt geholpen door computergestuurde teamgenoten, die bijvoorbeeld tegenstanders van de weg druk ken of je meer snelheid geven. Het speelt lekker weg, en er zit zelfs een leuk verhaal in. Maar we vinden het enigszins droevig dat het spel er grafisch zo op achteruit is gegaan op een console die zó veel meer moet kunnen. Voor: PS3 Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Schiedam www.maeslanden.nl v. Schravendijkpiein 25 Vlaardingen Nijverheidstraat 6R Maassluis Wonen in Spanje? WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD IN SCHIEDAM! BEL 010-409.01.40 Kantoor Koemarkt 4 Schiedam Woensdag 2 mei 2007 - Pagina 25 Voor: PS3 3HBMKIOMMMKMI Bij de Maeslanden Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. Ed.C.F. Hellendoornstr. 23 Schiedam Een fantastisch terras appartement gelegen op de 1ste verdieping in de gezellige wijk de Woudhoek is nu te koop! Dit tum-key 3 kamer appartement (vh.4) is grandioos afgewerkt en direct beschikbaar! Indeling: centrale hal met videofoon en lift, indeling appartement: ruime entreehal met CV kast ('03), fraaie living (ca.32 m2), keuken v.v. diverse app„ gigantisch terras, gelegen op het zuiden (ca.26 m2), 2 ruime slaapkamers (ca.17,12 m2), toilet met fontein, gangkast met w.m.a,. Badkamer met ligbad, badmeubel, designradiator en douchecabine maken het geheel compleet. Berging in onderbouw. Winkels, openbaar vervoer en scholen bevinden zich op loopafstand. Dit is wonen met alle gemakken onder handbereik! Vraagprijs 219.000,- k.k. Gerrit Verboonstr. 22 In het monumentale "Dudok" gebouw, centrum Schiedam, is nu een fantastisch ruim en luxe 4 kamer appartement te koop. Indeling: centrale hal met videofoon en lift t.t. berging in de onderbouw. Indeling app: entree, ruime hal, toilet, 3 slpk.(ca.21,10,9m2),1 met w.m.a., badkamer v.v. bubbelbad, aparte stoom/douchecabine en v.w.m.. Luxe keuken met v.w., inductie kookplaat, granieten aanrechtblad. Via keuken t.t. het gezellige loggia/balkon. Schitterend afgewerkte woonkamer (42m2) met mooie vloer en schouw. Dit zeer zonnige appartement is tevens voorzien van zonwering. Heeft u de wens om zeer luxe te wonen in het bruisende centrum, dan is dit uw appartement! Vraagprijs 259.000,- k.k. v. Bh- Perfect wonen direct bij de sfeervolle binnenstad van Vlaardingen in een 3 kamer benedenwoning met tuin, op loopafstand van het winkelcentrum Veerplein met de gezelligheid van de haven met zijn terrassen, goed openbaar vervoer en station. Indeling: entree, gang met trapkast, garderobekast, toilet, moderne badkamer met douche en wastafelmeubel, sfeervolle living (26 m2) voorzien van laminaatv- loer, kunststof kozijnen met dubbel glas, ouderslaapkamer (12 m2), 2e slaapkamer (7m2). Nette keuken met ingebouwde gaskookplaat en toegang tot de tuin (70 m2) met vijverpartij en aparte berging. CV middels moederhaard. Een perfecte starters woning voorzien van dubbel glas. Vraagprijs 157.500,- k.k. Te Huur: fraaie nieuwbouwloods (90 m2) met roldeur. Centraal gele gen met een goede bereikbaarheid. Eventueel te vergroten tot 180 m2 door middel van tussenvloer. Het pand wordt casco opgeleverd. Aanvaarding op korte termijn mogelijk. Huurprijs 1.400,- p. mnd Ook hiermee kunnen wij u van dienst zijn! Bel voor meer informatie 010 - 409.01.40 Prijs op aanvraag hartje Schiedam is nu te koop een bedrijfs .e met bijzonder veel capaciteit. ..iig: Via twee overheaddeuren toegang tot de multifunctionele opslagruimte (ca. 155m2). Het pand is voorzien van een toiletruimte en elektriciteit Ondernemers, dit is u kans! Goed bereikbaar én in het centrum! Vraagprijs 179.000,- k.k. Kantoor Maassluis Drijver 133 3144 GD Maassluis I Tel: 010 - 592.33.00 ;t goede bereikbaarheid winkels, scholen, .-rvoer enz.lndeling: entree, hal met toilet, m.k., aparte .dadkast en t.t. keuken met keukenblok v.v. div. inbouwapp. zoals vaatwasser, 5 pits gasfornuis, afzuigkap, apothekerskast. Bijkeuken met w.m.a.,drogeraansl., opstelling CV ketel ('04) en t.t. balkon aan voorzijde. Slpkmr (8m2) met t.t. balkon aan achterzijde. Moderne badkamer met bubbelbad, v.w.m. en designradiator. Woonkamer met uitzicht en t.t. balkon aan de achterzijde en zijraam. Ouderslpkmr (11 m2) met tt. balkon aan de voorzijde. Bijzonderh eden: gehele woning is v.v. dubbel glas, modem en jong van opzet, berging in de onderbouw. I Vraagprijs 149.500,- k.k. V.V.E Beheer Veerstraat 27 3142 CP Maassluis Tel: 010- 599.22.11 n geweldig 3(vh 4)kamer appartement met lift MTocatie in een gezellig appartementencomplex! Direct ^.achtig recreatiegebied waar u kunt genieten van de paardensport Kanovijver, prachtige wandelroutes en met winkels, openbaar vervoer en uitvalswegen op steenworp afstand. Indeling: entree, hal, toilet met fontein, m.k., mooie luxe Verkade keuken ('03) v.v. koelkast vriezer, vaatwasser, grill, combi oven/magnetron, halogeen kookplaat. Vergrootte woonkamer (ca.40m2), 2 slpkrs.(ca.12,11 m^één met inbouwkast met w.m.a. en t.t.balkon (Z/ZW). Nette badkamer met douche, vaste wastafel. Voorzijde v.v.kunststofkozijnen met dubbelglas. Berging met elektra in onderbouw. Vraagt u zich af of dit liw droomdomein kan zijn? Kom gerust eens kijken! Vraagprijs 169.500,- k.k. Kantoor Vlaardingen Van Schravenplein 1 3131 GV Vlaardingen Tel: 010 -460.33.33 plantsoen, half vrijstaande villa met ruime page, in het rustige en landelijk gelegen dorp Maasdijk, iust en natuur nog heel gewoon zijn. Indeling: ruime entree met rrap, modern hang toilet m.k. trapkast.Riante uitgebouwde living(61 m2) v.v. fraaie plavuizen vloer met vloerverwarming,luxe L-vormige keuken v.v.alle inbouwapp. en natuurstenen blad. Via schuifpui t.t. zonnige tuin. 1 e verd.: overloop met t.t. 3 slaapkamers (8,12 en 19m2), apart toilet en luxe badkamer v.v.whirlpool, aparte douche, design radiator en v.w. De voorslaapkamers geven t.t. speels balkon. 2e verd.: riante zolder met mogelijkheden tot maken van extra slaapkamers. CV en boiler systeem. Een riante nieuwbouw villa op een top locatie I Vraagprijs 585.000,- k.k. Kantoor Nieuwerkerk a/d Ussel 1e Tochtweg 76 2913 LP Iheuwerkerk a/d Ussel Tel: 0180 - 45 00.45

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 25