ELECTR0NICA BLIJFT MENSENWERK Epicor jg Wij zijn op zoek naar nieuwe collega's m/v: Components B.V. EHSH Nieuwe StadsbladWoensdag 16 mei 2007 - Pagina 19 VERKOOPMEDEWERKER BINNENDIENST ERVAREN INKOPER LOGISTIEK MEDEWERKER CONTROLLER WIJ BIEDEN JOU: PART TIME BOEKHOUDER Vrijwilligers Er lekker op uit in het groen REGIO - Onder het motto 'Er op uit in 't Groen? ...Doen!' organiseert G.Z-H (Groenservice Zuid-Hol land) samen met Arbore tum Trompenburg en Sport en Recreatie Rotterdam op zondag 20 mei een lente wandeling. Het park kent een breed scala aan bomen en planten. Dit unieke park dat sinds de vorige eeuw be staat is zeer fraai aangelegd en vormt een groene long in Rotterdam. Bovendien is het voor liefhebbers zeer leerzaam, omdat bij elke plant en boom de bena ming aangegeven staat. De wandelroute voert ook door de omgeving. De toegang is gratis. Deelnemers kunnen tus sen 11.00 en 15.00 uur starten vanaf de par keerplaats bij Arbore tum Trompenburg, Honingerdijk 86 te Rotterdam. Drie wan deltochten zijn uitge zet van respectievelijk 5 (met puzzelopdrachten voorkinderen) 10 en 15 ki lometer. Het is ook moge lijk, onder leiding van een gids, deel te nemen aan een excursie. De excursie begint om 14.00 uur. Meedoen aan de wandeling en of de ex cursie kost 1, - voor vol wassenen en 0,50 voor kinderen t/m 12 jaar. Iedere deelnemer ontvangt een herinnering. In het Arbore tum zijn honden (ook aan de lijnjniet toegestaan. Be reikbaarheid startpuntAan- bevolen route openbaar vervoer: tramlijn 21 vanaf CS-Rotterdam, halte Wou- destein. REGIO - De wielrenners van de Coureur hebben zich voorgenomen om meer mensen met een beperking in de vereniging op te ne men. "Wij willen daarvoor het tandemfietsen voor re creanten gaan introduce ren", zegt voorzitter Mein- dert de Schiffart. Voor de wielrenvereniging is het tandemfietsen overigens niet nieuw. Op wedstrijdgebied tim mert de club al aardig aan de weg. Op het NK tijdrijden in Horst waren onlangs al drie koppels van De Coureur aan wezig. In deze wedstrijd waarin een stuurman samen rijdt met een wielrenner met een visuele beperking, werden de nodige prijzen gewonnen. Het koppel Alferd Stellenman en Jaco Tet- telaar won deze tijdrit over een afstand van 23,5 Idlometer. Ar nold Polderman en Ronald van der Wal, vooraf getipt als favo riet, werden derde. Het derde koppel Vroom/Verlouw werd twaalfde. "Maar wij willen ook mensen met een beperking, die nog nooit op een flets hebben geze ten, de mogelijkheid bieden op een tandemfiets te stappen", zegt de Coureur-voorzitter. "Wij hebben daarvoor binnen de vereniging een speciaal project opgezet en ook de toestemming gevraagd aan de leden om deze weg in te slaan. Hieraan zijn na melijk ook kosten verbonden. Niemand had uiteindelijk be zwaar." Na dit ja van de leden is de club hard aan de slag gegaan. "Het tandemfietsen vergt veel van de club. Er is een één op één bege leiding nodig voor deze mensen en ook de aanschaf van de tan demfietsen is een kostbare zaak." Inmiddels heeft de club twee tandenfietsen ter beschik king. Meindert de Schiffartraakte ge roerd door de inzet van mensen met een beperking bij een eve nement van het Vlaardingse Sportservicebureau in het sportcentrum Polderpoort in Gaardingen. "Ook wij hadden daar een tandemfiets staan en er was erg veel belangstelling voor. Veel vragen van mensen met een visuele beperking die graag wilden gaan fietsen. Dat was voor ons aanleiding het project verder te gaan ontwik kelen", aldus de voorzitter, die zelf uit het toerfietsen komt. Toen hij benaderd werd voor het tandemfietsen heeft hij niet direct ja gezegd. 'Tk heb eerst een aantal maanden in de keu ken van de club gekeken en dat is uiteindelijk goed bevallen." REGIO - "Onze club heeft veel wedstrijdrijders die een groot deel van het jaar aan het trainen zijn of aan wed strijden deelnemen. Inci denteel willen zij natuurlijk wel mee helpen, maar wij zijn op zoek naar een groep mensen die zich helemaal op dit project willen inzet ten", vertelt Meindert de Schiffart van de Coureur. Be langstellenden kunnen met hem contact opnemen, tel 06-52544646. In wedstrijdverband boekt de coureur al het nodige succes bij het tandemfietsen. foto: pr Met z'n tweeën op de fiets DOOR PETER SPEK Een verkoper met een drive om de uitdaging te willen aangaan zichzelf en Epicor verder te brengen. Iemand met een handelsgeest en aantoonbare commerciële kwaliteiten. Een echte verkooptijger die zichzelf wil ontwikkelen bij een verkooporganisatie welke zich continu in een bewegende markt bevindt. Een enthousiaste collega met een sterke persoonlijkheid en goede communicatieve vaardigheden. Goede beheersing van de Nederlandse, Engelse taal. Duits is een pre. Stressbestendig, assertief, flexibel en een echte teamplayer. Een inkoper die afspraken weet te maken en sterke onderhandelingscapaciteiten bezit. Je hebt de drang om te presteren en door je sterke persoonlijkheid in de (telefonische) omgang met bedrijven kun je veel gedaan krijgen. Een geboren inkoper met overtuigingskracht die sterk is in regelen en plannen. Je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en Engelse taal. Duits is een pre. Een logistieke medewerker die tot in de puntjes alle wereldwijde inkomende en uitgaande zendingen kan verzorgen. Je controleert de goederen bij binnenkomst, verpakt ze wanneer nodig, boekt ze in en zorgt dat ze op tijd richting de klant gaan. Je bent een kei in het plannen en regelen. Plus je bent nauwkeurig, stressbestendig en assertief. Je hebt alvast wat ervaring opgedaan in het beheren van een magazijn. En je hebt een goede beheersing van de Nederlandse en de Engelse taal. Duits is een pre. Ervaring met exact en boekhoudkundige taken. Een pre is dat je belastingaangiften kunt doen en een jaarrekening kunt maken. Een zeer prettige werksfeer in een leuk team Goed salaris Mogelijkheden om jezelf te ontwikkelen en ontplooien Bij gebleken geschiktheid, een contract voor onbepaalde tijd Arbeidsvoorwaarden conform de CAO "technische groothandel" Diverse doorgroeimogelijkheden Zie jij jezelf in één van deze functies en wil je werken bij een dynamisch bedrijf? Stuur dan je motivatie en C.V. naar: Epicor Components B.V. t.a.v. Christian Gaasbeek, Kethelweg 46,3135 GL Vlaardingen of mail naar: christian@epicorcomponents.com Voor meer informatie kun je bellen naar: (010) 4352181 Epicor Components is gevestigd in Vlaardingen. Wij zijn een dynamisch bedrijf dat zich sinds 1994 bezig houdt met wereldwijde distributie van elektro- nicacomponenten. Met al meer dan 13 jaar ervaring hebben wij een vooraanstaande positie ingenomen als een specialistisch, zelfstandig opererend en dynamisch toeleveringsbedrijf in de elektronica- markt. Epicor staat naast een concurrerende prijs, voor kwaliteit, service en flexibiliteit. Er wordt geluisterd naar de wensen van de klant wat resulteert in een perfecte onderlinge samenwerking. De trends worden op de voet gevolgd waardoor er snel en accuraat kan worden gereageerd. We richten ons op wat voor onze klanten echt belangrijk is: op tijd en tegen een goede prijs leveren met name van halfgeleiders. En we tungeren als een verleng stuk; meedenken en samen zorgen dat het productie proces bij onze klanten voorspoedig verloopt. Epicor Components b.v. since 1994.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 19