u n a n m ^tLr# DdaiüO III cl iKl IA van zanden EiTE5SE3L Het Nieuwe Stadsblad Junior Systeembeheerder Trailermonteur Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: (0900) 700 07 77 H shipping transport J. Lensveld Zonen B.V. is onderdeel van de LV Shipping Transport Groep, een internationaal logistieke dienstverlener met vestigingen in onder meer Nederland, Engeland en Duitsland. Voor meer informatie, zie onze website: www.lvshipping.com Voor onze locatie in Vlaardingen zoeken wij collega's voor de onderstaande vacatures: Als Junior Systeembeheerder draag je zorg voor onder andere de interne helpdesk, algemene systeembeheer, beheer van telecom en ondersteuning bij automatise ringsprojecten. Functie-eisen: ICT-opleiding op MBO niveau Ervaring met Windows; kennis van Linux en Unix Kennis van netwerken, met name TCP/IP, HTTP, P0P3, DNS, DHCP Voor onze werkplaats in Vlaardingen zoeken wij een trailermonteur met enkele jaren ervaring voor het onderhoud van ons wagenpark van 150 trailers. LV Shipping Transport biedt nieuwe collega's een plezierige werkomgeving. Daarnaast ben je verzekerd van goede primaire en secundaire arbeidvoorwaarden die we graag toelichten in een persoonlijk gesprek. Geïnteresseerd? Stuur dan je sollicitatie met uitgebreide CV binnen 2 weken aan J. Lensveld Zonen B.V., t.a.v. Mevr. Ellen de Kruijff, Postbus 67, 3130 AB Vlaardingen. Je kunt ook mailen naar: ekruiiff@lensveld.com Secretariaatsmedewerker O RTH O DO NT I E P RA KT IJ K VLAARDINGEN zoekt z.s.m. enthousiaste ORTHODONTIST-ASSISTENTE 32 uur per week, leeftijd 20 - 26 jaar, ter versterking van ons team. Taakomschrijving: - zelfstandige werkzaamheden - werkzaamheden in teamverband - het geven van voorlichting - bedienen van röntgenapparatuur - sterilisatie van instrumentarium Profiel: - representatief, bescheiden, vriendelijk - goede manuele vaardigheden - nauwkeurig - VMBO HAVO of gelijkwaardig niveau De praktijk kenmerkt zich door hoge kwaliteit behandelingen en gebruik van innovatieve materialen en methoden met daardoor de kortst mogelijke behan- delduur. Door ruim 12 1/2 jaar ervaring worden patiënten in onze praktijk snel en doel treffend geholpen. Voor behandelingen is geen wachttijd en patiënten kunnen zich bij ons ook aanmelden zonder verwijzing. Voor extra informatie over de praktijk en behandelingen met beugels, kijk dan even op www.opvl.nl Ervaring strekt tot aanbeveling. ORTHODONTIST Sollicitanten worden verzocht binnen 7 dagen een handgeschreven sollicitatie met c.v. en pasfoto te sturen naar: R N. van Zanden, Orthodontist, Reigerlaan 53 3136 JJ Vlaardingen is een jonge, snelgroeiende, landelijke organisatie gespecialiseerd in toelevering van dagverse producten aan bedrijfsrestaurants, instellingen en horecagelegenheden. Wij van Kruidenier Foodservices zoeken voor de locatie in Rotterdam naar: Orderverzamelaars m/v Chauffeurs B m/v Chauffeurs C CE m/v Chauffeurs CE m/v Dag- en nachtdienst Full-time (40 uur) Part-time Functie eisen: Kijk ook eens op www.foodservices.nl E D E R L Loodswezen Nederlands loodswezen B.V. is een dienstverlenend bedrijf dat verant woordelijk is voor de ondersteuning van registerioodsen Deze houden zich onder andere bezig met her loodsen van zeeschepen en het voeren van nautisch verkeersmanagement op scheepvaartwegen vón en naar de Nederlandse havens. Aan de orga nisatie zijn zo'n 450 regisferloodsen en 380 medewerkers verbonden Het centrale kantoor bevindt zich in Pernis- Rotterdam. nisatie vindt u op www.loadswezen.nl. Voor nadere informatie betreffende de functie kunt u contact opnemen met Mevrouw A. de Deugd, ÖIÖ 4000 500. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u binnen 14 dagen sturen naar: Nederlands Loodswezen B.V. t.a.v. de afdeling Personeel Organisatie Postbus 830 3000 AV Rotterdam Of stuur uw sollicitatie per e-mail I brief en CV in worddocument) naar so!iicitafie€>loodswezennl Acquisitie mar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. Op ons kantoor in Pernis-RT is de functie van secretariaatsmedewerker beschikbaar. Nederlands Loodswezen BV nodigt belangstellenden voor deze functie uit om te solliciteren. (fulltime) Als secretariaatsmedewerker ondersteunt u met uw collega's van de afdeling, het management, loodsen, diverse andere afdelingen en medewerkers met onder andere administratieve werkzaamheden, secretariële werkzaamheden, receptie telefonie werkzaamheden, post, reproductiewerkzaamheden en archiefwerkzaamheden. De werkzaamheden bestaan in hoofdlijnen uit: Opstellen en verwerken van correspondentie en andere bescheiden aan de hand van aanwijzingen met betrekking tot de inhoud. Maken van afspraken voor toegewezen personen, bewaking van betreffende agenda's. Voorbereiden van bijeenkomsten en vergaderingen door onder andere het opstel len van de agenda en het gereedmaken en distribueren van vergaderstukken. Notuleren van vergaderingen. Openen, registreren, distribueren van de inkomende post en het bewaken van de afhandeling ervan. Inkomende gesprekken aannemen en beoordelen aan de hand van de aard van het onderwerp van het gesprek en/ of vraag met welke afdeling of persoon moet worden doorverbonden. Bezoekers ontvangen en informeren van medewerkers over de komst van het bezoek. Diverse ondersteunende werkzaamheden verrichten, zoals het bijhouden van de voorraad van PR-artikelen, relatiegeschenken en EHBO-artikelen, het samen stellen van documentatie- en circulatiemappen, het bijhouden van losbladige handboeken, het beheren van de kleine kas etc. Verzorgen van de kleine catering tijdens vergaderingen en beheren van de keukenvoorzieningen. Boeken van reizen, hotels etc. De functie-eisen: U bent in het bezit van een MBO-diploma (Secretarieel) en aantoonbare relevante werkervaring. U heeft een servicegerichte en pro- actieve instelling. U bent flexibel en gaat integer met de aan u beschikbaar gestelde documenten om. Uw mondelinge en schriftelijke uitdrukkingsvaardigheid in het Nederlands en Engels is goed evenals uw sociale en communicatieve vaardigheden. Arbeidsvoorwaarden: Nederlands Loodswezen BV heeft een prima pakket arbeidsvoorwaarden, waaronder een aantrekkelijk salaris, premievrij pensioen, vaste 13e maand, werkweek van 36 uur en studiefaciliteitenregeling. Afhankelijk van werkervaring en opleidingsniveau bedraagt het salaris maximaal 2.471,- bruto per maand. Medio 2009 gaat het kantoor in Pernis-RT verhuizen naar Hoek van Holland. Full-time (36 uur) Part-time Functie eisen: Functie inhoud: Het verzamelen van producten voor onze klanten Bestellingen controleren Werken in wisseldiensten Werken in gekoelde ruimten en ruimten op diepvries- en kamertemperatuur Functie inhoud: Bestellingen afleveren bij onze klanten Begintijd tussen 2.00 u en 4.00 u Functie inhoud: Bestellingen afleveren bij onze klanten Begintijd tussen 2.00 u en 5.00 u Functie inhoud: Bestellingen afleveren bij onze grote klanten 's Nachts bevoorraden van onze Distributie Centra Enthousiast en nauwkeurig werken Kunnen werken in teamverband Beschikken over doorzettingsvermogen en een goede fysieke conditie Beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Full-time (40 uur) Part-time Functie eisen: Correct met klanten kunnen omgaan. In bezit zijn van rijbewijs B Beschikken over doorzettingsvermogen en een goede fysieke conditie Full-time (40 uur) Part-time Functie eisen: Correct met klanten kunnen omgaan In bezit van rijbewijs B, C of CE In bezit van een chauffeursdiploma Beschikken over doorzettingsvermogen en een goede fysieke conditie Correct met klanten kunnen omgaan In bezit van rijbewijs CE In bezit van een chauffeursdiploma Geen bezwaar hebben met flexibele werktijden Beschikken over doorzettingsvermogen en een goede fysieke conditie Wij bieden: Bij goed functioneren: doorgroeimogelijkheden d.m.v. het volgen van een opleiding: rijbewijs C CE of chauffeursdiploma CCV-b Een afwisselende en uitdagende functie bij een typisch Rotterdamse organisatie. Een passend salaris volgens de CAO Groothandel in Levensmiddelen Beroepsgoederenvervoer Herken je jezelf in een van bovenstaande functies? Aarzel dan niet! Stuur je sollicitatiebrief met C.V. naar: Kruidenier Foodservices T.a.v. Afdeling Personeelszaken Sluisjesdijk 111, 3087 AE ROTTERDAM Of: Dersoneelszaken@foodservices.nl Voor meer informatie kunt u ook telefonisch contact opnemen met de afdeling Personeelszaken tel: 010-4873067 U kunt reageren tot 31 mei 2007

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 46