r r I Ananas en papaya, LEKKER VERS IN EEN CUP V -;C. WGGGNGR huis-aan-huiskranten de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Dole introduceert Tropisch Fruit, bite-size stukjes ananas en papaya in een handige cup. Puur fruit in fruitsap, zonder toegevoegde suiker. De cups zijn eenvoudig te openen. Gezond voor kinderen als tus sendoortje op school. Maar ook makkelijk voor onderweg en lekker als dessert. Dole Tropisch Fruit is rijk aan vitamine C. Ga lekker fit en gezond de zomer in met de tropische fruitcups van Dole. Dole Tropisch Fruit (ananas en papaya) is verkrijgbaar in een single cup a 198 gram (met vorkje), ad viesprijs 1,59Of verpakt per 2 cups (2x113 gram), adviesprijs 1,65. Verkrijgbaar in de supermarkt of in de koeling van het benzinestation. Dole staat garant voor het meest verse en sappige fruit van de allerhoogste kwaliteit. Dole is wereld wijd dé specialist als het gaat om fruit. Ze produceert zowel diverse soorten vers fruit als ook een bre de range aan vruchtenconserven. Een hoogwaardige en constante kwaliteit is het voornaamste uit gangspunt van de producten van Dole. Dole wordt door Fairfood aangeduid als een Fair merk. Onder andere vanwege de eerlijke prijzen en de gezonde en veilige werkomgeving waarin de producten wereldwijd geoogst en bewerkt worden. 2 4 1 5 10 6 3 8 7 9 10 Als uitgever van aiim 225 huis-aan-huiskranten met een gezamenlijke oplage van 7,2 miljoen exemplaren per week bereikt Wegener Huis-aan-huiskranten B.V. wekelijks een groot deel van alle huishoudens in de provincies Overijssel, Gelderland, Utrecht, Zuid-Holland, Zeeland, Noord-Brabant en een deel van Flevoland. Door het lokale/regionale karakter biedt elke uitgave lezer én adverteerder een aantrekke lijk, lezenswaardig medium. Voor ons kantoor in Vlaardingen zijn wij op zoek naar een: Media-adviseur m/v (36 uur per week) De functie Voor deze buitendienstfunctie zoeken wij een enthousiaste en representatieve commerciële medewer ker, die zich richt op het verkopen van advertentieruimte in onze huis-aan-huiskranten. U onderhoudt hiervoor intensieve contacten met bestaande en nieuwe klanten. Door middel van deskundige advisering over mediaplanning, advertentie-ontwerp en mediakeuze weet u het klantenbestand uit te bouwen om zo een maximale advertentieomzet te realiseren. Het profiel U bent resultaatgericht, kunt zelfstandig werken, bent initiatiefrijk en beschikt over goede contactuele vaardigheden. U heeft een opleiding op minimaal MBO-niveau (eventueel aangevuld met specifieke opleidingen op gebied van sales en reclame). U hebt commerciële ervaring opgedaan (bij voorkeur in een buitendienstfunctie) en u bent in het bezit van rijbewijs B. U heeft affiniteit met media en bent vaardig met Word en Excel. Wij bieden Deze uitdagende functie biedt ruimte aan eigen initiatief en ontwikkeling. Goede primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden. De aanstelling zal in eerste instantie geschieden voor bepaalde tijd." Informatie en sollicitatie Inlichtingen over de functie van Media-adviseur kunnen worden ingewonnen bij de heer C. Vijfvinkel, Bladmanager Vlaardingen, tel. (010) 434 40 22. Schriftelijke sollicitaties kunnen binnen 14 dagen na het verschijnen van deze advertentie worden gericht aan: Wegener Huis-aan-huiskranten BV. ter attentie van mevrouw D. Drijver, afdeling Personeel Organisatie, Postbus 1980, 3000 BZ Rotterdam. E-mailen kan natuurlijk ook: m.nooteboom@whk.wegener.nl Meer bereiken. Met Wegener Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 48 Puzzel mee! dwaas knorrig mens kiel water vuur- sprank nood plezier vies bijwoorc bureau discreet T oculeren vogel naam onbuig zaam doen bedaren voet gewricht loof boom karig stink- hagedis op brengst kin baardje voeg woord muziek tempel Spaanse uitroep familie lid buit- rund aar- vormige bloei- wijze opplak- briefje T loof boom deel van de hals vuilnis vat kolom godin van de maan korte kous Engels bier ge wicht hard grond toon bazige vrouw hoofd deksel f muziek noot dieren geluid Chinese munt door elkaar wemelen T jaar boek kunst werk Puzzelland.com

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48