Vu A Receptionist m/v Eigenraam Bffl Peugeot 1 s Slachtofferhulp EQEÖ3EÖL Het Nieuwe Stadsblad Stier DOCENTEN EXTRA Horoscoop Ram Risico's die u neemt variëren altijd in omvang. Vanaf het begin de kansen en onmo gelijkheden van uw handeling voor ogen hou den vergroot de kans opzichtige valkuilen te omzeilen. Al kan een actie vanuit een opwel ling soms een opmerkelijke blik op de werke lijkheid bieden. Tweelingen Houd uw partner en uw eigendommen goed in de gaten de komende periode. Voordat u het weet verliest u wellicht dierbare eigen dommen. Verlokkingen om u heen kunnen u van slag brengen, maar met de juiste houding weerstaat u de druk. Kreeft Geloof in het eigene kan twijfels als sneeuw voor- de zon tfoen laten verdwijnen. Doordachte beslissingen evenzeer. Een combi natie van beide aspecten kan dus mogelijk een werelds idee blijken te zijn. Zolang de originali teit hoog is, worden uw opmerkingen vaak ge waardeerd. Leeuw Uw verbeeldingskracht laat de laatste tijd weinig te wensen over. De meest complexe problemen leiden niet langer een zwervend bestaan. De door u aangebrachte ordening maakt situaties ook voor anderen duidelijker. Probeer die kracht ten gelde te maken. Maagd De grote vragen van het leven houden groepen personen bezig. Door discussies nauwgezet te volgen en te analyseren, zet u en kelen misschien op het goede spoor. Zeker zijn van uw gedachtegoed is een gevaarlijke opstel ling. Weegschaal Balanceren op het koord van de etiquet te ligt u niet erg. Regels waaraan u niet wilt of kunt voldoen, kunnen uw mogelijkheden flink beperken. Uw eigenheid achter een masker verbergen lijkt niet de juiste aanpak; uw per soonlijkheid tonen des te meer. Schorpioen Het zeer nabije verleden heeft getoond dat uw opvoeding lang niet verkeerd is ge weest. Uw waarden en normen overbrengen op anderen kan dit vuur laten blijven branden. Een zoektocht naar de juiste gegadigden kan een lastige klus zijn. Boogschutter Meningen spuien zonder gehinderd te worden door enige vorm van kennis of intelli gentie is een kunstje dat iedereen begrijpt. Las tiger wordt het om uw uitspraken te stoelen op vaststaande feiten- De-uitdaging lonkt deson danks. Het aangaan ervan, kan verstandig zijn. Steenbok Stille diplomatie binnen uw kring als uw gezin, familie of werkomgeving heeft zich de afgelopen tijd geloond. Een iets andere aanpak dan deze kan voor het volgende tijdsbestek de koude uit de lucht halen. De echte onderhan delaar lijkt gewenst. «l Waterman til J Uw woorden worden de komende tijd alsop een weegschaaltje gewogen. Wanneer u zich hiervan bewust bent, kan dat voordelig voor u uitpakken, waardoor geluk u mogelijk overspoeld. Spontane uiüatingen kunnen ech ter het tegenovergestelde teweegbrengen. Vissen Gevoelsmatig overstijgt uw gedrag uw ego. Die bescheidenheid kan een mens sieren, maar in sommige gevallen verwordt het tot een aanfluiting. Ongewenste bijverschijnselen zijn dan onafwendbaar. Waak voor dergelijke wen dingen in uw leven door dichter bij uw hart te leven. telefoon 0900 - 0101 In deze dagen maakt de zon overuren. Alle gele genheid dus om de barbecue weer in stelling te brengen en de houtskool tot gloed. Niets is zo lek ker als grillen boven een houtvuur, maar dat le vert in de meeste gevallen problemen op. Vooral omdat hout bij het verbranden nog al veel vonken geeft. Houtskool dus en persoonlijk zweer ik bij briketten of kolen. Duurt wat langer, maar blijft ook langer heet. Enpjistop!Ten barbecue4s-pas "goëdtegèïïmiken als de kolen allemaal wittig zijn geworden. Voor deze Aziatische steaks of entre- cotes is niet zo gek veel moeite nodig. Marineren en bakken. De kunst zit 'm in de marinade. Ingrediënten: Vier steaks of entrecotes van zo'n 200 gram, drie eetlepels lichte sojasaus, een eetlepel donkere so jasaus, twee theelepels sambal oelek of harissa, twee eetlepels oestersaus, een eetlepel suiker, drie eetlepels rijstwijn en twee eetlepels sesamo lie. Bereidingswijze: De ingrediënten van de marinade in een schaal met elkaar mengen, de steaks er door heen halen en minstens een uur irUat^maripgrepJkf en toe even om ert OnTdraaien. De barbecue flink heet laten worden en de steaks afhankelijk van de dik te in vijf minuten aan beide zijden grillen. Dan blijft het mooi rood en is toch warm van binnen. Langer kan ook, maar een doorbakken steak lijkt mij geen optie. Let er vooral op niet te vroeg te be ginnen. Als de kolen nog niet echt gloeien, dan bestaat de kans dat het vlees gaat liggen smoren en daar wordt het niet lekkerder van. Anneke Kaiser Tandartspraktijk Dentskid in Schiedam Medewerk(st)er, Dentskid Broersvest 45 3111 EB Schiedam BUTLERVERHUUR.COM verhuurbedrijf voor feest, horeca en evenement zoekt voor haar filiaal Philippusweg te Schiedam een enthousiaste, vlotte Fulltime Magazijnmedewerker 40 uur p.wk. leeftijd tot 20 jr. Telefonische reacties 06-21230712 de heer v. Bijnen. Fulltime Woensdag 2 mei 2007 - Pagina 36 Nederland Elk jaar zijn vele duizenden mensen in de regio Rotterdam-Rijnmond Zuid-Holland Zuid het slachtoffer van een misdrijf of een verkeersongeluk. Naast pijn, angst en boosheid hebben slachtoffers vaak ook praktische of juridische problemen. Slachtofferhulp helpt jaarlijks duizenden mensen. De medewerkers doen wat zij kunnen. MaarSlachtofferhulp komt handen tekort. Wilt u helpen? Graag! Bent u ouder dan 23 jaar en kunt u minimaal 12 uren per week beschikbaar zijn? Neem dan contact op met Slachtofferhulp Rotterdam- Rijnmond/Zuid-Holland Zuid, Westersingel 18, 3014 GP Rotterdam, op werkdagen (lokaal tarief) of per e-mail: regio.rotterdam@slachtofferhulp.nl Aziatische steaks van de barbecue Schier onmogelijke taken kunnen ook worden opgelost. Het is dan ook een volstrekt waanidee dat u de relatief kleine problemen die u tegenkomt niet zou kunnen oplossen. U heeft toch al voor hetere vu ren gestaan? Ga anders ten rade bij personen met kennis in uw na bijheid. Wij zoeken: een enthousiaste met management kwaliteiten Bent u geïnteresseerd in een boeiende en afwisselende functie bel dan met één van onderstaande telefoonnummers 010-273 55 45 06-467 211 00 06-307 325 60 of Kom langs op woensdag 9 mei van 0.900 t/m 14.00 uur dentskid Kijk bij vacatures op: www.cvoaccent.nl Accent Praktijkonderwijs zoekt voor de vestigingen in Capelle aan den IJssel en Hoogvliet: Onderwijs en zorg www.e genraam. Autoservice Eigenraam is al zo'n 45 jaar Peugeot- distributeur in Vlaardingen. Sinds een aantal jaren hebben wij ook vestigingen in Schiedam en Naaldwijk. Voor onze vestiging Schiedam zoeken wij een Je wordt verantwoordelijk voor het aannemen en doorverbinden van de telefoon en voor het te verhuren wagenpark, inclusief de daarbij behorende administratie. Daarnaast moet je telefoontjes soms kunnen omzetten in afspraken voor de werkplaats en dus behoort planning ook tot de taken. Een stukje technische kennis en uiteraard ook commercieel inzicht zijn van belang. Indien je bovendien ambitie hebt om door te groeien naar de werkplaatsreceptie dan is dit dé uitdaging voor jou. Dus: heb je een commerciëleAechnische opleiding en dito ervaring, een flexibele instelling en een opgeruimd karakter, stuur dan je sollicitatie met cv naar Eigenraam Schiedam B.V, t.a.v. de heer R..A. Eigenraam, Postbus 92, 3 100 AB Schiedam. Eigenraam Peugeot Fokkerstraat 576 (langs A20, afrit I I Telefoon 010 - 462 20 22. Vlaardingen - Schiedam - Naaldwijk

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 36