Bijzondere Ford GT nog exclusiever 11' jf O Nieuw front voor Toyota Verso auto'smotoren EQEöaEEn Nieuwe Stadsblad Voor zesde jaar winst voor Suzuki Showroom Van grote patsers tot kleine mini's Gevoel voor auto's Klassiekers in België Modische banden Ik De Toyota Verso heeft een aantal wijzigingen ondergaan, waaronder een meer op de zakelijke markt afgestemde uitrusting. Zonnige Microcar MCSun Sportieve accessoires Renault Clio en Mégane AUTO De naam Roush is een synoniem geworden voor spe ciale Fords. Om het einde van de productie van de bij zondere Ford GT te markeren heeft Roush een zeer ge limiteerde versie ontwikkeld, de 600RE. Gebaseerd op de bijna historische Ford GT is een special edition ge maakt waarbij onder meer de motor onder handen is genomen. Daarbij zijn vermogen en koppel verder toe genomen, waardoor de Roush 600RE nog betere presta ties levert en sneller accelereert. Daarnaast voegt Roush nog de nodige stylingdetails toe, zowel buiten als bin nen, om het model nog meer exclusiviteit te geven. De auto is ontworpen en wordt gebouwd in het Roush Technical Centre in het Engelse Brentwood. Er zullen maximaal tien exemplaren gemaakt worden, terwijl een veel grotere vraag wordt verwacht. Een jaar lang mag Dirk de Borst van Autoschade van Wijngaar den rijden met een nieuwe Dodge Caliber. Hij is de win naar van de 'Voeling met het Vak'-competitie tijdens de Au- tovakRAI. Geblinddoekt moes ten bezoekers op de tast een Saab 99 uit 1982 'herkennen'. Zes professionals uit de bran che die nipt door hem werden verslagen, kregen een draadloze boormachine van Bosch. Op zondag 10 juni wordt rond om het kasteel de Renesse in het Belgische Malle (tussen Turn hout en Antwerpen) het jaarlijk se concours Coppa Bela Macchina gehouden voor klas sieke auto's. Vanaf 9.30 uur kan het publiek genieten van een ruime sortering prachtige, oude auto's. Er is een toerrit uitgezet en een concours d'élégance met fraaie prijzen. Info: www.coppabellamacchina.be. De Russische modeontwerpster Violetta Litvinova heeft bij haar collectie 2007 materialen ge bruikt van Continental banden. Niet het rubber, maar de koord- lagen wordt in fraaie kleuren verwerkt in jurken, hoeden een sjaals. Het materiaal is gemaakt van katoen, nylon en polyester en vormt een belangrijk onder deel van de moderne autoband. Litvinova werkte als student bij een bandenfabrikant. "W- Van de extra ruim MC2 levert Microcar nu een ge limiteerde uitgave, de MCSun. De hele serie is voortaan verkrijgbaar met een extra stille tweeci linder viertakt Yanmar dieselmotor en de MCSun voegt daar nog een af-fabriek gemonteerd elek trisch schuif/kanteldak van Webasto aan toe. De nieuwe diesel is zeer zuinig met een verbruik van 3 tot 3,5 liter/100 km. De speciale uitgave kost 12.595 euro. Met directe ingang heeft Renault een compleet gamma samengesteld van sportieve accessoires voor met name de Clio en Mégane. Deze zijn ont worpen door Renault Sport Technologies en geven liefhebbers de gelegenheid hun auto verder te per- sonaliseren. Verschillende accessoires dragen daadwerkelijk bij aan het prestatieniveau van de auto. Ze worden verkocht via de Renault-dealers en kunnen worden bekeken op de site www.re- nault-sport.com/fr/boutique/accessoires/. Denk hierbij aan spoilers, uitlaten, skirts, speciale vloer matten met Renault Sport vermelding en bijzonde re striping in de sfeer van de Clio F1 R27. De ge noemde accessoires zijn zowel voor de huidige Clio als de vorige generatie te bestellen. Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 33 Voor het zesde achtereen volgende jaar heeft Suzuki winst geboekt. In het afge lopen boekjaar bleef er 460 miljoen euro over en dat be tekent een toename met veertien procent. Wereldwijd verkocht Suzuki meer dan 2,2 miljoen per sonenauto's (+7 procent). Daarbij komen nog eens drie miljoen motorfietsen en quads. Er zijn in totaal 45.500 mensen werkzaam bij het merk. Voor het inmiddels lopende boekjaar voorspelt het Ja panse concern een stijging met acht procent voor de verkopen van personen auto's. l' l .O - - y IN De Verso is nog steeds een actueel model dat slechts op details is aangepast. Zo heeft de 136 pk sterke 2.2 D-4D common rail diesel standaard een roetfilter ge kregen. De uitrusting is verder verfijnd. Een auto matische airco met ge scheiden temperatuurrege ling is standaard op de Sol uitvoering. De geluidsin stallatie is verder verbe terd. Gebleven is het handi ge Easy Flat-7 systeem met makkelijk neerklapba- re zitplaatsen. De auto heeft bovendien de maxi male vijf sterren van Eu- roNCAP voor botsveilig- heid. Voor 1.250 euro lan ceert Toyota de Business Line met Full Map DVD na vigatie en Bluetooth.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 33