5 7 4 6 1 5 8 1 2 9 9 2 8 3 5 4 1 3 /J. 5 8 7 6 8 6 2 4 7 9 6 7 5 E1HB Nieuwe Stadsblad Receptioniste/Telefoniste Telefonistes/Receptionistes M Trigion SCHIEDAM - Dana ligt het liefst lekker in haar knusse mandje. Deze lieve poes is na melijk een beetje verlegen. Maar als je de tijd voor haar neemt ontdooit ze wel. Het beste is ze op haar plaats bij een rustig gezin, zonder teveel herrie om haar heen. Een wandelingetje op z'n tijd wordt zeer gewaardeerd. Meer info bij dierentehuis Har- gahoeve. (foto: PR) Fris en Rein Schoonmaakdiensten Meewerkend voorvrouw Schoonmakers(-sters) O c3 o Woensdag 9 mei 2007 - Pagina 48 Trigion is de nieuwe naam voor beveiliging. Het is de naam van de toonaangevende partner die veiligheid creëert. In Trigion is het beste van Falck Security Services en PreNed Beveiliging samengebracht. Het is een unieke bundeling van mensen, kennis, producten en diensten en staat bovendien voor decennia aan ervaring, opgedaan bij gerenommeerde en veeleisende opdracht gevers. Met ruim 6.500 medewerkers en een grote diversiteit aan producten en diensten is Trigion het meest complete beveiligingsbedrijf van Nederland. Als marktleider verzorgt Trigion al vele jaren receptiediensten bij financiële organisaties, automatiserings bedrijven en overheidsinstellingen. Het zijn stuk voor stuk organisaties die de complete zorg voor dit belangrijke deel van hun front office graag in professionele handen geven. Bent u het visitekaartje van onze opdrachtgevers? Voor een opdrachtgever in Rotterdam zijn wij op zoek naar een professionele: (30 uur per week). Met uitstekende beheersing van de Engelse taal. U bent het visitekaartje voor de organisatie en fungeert als informatiepunt voor zowel interne als externe klanten. U draagt zorg voor een representatieve ontvangstruimte en werkomgeving en u vindt het leuk om klanten telefonisch te woord te staan en bezoekers gastvrij te ontvangen. Wij zoeken kandidaten met minimaal 3 jaar relevante werkervaring, die de Nederlandse en Engelse taal zeer goed beheersen zowel in woord en geschrift. U moet flexibel en stressbestendig zijn en bij voorkeur beschikbaar zijn van maandag t/m vrijdag tussen Tevens zijn wij op zoek naar: 7.00 uur en 19.00 uur. Verder willen we graag dat u een zeer representatief, vriendelijk en spontaan voorkomen heeft en beschikt over een groot verantwoordelijkheidsgevoel. voor de zomerperiode (mei t/m september). Bent u: minimaal 25 uur per week beschikbaar voor een periode van minimaal 6 weken, reageer dan! Reageren? Denkt u aan de genoemde eisen te voldoen, dan zien we uw reactie graag tegemoet! Mail dan zo spoedig mogelijk uw korte motivatie met uitgebreide cv naar: services_recruitment@trigion.nl. SCHOONMAAKDIENSTEN onderdeel van Facilities Results B.V. zoekt voor diverse objecten in Vlaardingen en Schiedam part-timers en oproepkrachten in de volgende functies: (ervaring vereist) 12,5 uur per week, 5 dagen per week voor een avondobject in Vlaardingen. Wat wij minimaal van u vragen: - Het beheersen van de Nederlandse taal in woord en geschrift - Bij voorkeur in bezit van SVS-diploma Vakgeschoold Schoonmaker/-ster - Je bent representatief, flexibel en betrouwbaar Alleen schriftelijk sollicitaties per e-mail of post. Facilities Results B.V., Jan Evertsenweg 1B 3115 JA SCHIEDAM T 010-4746242, F 0104752037 www.frisenrein.nl.info@frisenrein.nl Gezocht: Werkzoekenden Heeft u een uitkering via de sociale dienst of UWV en heeft u recht op een IRO of ander re-lntegratietraject dan bieden wij diverse leuke en boeiende leerwerk trajecten, zoals de opleiding tot TAXICHAUFFEUR/ GROEPSVERVOERDER MET BAANGARANTIE OPLEIDING KINDEROPVANGMEDEWERK(ST)ER Tevens kunt u bij ons terecht voor uw inburgeringscursus TAC Company Rotterdam 010- 4252506 rotterdam@taccompany.nl www.taccompany.nl a> cs QQ Powered by JobTrack.nl Trigion is onderdeel van Facilicom De juiste mensen op de juiste plek

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48