PersoofiHijk^ ^ef\wo0(\av\^CkV- Immocom (010) 449 33 00 www.immocom.nl www.wesselros.nl (010) 2499799 Collecte voor het eerst sinds jaren in Schiedam immocom I voor aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxaties en beheer van uw onroerendgoed portefeuille dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Kort Schiedam Inloopconcert Grote Kerk SCHIEDAM -Op zaterdag 19 mei a.s. wordt het inloopcon cert in de Grote Kerk van Schie dam verzorgd door de sopraan Nel de Roon uit Barendrecht. De begeleiding aan de piano is in handen van Jan Pieter Baan. Nel de Roon zingt werken van Handel (onder meer Rejoice uit de Messiah), Haydn en Mozart. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Kerkdiensten Samenkomsten pinksterge meente morgenstond (PGM) in de Ark, Hargplein 101, zondag, aanvang 14.00 uur, Spreker Da niël de Zwart In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de Westvest 30 zijn diensten op 17 mei om 9.30 uur voorganger Ds. F.H. Blok huis. Zondag om 9.30 uur, voor ganger Ds. F van Deursen en 16.30 uur voorganger Ds. K. van As. Zondag is er een dienst om 10.30 uur bij de Vrijzinnige Ge loofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, voorganger is Ds. G.H. Baudet. Bij de Herst. Herv. Gemeente ie er 17 mei een dienst om 10 uur in de Grote Kerk voorganger nog niet bekend. Zondag om 10.00 uur in het Accent College, voorganger: Dr. P. Buitelaar, om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger nog niet bekend In de Liduinabasiliek aan de Singel 104 is zaterdag om 18 uur een Stille Heilige mis, zondag om 10.15 uur Gezongen Hoog mis, predikatie pastoor P.M. Vismans. In de Jacobus en Martinuspa- rochie Kerkweg 53, is er een zondagsviering om 9.45 uur dinsdag om 9.15 uur: eucharis tieviering of dienst van Woord en Communie. Zondag is er in de Liduinaka- pel (Frankeland) om 10.00 uur eucharisitieviering voorganger pater K. Veltman met medewer king van het Liduinakoor. Bij de Evangelilsch-Lutherse Gemeente aan de Lange Nieuwstraat 219 is zondag om 10 uur een dienst voorganger is Ds.T.S. Smit. Op zondag 20 mei zijn er in de Christelijke Gereformeerde Hoeksteenkerk (hoek Waran- de/BK-laan) kerkdiensten om 9.30 en 16.30 uur, voorganger is ds. W. van Sorge. In de St.Jan de Doper Visita- tiekerk, Nolenslaan 99, is er op Hemelvaartsdag 10.30 uur dienst van woord en communie met samenzang. Zaterdag 17.00 uur eucharistieviering voorge gaan door Pater Leo de Jong O.P. Zondag 10.30 uur oecu menische dienst met de Mag- nalia Dei Kerk en met samen zang begeleid door de organist van de Magnalia Dei Kerk. Protestantse Kerk Schie- darmdiensten om 10.00 uur Grote Kerkds. T. Zevenbergen (HA). Magnalia Deikerk geslo ten - te gast bij de St.Jan de Do per Vïsitatiekerk. Bethelkapel ds. H. Perfors, Brielle. Lutherse Kerkds.T. S. Smit, Delft Dorps kerk dhr. W. van Haften. De Ark: ds. W. van Wieren. Protestantse Kerk Schiedam: diensten om 10.00 uur Grote Kerkds. T. Zevenbergen (HA) Magnalia Deikerk gesloten - te gast bij de St.Jan de Doper Vïsitatiekerk; Bethelkapel ds. H. Perfors, Brielle Lutherse Kerk ds.T. S. Smit, Delft Dorpskerkdhr. W. van Haften De Ark: ds. W. van Wieren. Dartstoernooi SCHIEDAM - Voor wie een avondje wil mikken op het rondje: op zaterdag 19 mei heeft de Schiedamse Darts Competi tie (S.D.C.) een dartstoernooi in Cafe Thalia aan het Boerhave- plein in Schiedam. De aanvang is 20.00 uur. Het toernooi is open voor ieder een. Deelname kost 3 euro per persoon, inschrijven kan tot 10 minuten voor aanvang. De spelsoort is 501 single, en er zijn bekers te winnen in een winnaars- en verliezersronde. Informatie: Rob Eekman 06 27112742 of via www.sdcdarts.com NVM - MAKELAARDIJ Geeft funda.nl voldoende vergelijkingsmateriaal? I 4 Lezing over orthodoxie SCHIEDAM - Driehonderd mil joen mensen in onze wereld zijn orthodox cliristen. Zij leven vooral in Oost Europese landen, Griekenland, Syrië. De dominicaner pater Leo de Jong heeft zich verdiept in de orthodoxie. Binnenkort houdt hij hierover een lezing. Hij zal vertellen over de geloofstraditie van de orthodoxe christenen. Waar ligt bij hen de nadruk? Wat is een icoon, wat is de kracht van de gezangen? Deze lezing is in de pastorie van de H. Hartkerk, Lekstraat 55, op woensdag 23 mei. Aanvang 17.30 uur. Op zondag 3 juni is in de H. Hartkerk, om half 11, de zondagsviering volgens de tra ditie van de orthodoxie. De collectebussen voor de collecte van de Dierenbescherming staan op Hargahoeve al gereed. Het is nog even wachten op de vrijwilligers die zich aanmelden. F0T0: hargahoeve SCHIEDAM - Het is nog ver weg: dierendag. Op 4 oktober worden veel dieren door hun baasjes even in de watten ge legd. Helaas zijn er dieren die minder gelukkig zijn. Dierente huis Hargahoeve weet hier alles van. Hier komen de dieren te recht die door hun baasjes zijn gedumpt maar ook dieren waarvan het baasje is overleden of door andere omstandighe den niet meer in staat zijn om voor het huisdier te zorgen vin den vaak een plekje in de die renopvang van Schiedam. Voor sommige dieren is de op vang gelukkig slechts tijdelijk maar voor anderen wacht een langer verblijf. De opvang van dieren kost veel geld daarom zal de Dierenbescherming in de week van dierendag op 4 okto ber voor het eerst sinds lange tijd weer in Schiedam huis aan huis collecteren. De collecte die landelijk plaatsvindt, maar wel door de afdeling Schiedam zelf georganiseerd moet worden, heeft door het wegvallen van enkele trouwe leden een aantal jaren niet plaatsgevonden. Enthousiaste vrijwilligers heb ben dit project onlangs opge pakt. Een mooi initiatief waarbij de opbrengst ten goede zal ko men aan de honden en katten in Dierentehuis Hargahoeve in Schiedam. De organisatie is druk bezig met het plannen van alle activiteiten en het werven van collectanten die de dieren in Dierentehuis Hargahoeve een warm hart toe dragen. Interesse? Bel tijdens kantoom- ren naar Dierentehuis Harga hoeve telefoon 010 - 4714151 of meldt u met naam en tel. nr. op collecte@hargahoeve.nl Uw bedrijfsmakelaar J8L Erwin Tichelaar Register Makelaar-Taxateur o.z. ivffHInl ---« KBZ kunststofkozijnen Al 20 jaar fabricage in eigen fabriek Eigen montagedienst Snel leverbaar Onderhoudsarm Met alle soorten glas leverbaar Vraag geheel vrijblijvend een offerte Showroom geopend van maandag t/m zaterdag van 9.00-15.00 uui KBZ Kunststofkozijnen James Wattweg 18, 3133 KK Vlaardingen, 010-4349833 www.kb7.kunststofkoziinen.nl Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 30 Aletta Jacobsstraat 38 Schiedam Marconistraat 35a Schiedam Merwedestraat 66 Schiedam In Schiedam-Noord gelegen 5- kamer eengezinswoning met voor en achtertuin. Op loopafstand van scholen en winkels en open baar vervoer. Woonoppervfakte 127m2. Nabij het centrum en OV gelegen, goed onderhouden bovenwoning. Gelegen op eigen grond. De woning is strak afgewerkt; spachtelputz wanden en kunststof kozijnen met dubbel glas. Bouwjaar ca. 1933. Op een geweldige locatie gelegen 2 kamer appartement met prach tig uitzicht. Op loopafstand van de Groenelaan. Mogelijkheid tot kopen van garage 12.500,-. Vraagprijs 217.000,- k.k. Vraagprijs 155.000,- k.k. Vraagprijs 174.500,-k.k. Umefors 17 Schiedam In de kindvriendelijke wijk Sveaparken gelegen, ruim heren huis. Inpandige garage. Ruim par keergelegenheid op eigen terrein. Zonnige achtertuin. Op 190m2 grond. De erfpacht canon is afge kocht tot 2049. Bouwjaar 2001 Vraagprijs 349.000,- k.k. Recent is onderzoek gedaan naar de rol van internet als informatiemedium voor woningzoekers. Wat blijkt? Internet en met name funda.nl, is dé plaats waar woning zoekers op zoek gaan naar een nieuwe woning én de gevonden woningen verge lijken. Daar is natuurlijk niets mis mee, maar de vraag is: wordt hiermee voldoende vergelijkingsmateriaal gegeven? Kenmerken als: -vierkantemeter woonoppervlakte; -per ceelgrootte -aantal slaapkamers etc. zijn goed vergelijk baar. Maar met -locatie; -kleur en grootte van de badkamer en -uitzicht is het een ander verhaal. Dan worden de foto's bekeken en vergeleken, maar foto s geven nog wel eens een verlekend beeld. Funda.nl geeft voldoende vergelij kingsmateriaal voor de exacte kenmerken. De bezichtiging geeft antwoord op alle andere vragen. Daarom mijn advies: maak gebruik van de mogelijkheid om vrijblijvend woningen te bezichtigen naast alle funda- informatie. Graag tol ziens. Wesset Ros NVM-makelaar Mooi initiatief m BEDRIJFSMAXELAARS JHS

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 30