Rob Clerc kampioen I bfSi \e N 2 9 \e Vanaf 31 mei voor 2,95 in de winkel! Jan de Ridder ere-iid van Futsal-Groenoord Dertig jongeren naar Spanje voor futsaltoernooi Toernooi wordt afgesloten met barbecue dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Rob Clerc heeft ongeslagen het toernooi om het damkampioenschap van Schie dam gewonnen. De grootmees ter won in de hoofdklasse acht partijen en speelde tweemaal remise. Het bezorgde hem 18 Het G-toernooi van HBSS is aan de twintigste editie toe. punten. Frits Luteijn werd twee de met 14 punten en Dirk van Schaik junior derde met 13. De eindzege in de eerste klasse ging naar Edwin Tom met 16 pun ten. Ronald van Dijk werd twee de met 13, WATERWEG - Het G-toemooi van HBSS is op zaterdag 2 juni aan de twintigste editie toe en dat gaat gevierd worden. De or ganisatie zorgt ditmaal voor ve le extra's met als hoogtepunt een geweldige barbecue voor alle deelnemers, hun begelei ders en de vele HBSS'ers, die er voor zorgen, dat de G-voetbal- lers weer een topdag beleven. Andre Hoving, niet alleen al vanaf 1988 betrokken bij de or ganisatie, maar ook secretaris van de zaterdagclub, merkt op, dat de sportdag gaandeweg ge groeid is en uiteindelijk niet meer weg te denken. 'We be gonnen met acht teams, nu ko men er jaarlijks achttien zeven tallen naar Harga. Ervan uit gaande, dat een team uit ge middeld tien spelers bestaat, zou dat betekenen dat er reeds 3000 spelers aan het toernooi hebben deelgenomen.' De beker werd vorig jaar ge wonnen door Barendrecht. De titelverdediger speelt in poule A tegen HBSS, Alphense Boys, SV Ommoord, Gona 1 en het Maassluise MSV71. In poule B spelen Honselersdijk 2, CW De Zwervers, Gona 2, Hekelingen, RCD en Die Haghe en in poule C Honselersdijk 3, Vlotbrug, SC Kralingen, Alphense Boys 2, UVS en Schiebroek'94. De wed strijden beginnen om 10.10 uur en zijn omstreeks 15.00 uur af gelopen. De meest sportieve ploeg wordt beloond met de Daan Zonneveld-bokaal. Tus sendoor wordt gestreden om de penalty-bokaal op Heerjans- dam-doelman Kornell Kramer en zijn collega van HVO Tobias Duifhuijsen. SCHIEDAM - Jan de Ridder is niet langer penningmeester bij de zaalvoetbalvereniging Groe noord. De man, die sinds 1973 heel betrokken was bij het wel en wee van de club en allerlei functies, zoals secretaris, zaal beheerder en coach, vervulde, vond de tijd gekomen om het rustiger aan te gaan doen. Tij dens de jaarvergadering kreeg hij de eer, die hem met zo'n staat van dienst toe kwam. Voorzitter Frans van Krugten sprak mooie en waarderende woorden en meldde hem ten slotte, dat hij zich voortaan ere lid mocht noemen. Zijn opvolger werd Mustafa Bel- kadim, die niet alleen een geta lenteerd futsaller is, maar ook student aan Erasmus, waar hij dit jaar hoopt af te studeren als bedrijfseconoom. Er werden, op de goed bezochte vergade ring, nog meer bestuursleden gekozen. Zoals Sylvia en Kees van Vliet, die zich sinds afgelo pen seizoen met coach Jerry Monkou met het jeugdfutsal bezig houden. Daarnaast wer den Joeri van Kuilenburg, de spectaculaire doelman van Groenoords hoogste team, en speler Gregory van Engel (voor sponsorzaken) opgenomen in het bestuur. Sportief kan Groe noord terugkijken op een ge slaagd seizoen met twee kam pioenen, waarvan de titel van het eerste het meest imposant is. Gokhan Cayir wordt trainer SCHIEDAM - Het vertrek van voetballer Fikret Yilmaz naar Alexandria'66 had voor de jeugdafdeling van Excelsi- or'20 de consequentie, dat er gezocht moest worden naar een nieuwe trainer voor de C-jeugdselectie. Daarvoor was aanvankelijk Yilmaz vastgelegd, maar door zijn overtrap naar de Rotterdam se club was hij niet meer in staat die functie te vervullen. Excelsior polste vervolgens oud-eerste elftal aanvaller Gokhan Cayir, die nu in een lager elftal speelt. Seizoenslot met verlies SCHIEDAM - Harga sloot het seizoen af met een nederlaag tegen PSV. De al gedegra deerde Schiedammers kwa men wel goed uit de start blokken, maar verzuimden vervolgens door te drukken. Na een 5-7 ruststand, finish te de Eindhovense ploeg met een 11-15 zege. Voor de Schiedammers scoorden Sven Pappers(4), Daniel van Wieringen(3), Arjan Malt ha®, Nicolette van Dijk en Jordy Majoor. Asvion met lege handen SCHIEDAM - De vooruit zichten, die voor Asvion nog zo hoopgevend waren, wer den op 13 mei door Aeolus tot moes vermalen. De hoc keyers verspeelden op de voorlaatste competitiedag door 1-1 twee punten en za gen het Bredase Push weer boven zich. Weg kampioen schap. I U i Zeker 70% van je actieve leven spendeer je aan het werk. Maar werken is niet een heilig moeten. Het is meer: het is een beleving, het is zelf invulling geven aan je werkleven. Career&Co. is een tweemaandelijkse gids die je daarbij helpt. Met praktische verhalen, reportages, interviews, tests en duidelijke theorie. Om meer plezier, passie en succes te halen uit dat werkleven. Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 12 SCHIEDAM - Meer dan dertig jongeren uit de wijken Woud- hoek, Groenoord en Schie- dam-Oost is met SWS Buurt- sportwerk naar het Spaanse Lloret de Mar afgereisd om deel te nemen aan een inter nationaal futsaltoernooi. Om een deel van de reiskosten te kunnen betalen hebben de jongeren via een soort heitje voor-een-karweitje-regeling klussen verricht. De groep bezoekt in Barcelona ook het Gaudi Museum en Barca's stadion Camp Nou. DOOR GERARD S. VERVER Mijlpaal G-toernooi Vanaf nu heeft Nederland het eerste blad dat werkt. Voor jou! r; -Ja*

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 12