Monuta De mensen van Monuta maken het verschil. dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 16 mei 2007 - pagina 6 mkrouigm Van mijn pijn kan niemand weten, ja, dat hoort er ook zo bij. O God, bent u mij vergeten? En ik ben met U zo blij! Want tegen U kan ik alles zeggen, en ik hoef nooit iets uit te leggen. U alleen weet het "waarom". En ik,misschien als ik nog eens binnenkom. Gerrie Vandaag is overleden Gerardus Wilhelmus Penders Gerard weduwnaar van Gerrie Penders-Heilker 30 mei 1919 10 mei 2007 Wij verliezen zijn aanwezigheid en behouden de herinnering aan zijn realisme, wijsheid, optimisme, dankbaarheid, liefde, trouw en zorgzaamheid. Joke en Gerard Harry en Marlies Dieke, Tiemen Ria Heieen, Jasper LexenCarla Tim, Thijs Wil en Rob Correspondentieadres: Joke de Leede-Penders Prins Bernhardlaan 86 3116 HG Schiedam De begrafenis heeft woensdag 16 mei plaats- ;evonden op begraafplaats Beukenhof te hiedam. "En Hij zeide: "Kom! Mattheüs 1429a Met grote droefheid, maar dankbaar voor alles wat hij in zijn zorgzame leven voor ons bete kend heeft, geven wij u kennis van het overlij den van mijn lieve vader, broer, onze zwager en oom Willem van Beek weduwnaar van Janny van Beek-Voogt 2 maart 1921 t 9 mei 2007 Rob en verdere familie Albert van Raalteplein 91 3122 GL Schiedam De begrafenis heeft inmiddels plaatsgevon den. De Heare is myn hoeder, nent bin ik brek, Troch Him mei ik lizze yn griene greiden, Hy bringt my by wetters dêr't ik rêst fyn Psalm 23:1-3 Na een ziekbed, maar een lang en geluk kig leven, is van ons heengegaan Grietje Scheenloop-Bergsma Gré Balk, t Vlaardingen, 23 juli 1916 10 mei 2007 Eerlijkheid, oprechtheid en vrede. Wij zullen haar en haar humor niet vergeten. Eke de Haan-Bergsma Ytzen Bergsma (Frits) Liesbeth en verdere familie Correspondentieadres: Y. Bergsma Castiliëstraat 79 1827 DS Alkmaar Geen bloemen. Gelegenheid tot bezoek en afscheid nemen woensdag 16 mei van 14.45 tot 15.30 uur in het Monuta uitvaartcentrum, Burgemeester Honnerlage Gretelaan 377 te Schiedam. Aansluitend zal om 16.00 uur de afscheids- plechtigheid worden gehouden in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spierings- hoek) te Schiedam. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. 'f Verlies was er al voor het einde de rouw al eer het afscheid kwam, toen die ellendige verwarring bezit van je gedachten nam. Je was een schat voor ons allen, je te moeten missen, zal ons zwaar vallen. Bedroefd, maar dankbaar dat zij uit haar lijden is verlost, geven wij kennis van het over lijden van onze lieve moeder, schoonmoeder en oma - Annie - Johanna Krommenhoek-Jansen weduwe van Pieter Louis Krommenhoek in de leeftijd van 82 jaar. Peter en Ineke Anja en Paul Erik en Annet Anneke en Ralph Kimberly Wij bedanken de medewerkers van de DrieMaasStede voor al hun goede zorgen en aandacht voor onze moeder en oma. 8 mei 2007 Correspondentie-adres: Faassenplein 18,3123 NJ Schiedam. De crematie heeft op maandag 14 mei plaatsgevonden. Een moeder lacht ons gelach, Beweent ons wenen, Beantwoordt onze liefde, Vreest ons vrezen, Ze beleeft onze vreugdes, is bezorgd om onze zorgen, en deelt al onze hoop op morgen. Intens verdrietig, maar heel dankbaar voor al les wat zij voor ons gedaan en betekend heeft, geven wij u kennis dat plotseling is overleden mijn lieve vrouw, onze bijzonder zorgzame moeder, schoonmoeder en oma Johanna Cornelia Bekkers-Wittenberg Jo in de leeftijd van 77 jaar. Ton Bekkers Sr. Anna en Leen Wil en Ton Ton Jr. Kleinkinderen en achterkleinkinderen Correspondentieadres: A. C. Post-Bekkers Laseurpad 38 3123 NV Schiedam Jo is thuis, in haar eigen vertrouwde omge ving, Bachplein 48 te Schiedam, waar u af scheid van haar kunt nemen op woensdag 16 mei van 19.00 en 21.00 uur. De afscheidsdienst, voorafgaande aan de be grafenis, zal worden gehouden vrijdag 18 mei om 14.00 uur in de aula van de begraafplaats Beukenhof, ingang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis is er een informeel samen zijn in de ontvangkamer. Zonnig, opgeruimd, positief en onmaterialis tisch gelukkig met het leven zelf, tot aan de opmaat van de eeuwigheid, was onze lieve Anna Wilhelmina Valk-Boes Annie Schiedam, 1 januari 1920 t Schiedam, 10 mei 2007 Aad en Rita Valk Dave en Ilse Sophia Sam Charlotte en Peter Correspondentieadres: A. Valk Madeliefstraat 16 3286 VE Klaaswaal De crematie heeft inmiddels plaatsgevonden te Rotterdam. 17 mei 2001 17 mei 2007 In liefdevolle herinnering Matthijs de Boer Voor uw bewijs van deelneming, ontvangen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Wilhelm Plooij betuigen wij u onze hartelijke dank. Het medeleven, persoonlijk, schriftelijk of in de vorm van bloemen tot uiting gebracht, was ons een grote troost en zal steeds een dankbare herinnering blijven. P. Plooij-Schaar Kinderen en kleinkinderen Schiedam, mei 2007 Achter elke traan die blinkt schuilt een glimlach van herinnering. Uw steun, warmte, de vele bloemen, kaarten en mooie woorden hebben ons diep getroffen na het overlijden van mijn lieve man, onze vader, schoonvader en opa Cornelis Franciscus de Block Cor Wij willen u hiervoor hartelijk bedanken en beseffen dat hij niet alleen voor ons, maar ook voor anderen veel heeft betekend. Anny de Block-de Jonge William en Sandra Patty en Rogier Dave en Laura Romany Julian Eddy en Marian Gaby en Antim Mike Bleiswijk, mei 2007 ABO/van den Boogert AVBO/van der Linden Uitvaartzorg en -verzekeringen Uitvaartcentrum, Burg. Honnerlage Gretelaan 377, Schiedam Tel: (010) 426 76 78 Uitvaartverzorgers: Wim van den Boogert, Mieke van Bergenhenegouwen, Patricia van Gestel, Sylvia Paalvast, Mieke Penne, Bert van Proosdij, Fred Warhout.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 6