Zomerfestival vandaag van start myniiTflïïL Nieuwe Stadsblad 'Je krijgt er meer dan een kop koffie.' Prinsestheater decor nieuw concept Met dank aan collega Eliza Etman viel Op Koers Maritiem aan de Koningin Wilhel- minahaven in de prijzen bij Radio 538. Met acht collega's lunchen in de door Vlaar- dingen rijdende LimoHummer viel haar ten deel. Hoewel ramen en opendak dicht moesten blijven werd het een waar culinair broodjesfeest waar geen moeders hutspot tegenop kan. (foto: ROEL DIJKSTRA) v Michel en Martin, de zeer ervaren kappers van La Voice.We zitten hier lekker in de picture.' SCHIEDAM - Martin Lavooi is geen nieuweling in de kappers wereld. Hij heeft de afgelopen 13 jaar zijn sporen dik verdiend. Onlangs opende hij, samen met collega Michel Soriano, zijn nieuwe kapperszaak aan de Burgemeester Knappertlaan 235. Martin rolde als jongen per on geluk het vak in.Ik ging een als examenmodel naar de kappers academie en was meteen ver kocht.' De jonge kapper in spé opende in een gehuurd pand een eigen zaak in Vlaardingen. Toen onlangs zich de kans voordeed om een eigen pand te kopen, greep de ondernemer dit met beide handen aan. Zijn nieuwe kapperszaak werd La Voice gedoopt en het interi eur werd opgeknapt met be hulp van een aantal vaste klan ten. Het resultaat is een smaak- volle mix van licht en kleur met mediterrane accenten. In dit pand heeft jaren lang een slager gezeten,' vertelt Martin, er moest enorm veel aan gebeu ren. Het was hartstikke leuk om samen met de klanten de ver bouwing te realiseren.' Martin's oude klanten hebben hem naar de Brandersstad ge volgd. Hij kapt kundig en met veel gevoel voor mode jong en oud.Het maakt niet zoveel uit waar ik zit. Ik heb een klanten bestand dat uit alle hoeken van het land komt. Hier aan deze drukke laan zit ik wel lekker in depicture.' Mevrouw Slavenburg is al jaren klant van Martin. 'Hij is gewoon de beste,' zegt zij stellig,en ik heb heel wat dure kappers ge had. Bij Michel krijg je meer dan een kop koffie, je wordt een stukje familie. Hakke puf, hakke puf. De stoomtrein Iaat altijd een dikke sliert stoom achter. ROTTERDAM - Op Eerste en Tweede Pinksterdag, 27 en 28 mei, houdt de Stoom Stichting Nederland (SSN) in Rotterdam de traditionele Stoomtreinda- gen. Zowel binnen als buiten het Museum Stoom Depot aan de Bosdreef in het Kralingse Bos is van alles te doen voor jong en oud. Beide dagen staan meer dere stoomlocomotieven onder stoom. Meerijden in een stoom trein is ook mogelijk met de pendelritten tussen het depot en station Gouda. In- en uit stappen in Gouda is ook moge- lijk. Binnen in het museum worden enkele modelbanen opgesteld en is er een grote spoorwegmarkt. En natuurlijk zijn er volop mogelijkheden de inwendige mens te versterken. Voor de jongste jeugd is er een draaimolen. Het Museum Stoom Depot is per auto bereikbaar via het in dustrieterrein Boezembocht. Per openbaar vervoer vanaf het centraal station met bus 38 tot halte Paradijslaan en vervolgens te voet verder over het fietspad aan de noordzijde van de Bos dreef. De entree bedraagt 10 voor volwassenen en 5 voor kinde ren van vier tot en met veertien jaar. Dit alles inclusief een stoom treinrit naar Gouda en temg. Het stoomdepot is op 27 en 28 mei open van 10.00 tot 17.00 uur. Op zaterdag 16 juni rijdt de SSN Zeeland Expres vanaf Rotter dam naar Goes. Er wordt dan een bezoek gebracht aan de Stoomtrein Goes Borsele, met een rit naar Hoedekenskerke. Meer informatie: www.stoom- stichting.nl ROTTERDAM- Op pinksterzon dag 27 mei, vindt het nieuwe conceptIntimate' plaats in het Prinsestheater in Rotterdam. Dj/ producer Michel de Hey zal gedurende vijf uur lang plaats nemen achter de draaitafels voor een exclusieve solo set. Het nieuwe 'Intimate' concept gaat plaatsvinden op kleinere, intieme locaties voor maximaal vijfhonderd bezoekers. Het klei ne, maar gezellige Prinsest heater past daar met een maxi mum van 450 bezoekers, per fect tussen. Het Prinsestheater is open van 23.00-04.00. Kaarten kosten 7,50 wk, Funkyhouse (ex fee) en 10,00 aan de deur ROTTERDAM - De Rotter damse Zomerfestivals gaan woensdag 23 mei van start met de opening van Strand aan de Maas, dé plek om de zomer te vieren in de stad. Ge niet van heerlijke cocktails, zomerse hapjes en een gewel dig uitzicht. Met De Rotter damse Zomerfestivals is er elk weekend wat de doen en vaak nog gratis ook. Op de agenda staan bekende festivals als FFWD Dance Parade, Ortel Zomercarnaval, Dag van de Romantische Muziek, Ortel Dunya Festival, maar ook de nieuwe evenementen Musica Republica en FreeGaming. Nieuw strandpaviljoen Het strand heeft dit jaar een bijzonder nieuw paviljoen. Voor het ontwerp schreef Ar chitectuurinstituut Rotterdam (AIR) in het kader van Rotter dam 2007 City of Architecture een wedstrijd uit. De jonge ar chitecten van het Rotterdam se bureau Monadnock maak ten het winnende ontwerp. Het paviljoen siert vanaf deze zomer elk jaar de Rotterdamse skyline. 23023 Woensdag 23 mei 2007 - Pagina 59 Met de stoomtrein naar Kralingen FOTO ROEL DUKSTRA Geknipt La Voice FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 59