r r 6 2 4 2 8 9 1 5 9 8 5 7 4 6 4 6 2 3 5 1 3 4 2 9 7 6 3 1 7 5 rUbS IK VN/on^t' Medewerker Bedrijfsadministratie (36 uur per week) fimmmm Het Nieuwe Stadsblad www.woonplus.nl Voor de afdeling Financiële Administratie zijn wij op zoek naar een Profiel van de kandidaat Wat biedt Woonplus Schiedam? Contactpersonen Reacties Woensdag 2 mei 2007 - Pagina 39 Puzzel mee! voor (Latijn) bij naam ver legen delf stof uit stalier Turkse titel 4 weken v. Kerst voor zetsel gek heid muziek term 2 T monster lapje sier plant balspel in schrij ven dames sjaal 7 oude maat één der muzen parrngs- gedrag bij vogels kort stekel- tjeshaar h» een zekere 3 motief wijk 5 voor zetsel strijd- paard renner T mee krijgen orgel register 6 bandiet naar persoon holte onder de arm Euro peaan 10 deel van een vliegtuig 9 naald- boom 1 zang stem bos- gang hele maal beneden plus op deze wijze muziek noot twist gesprek lidwoord persoon lijk vnw. T 4 spreker schen den 8 blad groente Puzzeiiand.com 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Profiel van Woonplus Schiedam Woonplus Schiedam is een maatschappelijk betrokken vastgoedonderneming waar circa 155 mensen zich (pro)actief inzetten op de woningmarkt. Bij Woonplus staat de klant centraal. We beheren en ontwikkelen een mix van woningtypen in verschil lende prijsklassen en leveren woondiensten waarbij wordt ingespeeld op de behoeften en woonwensen van de klant. Om de huidige en toekomstige inwoners van Schiedam meer woonmogelijkheden te bieden en de stad Schiedam een impuls te geven, zijn wij samen met verschillende partners bezig om het woningaanbod ingrijpend aan te passen. Dit vraagt om forse investeringen in nieuwbouw, sloop, ingrijpend renoveren en woonomgeving. Ook het gewone onderhoud krijgt volop aandacht. Onze ambities stellen hoge eisen aan onze medewerkers. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Als medewerker bedrijfsadministratie ben je verantwoor delijk voor het verwerken van financiële gegevens. Je controleert de voortgang van het proces en bent verant woordelijkvoor de oplossing van vraagstukken en problemen met betrekking tot het werk. De kerntaken zijn het verza- co melen, invoeren, controleren, registreren en coderen van financiële gegevens. Deze taken voer je uit in afstemming Q) met de opdrachtgevende afdelingen. Je beschikt over een MBO diploma (boekhouden) en je hebt minimaal 2 jaar ervaring in een boekhoudkundige functie. Je hebt bij voorkeur ervaring opgedaan in een commerciële, organisatie. Daarnaast ben je sterk in or ganiseren en samenwerken. Je hebt een dienstverlenende instelling, goede communicatieve vaardigheden en je bent stressbestendig. O Woonplus biedt een jaarcontract en een salaris van max. O 2.388,- bruto bij een 36 urige werkweek, de inschaling ge- 3* schiedt op basis van kennis en ervaring van de kandidaat. Verder biedt Woonplus een uitdagende functie in een organisatie die in ontwikkeling is met aantrekkelijke secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder ouderschaps verlof en studiemogelijkheden. Voor informatie over de functie kun je terecht bij de heer Koos Viertelhauzen, manager Financiële Administratie, toestel 350. Graag schriftelijke reacties (inclusief CV) richten aan de afdeling HRM, t.a.v. Joost van Tiel, postbus 25, 3100 AA Schiedam. Reacties dienen uiterlijk woensdag 16 mei 2007 binnen te zijn. E-mailen kan ook; mvr@woonpius.nl Kijk voor het volledige functieprofiel op: www.woonplus.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 39