Lf?rm Varkensfilet met amandelen Lie Dolly Dots tijdens De vrienden van Amstel LIVE! S.T.O.P., Do Wah Diddy Did- dy, Love Me Just A Litde Bit More en What A Night. De groep rond Angéla Kra mers, Anita Heilker, Esther Oosterbeek, Patty Zomer, Ria Brieffies en Angela Groothui zen was vanaf het prille begin een succes. De eerste single (Tell It All About) Boys werd meteen een hit en haalde in juli 1979 de negende plaats in de Nederlands Top 40. Het was het begin van een lange reeks hits in zowel de Benelux als in tal van andere landen. Zo heeft de groep in Japan meer dan een half miljoen al bums verkocht. CD De reünieconcerten worden vastgelegd op CD en DVD. De Sms en win! Liefst 25 lezers van dé Weekkrant maken kans op 2 zitplaat sen le ring voor het concert op zondag 27 mei. Meedoen is simpel. Beantwoord de vraag 'Hoeveel concerten geven de Dolly Dots in Ahoy?' Sms vóór 20 mei naar 2121: WIN (spa tie) DOLLYDOTS (spatie) ANTWOORD gevolgd door uw adresgegevens. U ontvangt 1 bericht terug a 40 eurocent. release is eind juni, verwacht Warner Music. In het najaar komt de Ultieme Dolly Dots Boxset uit, die naast het reü nieconcert en de Greatest Hits een grote hoeveelheid niet eerder uitgebracht audio- en videomateriaal bevat. Laatste kaarten De laatste kaarten voor de reünieconcerten zijn te koop via Ticket Service, de Grotere Postkantoren, de Free Record Shops, VW's en GWK's, 0900- 3001250 (45 cpm), www.tic- ketservice.nl en de bekende voorverkoopadressen. Kaar ten zijn te verkrijgen in de prijscategorieën: 39,50 38,- 36,50 (exclusief ser vicekosten). Meer informatie is te vinden op www.dollydots.nl. Nieuwe Stadsblad Soms lijkt het er op of varkensvlees een smet met zich meedraagt. Het is vet, je krijgt er puistjes van en meer van die onzin. Natuurlijk, er zijn delen van het varken die vet zijn. Maar niemand kan toch beweren dat een varkenshaasje vet is, of, zoals in dit geval de filet. Volgend vooroordeel is dat varkensvlees door en door gaar moet zijn. Ook dat geldt voor bepaalde delen, want een doorge slagen varkenshaas is bepaald niet lek ker. Dat geldt ook voor deze filet met amandelen. de zak en bewaar de marinade. Bestrooi de filet rondom met amandelen. Verhit de olijfolie in een braadslee en braad het vlees in vijf minuten aan alle kanten goudbruin aan. Temper het vuur, voeg de marinade toe en de wortel, ui en selderij. Deksel op de pan en nog een kwartiertje laten ga ren. In plakken snijden en serveren met rijst. Af maken met wat gehakte koriander. Anneke Kaiser Ingrediënten: Kilo varkensfilet aan een stuk, twee eetlepels sojasaus, twee teentjes ge hakte knoflook, klein scheutje olijf olie, een in plakjes gesneden wortel, half kopje droge sherry, half kopje gepelde en gehal veerde amandelen, een gesnipperde ui, een gehakte bleekselderijsten- gel, zout en grof ge malen peper. Bereidingswijze: Maak een marina de van de sherry, sojasaus, peper en knoflook, giet dat in een goed te slui ten plastic zak, doe de filet er bij en laat het vlees in de koel kast een uur of lan ger marineren. Haal het vlees uit mes de tijdelijke reünie afslui ten met een drietal eigen con certen in het Rotterdamse Ahoy. Tijdens deze concerten zullen Angéla Kramers, Anita Heilker, Esther Oosterbeek, Patty Zomer, Ria Brieffies en Angela Groothuizen uiteraard hun grootste hits zingen zoals Radio, Tell It All About Boys, Speciaal voor De vrienden van Amstel LIVE! in Ahoy 2007 be sloten de Dolly Dots om nog één keer bij elkaar te komen. Dit beviel zo goed dat de da- s eek| lezers actie WGGGNGR huis-aati-huiskranten FOTO: PAUL BERGEN. FOTO: NICK VAN 0RM0NDT Woensdag 16 mei 2007 - Pagina 50 Allerlaatste kans: Dolly Dots live ■MMBMMü

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 50