Medewerker Seed Purchasing Stock Control m/v sSa^É Er is veel werk in het groen iets voor jou? syngenta O JobTrack.nl 't Betere werk! Enthousiaste leerling-hoveniers H,I Het Nieuwe Stadsblad ...r talenten verder te ontwikkelen kijk je Om je commercie „turesite voor functies op „p obTrack.nl. De grootste een leuke mbo- en hbo-niveau. oe LandeUjk of alleen bij jou in ^tKWrt^Cle'mee^ectuele vacatures vind je op JobTrack.nl! 175/70TR13 P3000 185/65TR14 P3000 185/60HR14 P6000 195/50VR15 P5000 Drago AC 205/55HR16 P6000 GOA Groene Ruimte zoekt: Binnenkort een VMBO-diploma op zak? Wil je doorleren in 't groen, meld je dan aan bij een AOC bij jou in de buurt en bij de GOA Groene Ruimte, Je kunt kiezen voor een BBL- of een BOL-traject. BBL: 4 dagen per week werken volgens CAO-loon en 1 dag per week volg je de vakopleiding hovenier groenvoorziener. BOL: stagevergoeding en vergoeding werkschoenen. Interesse? Bel tijdens kantooruren voor meer informatie of voor een aanmeldingsformulier de GOA-Coördinatie, Valentin Herrera/ Ingrid Oosterhof, tel. 0317 - 410895. Je kunt ook onze website bezoeken: www.goagroeneruimte.nl De Nederlandse hoofdvestiging van Syngenta Seeds is-gevestigd in Enkhuizen. Hier werken zo'n 600 medewerkers aan de ontwikkeling, productie en verkoop van kwalitatief hoogwaardige groentezaden, bloemzaden, stekken en jonge planten. De vestiging in De Lier produceert en distribueert jonge planten ten behoeve van afnemers in de meeste landen van Europa. Dit proces kenmerkt zich door recente technische innovaties die de kwaliteit en efficiency in de toekomst waarborgen. Met ruim 100 medewerkers zorgt de organisatie in De Lier, dat de jaarlijkse productie van stekken en planten de juiste weg vindt naar de professionele kweker. Voor onze afdeling Seed Purchasing Stock Control van Syngenta Seeds Young Plants Production in De Lier zoeken wij voor 38 uur per week een De functie De medewerker Seed Purchasing Stock Control is de spil tussen Young Plants Production en de seed suppliers. Daarnaast ben je verantwoordelijk voor de leveringen van de producten met behulp van het on-line voorraad- infosysteem. Verder maak en controleer je de inkoop planning op itemniveau voor de lange, middellange en korte termijn, om te komen tot een optimale operatio nele productieplanning en van de daarop volgende processen. Zowel intern als extern draag je de zorg voor een optimale communicatie teneinde bij te dragen aan een optimaal proces. Het profiel Een probleemoplossende collega met een flexibele en stressbestendige instelling. Heb je MBO werk- en denkniveau of relevante werkervaringen. Je hebt goede communicatieve vaardigheden, je bent klantvriendelijk en je hebt geen negen-tot-vijf-mentaliteit. Daarnaast kan je accuraat werken en is goede beheersing van de Engelse taal in Woord en geschrift een must. Verder heb je kennis van Word en Excel. Ervaring met SAP en Acces is een pré. Ons aanbod Een uitdagende functie voor diegene die zich prettig voelt in een internationale organisatie met de nieuwste technische innovaties. Enthousiaste, collegiale, klant gerichte collega's en een gedreven sfeer kenmerken de werkomgeving. Salaris is conform CAO tuinzaadbedrijven. Goede overige arbeidsvoorwaarden: Spaarloonregeling, pensioenvoorziening, scholingsmogelijkheden en 8,33% vakantiegeld Belangstelling? Voor meer informatie over deze functie kun je contact opnemen met Ronald Ammerlaan, (Leider Seed Purchasing Stock Control) telefoon 0174-534199. Herken je jezelf in het functieprofiel en wil je graag ons team komen versteken, richt dan een brief met motivering en c.v. binnen twee weken na verschijning van deze publicatie aan: Syngenta Seeds B.V. t.a.v. de afdeling HR, Bianca Bernard, Postbus 99, 2678 ZH De Lier of per e-mail: hr.delier@syngenta.com Syngenta Seeds B. V. voert een actief niet-rokenbeleid Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie stellen wij niet op prijs Woensdag 16 mei 2007 - pagina 49 Syngenta is een wereldwijde marktleider in de agribusiness en richt zich op duurzame landbouw door innovatief onderzoek en technologie. De onderneming neemt een leidende positie in op de markt van gewasbescher mingsmiddelen en de derde plaats op de markt van hoogwaardige commerciële zaden. De verkopen in 2006 bedroegen ongeveer 8,1 miljard. Bij Syngenta werken rond 19.500 mensen in meer dan 90 landen. Syngenta is genoteerd aan de beurzen van Zwitserland (SYNN) en in New York (SYT). Meer informatie is beschikbaar op: www.syngenta.com. LAAGSTE PRIJS Voor o.a. VW Golf - Renault Megane Voor o.a. Peugeot 306 - Ford Mondeo Voor o.a. Nissan Primera Seat Ibiza Voor o.a. Alfa Romeo 145/146 - Opel Astra Voor o.a. VW Beetle - Audi A4 - BMW 3

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 49