AA.&érLc& De laatste weken!! 1ALMAM G O E T Z E E MET ZORG j EN TOEWIJDING Bruidsjaponnen vanaf 100,- Waaijers Uitvaartverzorging dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Bespreekbaar, juist als je nog fit bent Telefoon 010 - 273 24 24 www.matrice.nl Prins Bemhardlaan 121 Schiedam 010-474.11.44 1 STEENHOUWER!) SKLEDAR BRANDWIJK BV 0183-352056 •Fax (0183) 35 22 55 r-: ••7 TT huisartsen BOERDERIJ LANDVREUGD Sweelincksingel 7 - Schiedam-Groenoord Sfeervolle zalen voor recepties, vergaderingen, party's Inlichtingen: dhr./mw. Crama, tel. 4702363 (zaal) en/of 4702323 (privé) Alle accessoires vanaf 5,- Werkelijk alles is te koop tegen weggeefprijzen Tel. 06 - 42705376 t/m 26 mei Medewerker Export - Binnendienst (fulltime) Een stijgende zeespiegel. Veranderingen in neerslag. Extreem weer. Hoge temperaturen. De Nederlandse politiek lijkt eindelijk serieus werk te gaan maken van het klimaatprobleem. Ook steeds meer bedrijven en organisaties zoeken naar oplossingen. Met steun en advies van de Provinciale Milieufederaties zet een groot aan tal organisaties de eerste stappen om klimaat neutraal te worden. Ook jij als consument kunt iets doen! Je kunt energie besparen. Spaarlampen gebruiken en je TV of PC niet onnodig stand by te laten staan. Je kunt overstappen op groene energie en je kunt kiezen voor klimaatneutrale producten. Klimaatneutraal, wat is dat? Een klimaatneutraal product is energiezuinig en gemaakt met duurzame energie (zoals wind en zon). De alsnog vrijkomende broeikasgassen, die ontstaan bij energieopwekking en die schadelijk zijn voor het klimaat, worden gecompenseerd. Door te investeren in duurzame energie, energie besparende projecten of het aanplanten van bos sen. Zo wordt het klimaat niet belast. Klimaatneutraal is overal Talloze gerenommeerde bedrijven en organisaties hebben met steun van de Provinciale Milieufede raties de stap op weg naar klimaatneutraliteit gezet. Zo kun je nu al klimaatneutrale muziek beluisteren, klimaatneutrale bloemen kopen, je huis klimaat neutraal met gas verwarmen en klimaatneutraai met de taxi. Er zijn klimaatneutrale campings en hotels. Je kunt zelfs klimaatneutraal autorijden of vliegen! Meer weten? Kijk op www.hierisklimaatneutraal.nl De Provinciale Milieufederaties Deze campagne is een onderdeel van Hier, een samenwerkingsverband van ruim veertig goede doelen die samen aan het klimaatprobleem werken. hier Woensdag 16 mei 2007 - pagina 7 uitvaartbegeleiding Dag en nacht bereikbaar Sinds 1943, al drie generaties lang, een vertrouwd adres,voor begrafenissen en crematies in Schiedam, Vlaardingen, Maassluis en omstreken www.waaiiersuitvaart.nl HrtM Si» IK HUI A Boetemjingel 35 3034 EC Rotterdam Tet (010) 280 52 80 Fax (010) 41 I 58 56 Sociaal, kwaliteit, eerlijkheid, perfectie en service zijn de pijlers van Skledar Brandwijk. Al jarenlang! Met een hecht team van vaklieden die op moderne wijze het oude ambacht van steenhouwer uitoefenen. Skledar Brandwijk vervaardigt elk gedenkteken en heeft een enorm assortiment bestaande grafmonumenten. Ook draagt zij zorg voor de juiste plaatsing en vakkundige afwerking ervan. In heel Nederland. Nijverheidsstraat 1 4231 AC Meerkerk www.skledarenbrandwijk.nl uisartserj 'ertovmg ehcitatM Bruidsmode Vlaardingen PARIS Euro Hair Fashion neemt een leidende positie in bij de ontwikkeling en toelevering van een complete lijn producten voor haarverlenging- en vermeerdering, bij de consument beter bekend als hairextensions. Euro Hair Fashion, licentiehouder van Balmain Paris, is een internationaal georiënteerd bedrijf met licenties over de hele wereld. Vanwege de groei van onze organisatie zijn wij op korte termijn op zoek naar een: De voornaamste taken binnen deze functie zijn: - Het voorbereiden en plannen van verschillende orders; - Controleren van het gehele orderproces; - Telefonisch contact met (grote) klanten, distributeurs en agentschappen; - Telefonisch adviseren van klanten; - Controleren van klantendossiers van elke account manager; - Doen van research als het gaat om klantspecifieke vragen. Voor deze functie zoeken we iemand met het volgende profiel: - Opleiding op MBO-niveau; - Ervaring met Exact Globe, Word en Excel; - Nauwkeurig, communicatief vaardig en stressbestendig - Kennis van een moderne taal naast het Engels is een pré. Wij bieden een afwisselende en zelfstandige functie met verantwoordelijkheid in een dynamische en internationale werkomgeving. Ben jij de persoon die we zoeken? Stuur dan je sollicitatie, ta.v. de heer R. van Dooren, naar: Euro Hair Fashion, Willemoordseweg 5, 2636 EA Schipluiden of mail naar working@eurohair.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze.advertentie wordt niet op prijs gesteld. yioua puin unity Ben jij al klimaatneutraal?

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 7