Lkillrn r r Chauffeurs www.maaern.com Stier Wij zoeken Een Administratief medewerker dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Horoscoop Ram Een hoop positieve energie kan uw li chaam goed gebruiken, want soms brandt uw vlam op een wel erg laag pitje. Zorg dat uw niet alle voorradige brandstoffen verbruikt, want dat kan u op langere termijn aardig bezuren. Tweelingen U kunt uiteraard altijd denken dat u het op eigen kracht zult redden, maar zonder ge luk vaart niemand wel. Om nu van alles een ra tioneel plaatje te vormen is dan wellicht ook een beetje overbodig. Zeker als het geluk op uw hand lijkt te zijn. Kreeft Het uitblijven van talent kan vele oor zaken hebben en is mogelijk lastig op te los sen. Er zijn reeds vele problemen die u heeft kunnen overwinnen, dus dat zal nu ook wel lukken. Hoop houden lijkt een wijze houding. fS* Leeuw gja Improvisatie kan zo nu en dan een nut tige manier zijn om u van uw tegenstanders te ontdoen. Want een onverwachte manoeuvre kan hen makkelijk op het verwachte been zet ten. En dan is succes een relatief eenvoudig verhaal. Maagd De komende week is duidelijk een week waarin u goed na moet denken aan wat u uw zuurverdiende centen uitgeeft. Er lijkt name lijk zwaar weer op komst. En om dan het ene gaatje met het andere te moeten vullen is geen rooskleurig scenario. Weegschaal Door een gebrek aan saamhorigheid binnen uw kring lijkt het werk niet erg te vlot ten. Uw gedachten schijnen ook nogal eens er gens anders te zijn. De contacten die u onder- houdt met de buitenwereld zijn misschien wel te divers. r Schorpioen >3? De verlossing voor u is in zicht. Mogelijk komt het iets later dan verwacht, maar beter laat dan nooit. Of dit een reden is om direct hoog van de toren te blazen is twijfelachtig. Voor een voorzichtige glimlach is altijd wel ruimte. Boogschutter Verbazingwekkend weinig mensen ui ten nadrukkelijke kritiek op uw functioneren in het algemeen. Dat is het goede nieuws, maar er is ook een slechte boodschap. Onge veer evenveel mensen geven u namelijk geen complimenten. Misschien is de tijd rijp voor een ingrijpende analyse. jSgv Steenbok J De liefde van uw leven schijnt in uw na bijheid rond te lopen. Zekerheid over de exac te identiteit van deze persoon krijgt u uiteraard nooit, of u moet uw handelen extreem om gooien. Of uw relaties hier op zitten te wach ten, blijft de vraag. Waterman V1J Verandering in het leven komt niet al- tijct op het juiste moment. Het wonder dat nu staat te gebeuren kan echter nauwelijks nega tieve gevolgen veroorzaken. Nieuwe situaties die niemand negatief treffen, zouden eigenlijk door iedereen omarmd moeten worden. Vissen De opbrengst van vorige week leek enigszins aan de karige kant, maar de komen de tijd zal blijken wat de echte waarde is. Schrijf mogelijk succes echter niet toe aan uw keuze, want die zal later mogelijk niet doelma tig blijken te zijn. Als u het gevoel heeft dat u tegenwoordig alle klappen opvangt, ligt dat wellicht aan de door u ingenomen po sitie. Achter de linies wacht u wellicht een veel rusti gere omgeving dan u gewend bent. Dat kan verlichting brengen, maar onwennige situaties brengen niet alleen voorspoed. madern INTERNATIONAL r ENGINEER r MEDEWERKER RESEARCH DEVELOPMENT r WERKVOORBEREIDER/CALCULATOR MONTEUR r CNC FREZER Kijk voor complete functie informatie op: 3 5 6 9 7 10 4 1 8 2 1 23456789 10 SABEMA B.V. Een Sanitaire Groothandel te Schiedam zoekt per direct: ADMINISTRATIEF MEDEWERKER M/V voor 24 uur per week. Werkzaam op 3 hele dagen. Werkzaamheden Order-afhandeling en facturering Order-archivering Retouren verwerking Diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. de afd. Verkoop Opleiding: minimaal Mavo D ADMINISTRATIEF MEDEWERKER AFD. INKOOP M/V Voor 40 uur per week Werkzaamheden: Administratief verwerken van bestellingen Regelen van het inkomend vervoer Kontakten met fabrieken in het buitenland Diverse administratieve werkzaamheden t.b.v. Inkoop Opleiding: minimaal Mavo D Redelijke beheersing van de Engelse taal Indien u interesse heeft voor één van deze functies, stuur dan uw schriftelijke sollicitatie naar Sabema B.V., Postbus 4136, 3102 GC Schiedam DIJKSHOORN EUROMOVERS internationale verhuizingen nationaal/internationaal Wil je meer informatie over één van de functies dan kun je bellen met: J. de Wilt, tel. 010 - 248 05 22. Je brief met cv kun je richten aan: info@dijkshoorn.nl www.dijkshoorn.nl Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 47 i. De contact! Madern, opgericht in 1954, is fabrikant van een uitgegroeid tot één van de grootste en meest toonaan- breed scala aan rotatieve gereedschappen voor de gevende ondernemingen ter wereld. Madern heeft één verpakkingsindustrie. Daarnaast levert Madern zowel vestiging in Nederland en twee in de Verenigde Staten, vlak-als reliëfgraveerwerk. Madern is in haar branche In totaal werken er ca. 200 medewerkers. Vanwege de voortdurende groei zoeken wij voor de hoofdvestiging in Viaardingen (MA/): Puzzel mee! drank symbool barium tevens water met zout grond soort het zelfde politie vrouw bevel buts begin van een bieding diefjes maat ver dieping kleur tapkast kleur- middel thans drank veeg- werktuig de maat nemen deel van een boom edelgas wijn soort vochtig oor konde wijn soort onder grondse schei kunde gebak glimmer T V gave gordel ge vonden T Griekse godin vreemde munt voor zetsel marionet binnen wiskun dig getal geur familie lid vogel product persoon lijk vnw. stad in Zuid- Afrika V T eer zucht lid woord Puzzelland.com EUROPEAN MOVER PARTNERSHIP Tel.: 31 (0)10-248 05 22 Tra wier weg 8 3133 KS Viaardingen 'VtOMovteW

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47