www.overhetwater.nl us playgame Columbiaanse zuivere koffie in de allernieuwste Magnum Sluipen op eenzame hoogte METAL GEAR SOUD DE KADEWONINGEN DE MEW5 rrAMifTTïïn Nieuwe Stadsblad Crackdown krijgt update Zwaardvechten op de Wii De Metal Gear serie ontstond eind jaren tachtig op de MSX computers. Het grote publiek leerde de serie eind jaren negentig opnieuw kennen op de Playstation. Inmiddels is de reeks een begrip. Niet schieten maar sluipen is de belangrijkste ac tiviteit. Word je door de vijand ontdekt, dan is een 'game over' meestal niet ver weg. Minstens zo belangrijk is het indringende en complexe ver- Bedenker Hideo Kojima heeft de vormge- besturing van het PS2 spel Metal Gear SubsistencP ovecgezet naar de portable spel- computer en daar een nieuw verhaal en enkele nieuwe ideeën aan toegevoegd. Je sluipt als Sna ke door het strijdperkfmaar deze keer sta je er niet alleen voor. Je kunt vijanden proberen over te halen orn zich bij je aai? te sluiten. Iedere nieuwe bondgenoot heeff vaardigheden die in bepaalde situaties uitkomst bieden. Deze bondgenoten kun je ook inzetten tijdens online matches. Hierbij loop je echter het risico om ze weer kwijt te raken als je fii match verliest. Bloedspannend dus. portable Ops haalt het ui terste uit de PSP en ziet erRenomenaal goed uit. Dit spel is de game dié Sony nodig had. Metal Gear Portable Opsis reden genoeg om een PSP aan te schaffen. Eenzame klasse. Voor: PSP Het project Over het water is centraal gelegen in Schiedam, net buiten het historisch centrum, tussen het Beatrixpark en de Parkweg De wijk maakt deel uit van Schiedam Nieuwland, maar is tegelijkertijd fysiek een afzonderlijk wijkdeel, omsloten door water Het is prettig en comfortabel wonen in de buurt van het groen, de sportvelden, de kinderboerderij en het complete buurtwinkelcentrum aan de Nolenslaan. Meer informatie: Atta Makelaars Tel. 010 433 57 10 Over het water BV is een samenwerkinsverband tussen Woonplus Schiedam Anke Bodewes Makelaardij Tel. 010 246 44 44 en Proper-Stok Ontwikkelaars Deze markante en bovenal bijzonder royale watervilla's die in drie of zelfs vier verdiepingen wordt uitgevoerd, beschikken over een panoramisch uitzicht over het water. De hoge 'waterkamer' met prachtige vlonder, de royale woonkamer met riante eetkeuken op de eerste verdieping en de enorme keuze aan aan passingsmogelijkheden bieden u de kans om uw watervilla geheel naar eigen wens in te richten. De positie van uw keuken, een statige vide, een vergrote serre, een extra slaap- of werkkamer zijn een kleine greep uit de vele mogelijkheden. Enkele woningen worden zelfs standaard uitgevoerd met een derde verdieping waardoor zij beschikken over een ruime studio en een (optioneel) dakterras. Aan u de keus! De zeer ruime en populaire eengezinswoningen Mews met drie volledige woonlagen zijn fraai vormgegeven en rond een binnenhof gesitueerd. De nog beschikbare woningtypen hebben een tuin ën een royaal balkon. Bovendien zijn zij geheel flexibel en dus naar eigen wens in te delen. Zo kunt u bijvoorbeeld een gehele woonverdieping creëren op de le verdieping, grenzend aan het balkon, zodat u op de begane grond kunt werken. Of kunt u kiezen voor een woonkeuken op de begane grond en een zeer riante woonkamer op de eerste verdieping Wellicht wilt u liever eén of twee extra slaapkamers op de eerste verdieping? En uiteraard is de begane grond ook geheel in te richten als woonverdieping, met uitzicht op uw tuin. Woensdag 23 mei 2007 - Pagina 32 Pakje boter aan calorieën of niet, wie alleen al het plaatje ziet van de allernieuwste Magnum moet bij na wel voor de verleiding bezwijken. Tenzij je natuurlijk alleen al qua smaak anti koffie of anti choco la bent. Want dat zit er nogal nadrukkelijk in, in de Magnum Columbia Aroma. Echt 'voer' voor koffie aanbidders dus. Vooral op warme dagen zal de koffieholic uitwijken naar koude varianten als ijskoffie of frappucino. En nu verrast Magnum dus met een dikke ijs van romig vanille ijs met een 'swirl' van Colombiaanse koffiesaus en omhuld met melkchocola. De Colombia Aroma van Magnum is deze zomer alléén verkrijgbaar in de supermarkt en kost daar 2,99 per verpakking van drie stuks. Het 360 spel Crackdown krijgt een flinke upda te die via Xbox Live is te downloaden. Het spel krijgt een 'cheat mode' waarmee je met onein dige kogelvoorraden en andere extra's kunt valsspelen in de grote stad. Daarnaast krijgt je Agent extra aanvallen om uit te voeren en wordt het jagen op orbs 'ver gemakkelijkt'. De update is gratis. Vechtfans kunnen uitkijken naar een geheel nieuw deel in de Soul Calibur reeks, die exclu sief op Wii verschijnt. Het wordt geen traditio neel vechtspel, maar biedt de mogelijkheid om 'echte' zwaardgevechten te ervaren met de Wii afstandsbediening. Hoor je dat, George Lucas? Het kan echt! En nu willen we een lightsabre simulatie! KONAMI CHOCmM f 0 B 1 1 1 8 P s

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 32