Wf) zijn met spoed op zoek naar I KLING ER [PÜ©®PF Medewerkers hand- en bandboeketten in- en ompakmedewerkers groenten en trnlt Stekmedewerkers Technisch prodnctiemedewerkers Uitzendbureau: dé Weekkrant We willen graag onze groei in goede banen leiden daarom zijn wij op zoek naar: Connect with Quality Zoekt met spoed Grondwerkers voor in de GrondWegWaterbouw Hoveniers/medewerkers in de groenvoorziening Uitvoerder in dg G.W.W. Wij zijn op zoek naar medewerk(st)ers voor diverse werkzaamheden. Ben jij full-time beschikbaar en beheers je de Nederlandse taal dan kan je snel aan de slag. Het werk is jaarrond en fulltime. Heb je interesse? Bel dan voor meer informatie naar: 010-5211062. Je kan ook mailen naar vlaardingen@greenjob.nl of kijk op www.greenjob.nl. Aquisitle naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. SCHIEDAM - Juf Peggy van basisschool de Violier en haar man John Vermaas worden toegezwaaid met rozen. Op de mooiste dag van haar leven wilde de juf 'haar dertig kinderen' natuurlijk niet missen. Het bruidspaar werd op het schoolplein onthaald door een haag van kinderen en oud-leerlingen met rozen in hun hand. Na de vele ca deautjes en liedjes was het natuurlijk tijd om de taart aan te snijden. (Foto: PR) Technisch-commercieel medewerker Binnendienst voor de productgroep Stoomappendages en condensaatsystemen Technisch-commercieel medewerker Binnendienst voor de productgroep Kogelkranen, vlinderkleppen en afsluiterbedieningen In beide functies ben je verantwoordelijk voor de uitvoering van orders en het onderhouden van contacten met klanten. Daarvoor onderhoud je extern contacten met fabrikanten en leveranciers in binnen- en buitenland. Je geeft technische adviezen aan onze klanten, maakt offertes en volgt deze samen met de buitendienst op. Je werkt en denkt op minimaal MBO-niveau en je hebt affiniteit met technische producten (Wtb of Elektro). Je combineert technisch inzicht met een oplossingsgerichte instelling. Je communiceert gemakkelijk, ook in het Engels (Duits is een pre). Monteur service-afdeling Appendages Je gaat nieuwe appendages samenstellen, inregelen en testen. Ook ga je slangen, slangassemblages en koppelingen monteren en aftesten. Verder ben je inzetbaar voor het reviseren van appendages en slangen. Na een inwerkperiode ga je in teamverband aan de slag in onze werkplaats. Je hebt een technische opleiding op VMBO- of MBO-niveau en je bent bekend met technische producten. Verder ben je servicegericht. Productiemedewerker metalieke afdichtingen Samen met je collega's ga je diverse soorten metalieke afdichtingen fabriceren. Het is werk met veel variatie: je bent betrokken bij het programmeren, CNC-draaien, plasmasnijden, lassen en andere taken. Je hebt een opleiding op MBO-niveau (Wtb) of gelijkwaardig en je kunt goed in teamverband werken. Service- en installatiemonteur Buitendienst industriële deursystemen Je bent verantwoordelijk voor de optimale werking van onze industriële deursystemen. Het gaat vooral om snelloop- roldeuren. Je bent inzetbaar voor de installatie, de reparatie, het onderhoud en de modificatie van deze systemen. We verwachten van je een opleiding op VMBO- of MBO-niveau (Elektro, Mechanische techniek of Wtb). Je kunt zelfstandig en in teamverband werken en bent in het bezit van rijbewijs B. Wat kun je verwachten? Bij Klinger Picoff staat je een afwisselende functie te wachten. De salarissen zijn goed, arbeidsvoorwaarden aantrekkelijk. En zeker zo belangrijk is dat je komt te werken in een succesvol bedrijf. De werksfeer is plezierig en we gaan informeel met elkaar om. We zijn gevestigd in Rotterdam Alexanderpolder, op een goed bereikbare locatie. Ben je geïnteresseerd? Kijk dan op www.klinger.nl onder vacatures voor meer informatie en contactpersonen. Klinger Picoff - Postbus 8504, 3009 AM Rotterdam, Telefoon 010-4557555 Hoogstraat 122, Vlaardingen Telefoon 010-5211062 Klinger Picoff, aangenaam. Specialisten in een breed pakket technische producten: afdichtingen, appendages, slangen, industriële deuren en aandrijvingen. Naast eigen hoogwaardige industriële producten leveren we ook een assortiment van andere fabrikanten, betrouwbaar en duurzaam. Als onderdeel van het wereldwijd-opererende Klinger concern hebben we overal een naam hoog te houden. Met een team van productspecialisten en technische medewerkers investeren we continu in verdere kwaliteitsverbetering. Klanten waarderen die visie: Klinger Picoff groeit. Nu al tellen we 90 medewerkers. En we zoeken verdere versterking. Medewerkers die zichzelf willen ontwikkelen bij een verkooporganisatie die óók continu in ontwikkeling is. Connect with quality! Voor het plaatsen van rioleringssystemen en het zetten van kolken Het zelfstandig uitzetten met behulp van laser, zowel PVC als beton Leerling grondwerker of iemand die hiertoe opgeleid wil worden. Alle voorkomende werkzaamheden bij de kraan. WÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊÊ Stratenmakers/opperlieden WÊÊÊÊÈk Voor alle voorkomende bestratingwerkzaamheden Voor o.a. grondverzet, op- en overslag, afval recycling etc. Voor schoffel-snoei-rooiwerkzaamheden, bosmaaiwerk etc. Met ruime ervaring, vaste aanstelling voor onze eigen vestiging vergelijk uw huidig salaris met hetgeen wij u bieden uitzendbureau Snel-Flex B.V. Ringdijk 516b 2987 VZ Ridderkerk Tel: 0180-413599/413476/418311 Fax: 0180-413757 Mob: 06-22314400 ook bereikbaar na kantoortijd g.breur@snelflex.nl Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 2 mei 2007 -Pagina 38

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38