Fourtime wint wildcard door brede steun publiek Onderneem het met Autosmart auto<Bmart Careyn zoekt dringend... BEZORGERS FMt'fflH iff Till Nieuwe Stadsblad Kaarten nu al te koop voor X-Posure met afterparty Ca rei Alphahulpen 3-20 uur per week VLAARDINGEN - De Wildcard voor de finale van X-Posure 2007, de culturele wedstrijd van de Stadsgehoorzaal, is gewon nen door de band Fourtime uit 's Gravenzande. Naast de negen acts die al zeker waren van een finaleplaats, had de jury de band Fourtime, het muziekduo Just Play en dansact Topsy Turvy aangewezen als kansheb bers voor een Wildcard. Stemmen Vervolgens mocht het publiek een week lang stemmen op hun favoriete act. De act met de meeste stemmen won de Wild card en hiermee een plek in de finale op 26 mei in de grote zaal van de vernieuwde Stadsge hoorzaal. Het publiek heeft massaal gestemd en het werd een nek-aan-nek race tussen Topsy Turvy en Fourtime. Met maar liefst 43 procent van de stemmen ging Fourtime er uit eindelijk met de prijs vandoor en wint hiermee de Wildcard voor de tiende finaleplaats op 26 mei in de grote zaal van de vernieuwde Stadsgehoorzaal. De vier broers Menno (19, bas), Oskar (17, zang piano), Stefan (16, drums) en Max (13, gitaar) van Rest worden voor de finale gecoacht door een professional uit de muziekwereld en zullen op zaterdag 26 mei hun zelfge schreven nummer 'Blow up this town' ten gehore brengen in de Stadsgehoorzaal. TLfaand rayon ter overname Topleverancier van autoreinigingsproducten Metalband Skin Coffin is één van de finalisten van X-Posure 2007. VLAARDINGEN - De grote fina le van X-Posure 2007 gaat zater dag 26 mei om 20.00 uur van start. De band Fourtime is niet de enige act die hun kunsten in de grote zaal van de Stadsge hoorzaal laat zien. De band Groove Inc. uit 's Gravenzande speelt hun nummer 'Let's go', singer/songwriter Marijke van Seters uit Vlaardingen speelt op haar gitaar het nummer 'Color ful and briljant' en metalband Skin Coffin uit Vlaardingen zal met hun nummer 'Prometheus' het dak van het theater spelen. Ook de discipline rap is goed vertegenwoordigd: Anti E. uit Schiedam rapt zijn nummer 'Bloed, zweet en tranen', Infini ty uit Rotterdam brengt zijn rap 'Het moet je raken' ten gehore, Atilla, ook uit Rotterdam, pro beert het publiek weer te impo neren met zijn rap 'Angst/onge val 11' en de rapgroep Young Nation uit Schiedam rapt hun nummer 'We komen d'r aan'. Verder laten The Dancefloor Breakersz uit Vlaardingen hun spectaculaire dans weer aan het publiek zien en ook de toneel groep GRRR uit 's Gravenzande is van de partij met hun stuk "BREEDVELD WEAVER" B.V. HYDRAULISCHE APPARATUUR HYDRAULIEK MONTEUR Ben jij de buitengewoon bijzondere én betrokken Alphahulp die wij zoeken? Je komt in dienst van de klant waarvoor je huishoudelijke werkzaamheden uitvoert. Interesse? Bel voor meer informatie met de Alpha planners, dagelijks tussen 10.00 en 11.00 uur naar tel. (010) 24 63 551, 557, 546 of 545. Of kijk op www.careyn.nl. 'Gemma is weer thuis'. Samen strijden deze tien acts om de ti tel 'Het Grootste talent' van X- Posure 2007. Het belooft weer een veelzijdige avond te wor den. Natuurlijk is de jury, be staande uit Gerard van Os (jury voorzitter/theater), Reshmay en Bee (dans), DJ Rockwilder (rap) en Martin Mol (muziek), weer aanwezig en neemt Kevin Brou wer de presentatie van de avond weer voor zijn rekening. Vlaardingse maakt X-Posureprijzen VLAARDINGEN - Tijdens de finale van de culturele wed strijd X-Posure zijn er drie ju ryprijzen en een publieksprijs te winnen door de finalisten. Naast een uitgebreid prijzen pakket kan een prijzenbeker natuurlijk niet ontbreken. jjf Dit jaar worden er wel dlffF* heel speciale prijzenbe- kers uitgereikt: de Vlaar dingse kunstenares Elly Dijks hoorn gaat vier prijzen ont werpen en vormgeven voor de winnaars van X-Posure. The Best of X-Posure VLAARDINGEN - De finale van X-Posure wordt op 26 mei spectaculaire geopend. De winnaars van de vorige twee edities van X-Posure, waaron der The Incredible Dancers, beatboxer Ronaldo en Farhad Marhazi brengen een act op het podium. Tevens is dit een voorproefje van wat het pu bliek kan verwachten van The Best of X-Posure op 14 sep tember in de Stadsgehoor zaal. Tijdens deze show ver zorgen de winnaars van de af gelopen twee jaar samen met de winnaars van X-Posure 2007 een avondvullend theaterprogramma. Hiervoor gaan de talenten veertien we ken aan de slag met een pro fessionele regisseur. Na de voorstelling is er een afterpar- ty in de kleine zaal van de Stadsgehoorzaal. Kaarten: www.stadsgehoorzaal.nl. "BREEDVELD WEAVER" B.V. HYDRAULISCHE APPARATUUR ADMINISTRATIEF VERKOOPMEDEWERKER Wij zoeken in SCHIEDAM Dagblad De Telegraaf en De Telegraaf op zondag Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 47 VLAARDINGEN - Wie met ei gen ogen wil zien welk talent de regio in de kuip heeft, kan op 26 mei om 20.00 uur de fi nale van X-Posure in de Stadsgehoorzaal bijwonen. Kaarten zijn vanaf nu ver krijgbaar bij de kassa of via www.stadsgehoorzaal.nl voor €5,00 (exclusief €1,00 reserveringskosten). Op de avond zelf is de kassa in het theater geopend vanaf 19.00 uur. Na afloop van de grote fi nale is er een afterparty in De Salon te Vlaardingen. Autosmart is een bewezen franchiseformule voor de lokale verkoop van eersteklas autoreinigings- producten. Wil jij jouw ondernemerstalenten ook bewezen zien? Reageer dan vandaag nog via info@autosmart.nl Ons aanbod: Ondernemersinkomen €75.000 100% ondersteuning op maat. Potentieel zeer bereidwillige klantenkring. Jouw inbreng: 100% motivatie en inzet. Verantwoorde investering vereist. INTERNATIONAL Bel: 0800-AUTOSMART (0800-288 67 62) E-mail: info@autosmart.nl WWW. AUTOSMART. NL BvanFhl" ja^S Dak gaat van theater is actief met de verkoop, assemblage, onderhoud en reparatie van hydraulische apparatuur, systemen en cilinders uit alle denkbare industrieën zoals offshore, civiele constructie, weg- en waterbouw en transport. Wij zoeken voor vast dienstverband afdeling service werkplaats funktie-eisen Technische opleiding. Kennis van hydrauliek/pneumatiek is een pré. Enige jaren werkervaring. Grote mate van zelfstandigheid. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Dhr. A.F. Breedveld Postbus 154 3130 AD Vlaardingen Voor meer informatie kunt u kijken op onze site: www.breedveld-weaver.nl Careyn, t.a.v. Sandra Bos, Postbus 900, 3100 AX Schiedam. Reageer vóór 30 mei 2007 FOTO: ELAINE HENGSTZ is actief met de verkoop, assemblage, onderhoud en reparatie van hydraulische apparatuur, systemen en cilinders uit alle denkbare industrieën zoals offshore, civiele constructie, weg- en waterbouw en transport. Wij zoeken voor vast dienstverband funktie-eisen Graag administratief willen werken. Kennis van hydrauliek/pneumatiek is een pré. Enige jaren werkervaring. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u richten aan: Dhr. A.F. Breedveld Postbus 154 3130 AD Vlaardingen Voor meer informatie kunt u kijken op onze site: www.breedveld-weaver.nl KWALITEIT IN MEDIA DISTRIBUTIE M/V DistriQ is een landelijk opererende distributie-organisatie voor gedrukte media. DistriQ verspreidt onder andere Noord-Hollands Dagblad, Haarlems Dagblad, IJmuider Courant, De Gooi- en Eemlander, Leidsch Dagblad, De Telegraaf, diverse huis-aan-huisbladen en reclamedrukwerk. Voor de verspreiding van: Als bezorger verdien je goed en hou je veel vrije tijd over. Naast je vergoeding, ontvang je tijdens bezorging ook een gratis krant, doe je mee aan speciale acties en ontvang je leuke attenties. Dagbladbezorging is op maandag t/m zaterdag voor 07.00 uur. Verspreiding van De Telegraaf op zondag is op zondag voor 09.00 uur. Leeftijd vanaf 18 jaar. Heb je interesse in een leuke (bij)baan? bel gratis 0800-347 87 47 of kijk op www.distriq.nl Goed geld verdienen en toch veel vrije tijd overhouden

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47