t Sandd Magazijnmedewerkers m/v Voorman m/v CoopCodis Powered by O JobTrack.nl In Schiedam Postbezorgers -1e automonteur - voorbewerker - magazijnmedewerker Kalfsbeek bv coop Supercoop dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0187) 47 58 44 Sandd zoekt: Woudhoek en Spaland Groenoord en Kethel MACHINE/SERVICE MONTEUR www.kroes.org coop vttanhui wml attijdt Voor ons DISTRIBUTIECENTRUM in Monster zijn wij op zoek naar gedreven en enthousiaste collega's voor de functies van: orderverzamelaar - reachtruckbestuurder Woensdag 2 mei 2007 - Pagina 35 1 anenmarkt Het op één na grootste postbedrijf van Nederland. f Zoek je een goede balans Neem dan contact op met tussen vrije tijd en verdiensten? Sandd via: Ben je op dinsdag en vrijdag 0800 - 7263328 (gratis) een paar uur beschikbaar? of kijk op www.sandd.nl Deze functie staat open voor alle kandidaten (m/v) vna 16 jaar en ouder. Automobielbedrijf Kalfsbeek is een modern en dynamisch dealerbedrijf van sportieve en exclusieve automobielen waar autoliefhebbers zich direct thuis voelen. Niet in de laatste plaats door de kwaliteit van de service. Vestiging Schiedam Kalfsbeek, BMW en MINI dealer zoekt: voor haar vestiging inWateringen en Kalfsbeek/De Hertogh in Oostvoorne: De funktie-eisen zijn afgeronde opleiding 1e autotechnicus, bij voorkeur APK-keurmeester en ruime ervaring in soortgelijke funktie Voor de schade-afdeling in Schiedam: Afgeronde opleiding en ruime ervaring in soortgelijke functie gewenst. Beheersing van techniek "uitdeuken zonder spuiten" heeft voorkeur. Voor het magazijn in Schiedam: De ideale kandidaat heeft affiniteit met autotechniek, is representatief en communicatief, kan werken in teamverband en beschikt over een MBO-opleiding en rijbewijs B. Kalfsbeek biedt een aantrekkelijke honorering en een prettige werksfeer. Ben je geïnteresseerd? Stuur dan een sollicitatiebrief met C.V. t.a.v. de directie te Schiedam. Schiedam: Karei Doormanweg 21, 3115 JD Schiedam, telefoon (010) 246 28 28, fax (010) 246 28 22 Wateringen: De Lierseweg 3, 2291 PD Wateringen, telefoon (0174) 29 18 91, fax (0174) 29 18 90 Oostvoorne: De Ruy 68, 3233 AH Oostvoorne telefoon (0181) 40 90 50, fax (0181) 48 39 33 BMW maakt rijden geweldig Ter versterking van ons bedrijf, vragen wij: Aannemingsbedrijf Kroes B. V. realiseert Projecten in de Grond-, Water- en Wegenbouw, Cultuurtechniek, Betonwerken en Tuinbouw. Hierbij wordt gebruik gemaakt van diverse grote en kleinere moderne machines en gereedschappen ii ii ii niiiiiiiii Wat gaat u doen? - Het dagelijks onderhouden en uitvoeren van reparaties van materieel dat gebruik wordt bij de uitvoering van onze projecten. Dit kan ook op locatie plaatsvinden - Klaarzetten van bestelde materieelstukken of machines voor onze projecten - Het materieel van werken retour nemen, controleren, en voor vervolggebruik gereed maken - Bijkomende werkzaamheden in de werkplaats en op de werf Wat vragen wij? - Een enthousiast persoon die van "aanpakken" weet - Ervaring met bovengenoemde werkzaamheden - Een MBO werk- en denkniveau (bijvoorbeeld SOMA-college) - Minimaal in het bezit van rijbewijs B Wat hebben wij te bieden? Werken bij Aannemingsbedrijf Kroes B.V. betekent een goed salaris en uitstekende arbeidsvoorwaarden (incl. opleidingsmogelijkheden). Maar zeker zo belangrijk is dat wij er een informele en prettige werksfeer op na houden. Meer weten? Voor meer informatie kunt u contact opnemen met A.G. Kroes, tel: 010-5922888. Indien gewenst kunnen wij u ook een sollicitatieformulier toesturen. Stuur uw schriftelijke sollicitaties binnen 10 dagen aan: Aannemingsbedrijf Kroes B.V., t.a.v. de heer M. Hamerslag, Postbus 285, 3140 AG Maassluis of per e-mail: info@kroes.org Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld! CoopCodis is een unieke coöperatieve organisatie van zelfstandige onderne mers en eigen filialen in de levensmiddelenbran che met bekende super marktformules als Coop, CoopCompact en Supercoop. In deze supermarktformules zijn alle aspecten van food- retailing In balans: opti male aandacht en service voor de klant, een modern en uitgebreid assortiment, veel aandacht voor vers en gemak en met een uit stekende prijs/kwaliteits verhouding. Deze uitgangs punten worden door onze klanten bijzonder gewaar deerd. Onze organisatie heeft een platte structuur, kent korte lijnen met een informele cultuur en is sterk mensgericht. CoopCodis is met haar servicekantoor gevestigd in Velp en biedt werkgelegenheid aan ca. 3000 gemotiveerde mede werkers. voordeel wint altijd! In deze allround functie bent u met uw collega's mede verantwoordelijk voor de dagelijkse goederenverwerking voor al onze supermarkten. U maakt deel uit van een gemotiveerd team dat het als hun taak beschouwt onze supermarkten te voorzien van goederen in de gewenste hoeveelheid op het juiste tijdstip. Wij verwachten van de kandidaten: Opleiding op VMBO niveau Werkervaring in logistieke processen Zelfstandig en flexibel kunnen werken Werkhouding gericht op collegialiteit, kwaliteit en service Bereidheid tot het werken in wisselende werkroosters Kandidaten voor de functie van reachtruckbestuurder dienen in het bezit te zijn van een heftruck/reachtruck-certificaat. Bewezen ervaring is een pré. In deze functie bent u verantwoordelijk voor het aansturen van een groep medewerkers die dagelijks onze supermarkten voorzien van de juiste goederen, en wel op het juiste tijdstip. Tevens bewaakt u als voorman een correcte naleving van gemaakte afspraken en indien nodig treedt u hier corrigerend op, teneinde bij te dragen aan een optimale goederenstroom. Plaats binnen de organisatie: De Voorman ressorteert direct onder en rapporteert aan het Hoofd Magazijn en geeft direct leiding aan de Magazijnmedewerkers. De Voorman neemt deel aan het dagelijkse werkoverleg. Verantwoordelijkheden: Doen van voorstellen m.b.t. en zorgdragen voor een optimale personeelsplanning, -bezetting en -begeleiding en reageren op afwijkingen Aansturen, toezicht houden en controleren van het werkproces en reageren op afwijkingen Zorgdragen voor een schone en veilige werkomgeving en goed functionerend bedrijfsmateriaal Zorgen voor een goede communicatie met het magazijnkantoor en collega voormannen t.a.v. het werkproces. Wij verwachten van onze kandidaten: Een MBO-werk en denkniveau Kennis van logistiek processen, Arbo-regelgeving en veiligheidsvoorschriften Leidinggevende capaciteiten en goede communicatieve en sociale vaardigheden Goed kunnen plannen, organiseren en motiveren Zelfstandig, teamgericht, stressbestendig, flexibel en klantgericht kunnen werken WMS kennis is een pré. Vanuit het DC te Monster beleveren wij binnen onze coöperatie aan een 135-tal super markten. Ons totale assortiment behelst thans zo'n 6.000 artikelen (kruidenierswaren). Wij bieden u een prima salaris, goede overige arbeidsvoorwaarden en een prettige werkomgeving. Bent u geïnteresseerd stuur dan uw sollicitatiebrief binnen 2 weken na het verschijnen van deze advertentie met C.V. naar CoopCodis Groothandel B.V. t.a.v. De heer R. Geeraths, Havenstraat 49 - 512681 LC Monster. Voor nadere informatie kunt u contact opnemen met de heer R. Geeraths, directeur distributiecentrum, tel. 0174 - 28 22 01. Acquisitie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35