11.99 10.99 9.99 26,- 26,- 27,- 27,- 36,- 20.00 Europees Huismerk OP OP Kaaps Geskenk Smeets Ketel 1 Highland Gold Malibu Henkes DE BEURS VAN SCHIEDAM Tel. 010-4340092 Rotterdam de Weekkrant Nieuwe Stadsblad Heerlijke Zuid-Afrikaanse wijn 4r2ë 6 voor Vieux HELE LITER Jonge Graanjenever HELE LITER 42,99 Scotch Whisky HELE LITER UM Cocos/Pineapple of mango likeur 0,7 LITER 44=99 Bessenjenever HELE LITER Mgr. Nolenslaan 514 - Schiedam Tel. 010-4739002 Ontwikkeld in Duitsland 1 Kwaliteitshanden 145/80TR13 Huismerk 155/80TR13 Huismerk 145/70TR13 Huismerk 155/70TR13 Huismerk 185/60HR14 Huismerk Tandprothetische Praktijk Veringmeier Mickey Mouse Op achttienjarige leeftijd was het een schok. Moederziel alleen, zit tend in mijn slaapkamertje achter mijn bureau en gebogen over net iets te moeilijke studieboeken. Één voor één vielen ze tergend langzaam op de spierwitte bladzijden. Soms met een vrolijke krul. Soms kaarsrecht. Toen de gebeurtenissen zich met een frequentie voltrokken dat het irritant werd, viel het me pas op. De eerste tekenen van haaruit val waren een feit. Nog even heb ik gepro beerd mijn kop in het zand te steken, maar er was geen ontkomen aan. Ik werd kaal. Vol gens mijn omgeving zielig. Dus ging ik dat geloven. Natuurlijk zocht ik hopeloos steun bij kale lotgenoten. Mijn oog viel vanaf dat moment automatisch op alle dunner wor- dendè haardossen. Kalende schedels die door de meest vreemde kamtechnieken gemaskeerd poogden te worden. Of net iets te scheef zittende toupetjes. Meelijkwekkend. Zou dat mijn toekomst worden? Natuurlijk was er via forse, maar veel te dure, ingrepen wel wat aan te doen. Maar het schrikbeeld om gaten in je hoofd te laten branden en daar verse haarwortels in te planten, ging zelfs deze kalende macho te ver. Nu het kaalwordingsproces bij mij al lang en breed voltooid is, komt er hulp uit onverwachte hoek. Want na jarenlang onderzoek kunnen een paar muizen redding brengen voor mij en vele kale lotgenoten. Bij de kleine beestjes is een gen ontdekt, die ervoor zorgt dat afgestorven haar wortels weer tot leven komen. De muizegen is operatief bij de mens in te brengen. Stiekem ben ik al aan het wegdromen. Na twintig jaar zal ik eindelijk eens door het leven kunnen met een stoere bos krullen. Het zou me geweldig staan, dus denk ik dat ik de gok ga wagen. Over de bijwerkingen is nog niets bekend, maar dat ri sico moet ik maar nemen. Alles voor een weelde rige haardos. De snorharen, het snuitje en het 'muizekoppie' neem ik op de koop toe. Winkeliers helpen een handje om de binnenstad gezellig te maken en vegen de straat scnoon. SCHIEDAM - Mensen moeten weten dat het zin heeft om te investeren in Schiedam." Met een finan ciële injectie van 10 miljoen euro hoopt wethouder Menno Siljee (binnenstad) dat deze boodschap luid en duidelijk overkomt. De komende vijf jaar zal het geld stapsgewijs worden be steed. Eerder zijn er al maatre gelen genomen om de binnen stad weer op de been te helpen maar de maatregelen (Wonen boven Winkels en het verwijde ren van graffiti) zijn lang niet af doende. Tijd voor het college om eens diep in de buidel te tas ten. Een bedrag van 1 miljoen wordt uitgetrokken om 'de onrenda bele toppen weg te werken'. Sil jee: "Sommige ondernemers willen best hun pand opknap pen maar hebben gewoonweg niet de financiële middelen hiervoor. Zij kunnen nu voor de eerste aanzet een subsidie krij gen." Gesprekken met eigena ren zijn al gevoerd en er is be hoorlijk veel animo bij de on dernemers. De eigenaren moe ten het subsidiebedrag beste den aan het opknappen van de gevel en aantoonbaar maken dat dit daadwerkelijk gebeurt. Parkeerfonds Opvallend is het bedrag van 3 miljoen dat gereserveerd wordt voor het oprichten van een par keerfonds. Collega wethouder Yorick Haan is bezig met een onderzoek naar parkeerknel- punten in de binnenstad. Wie als projectontwikkelaar aan de slag wil in de Schiedam- se binnenstad zal gevraagd worden een steentje bij te dra gen aan het fonds. Verder wordt er nog een flink bedrag apart gezet om de eigen pan den van de gemeente een kwa liteitsimpuls te geven. Siljee waarschuwt dat het be drag van 10 miljoen apart wordt gezet. "Het is nog niet duidelijk of het hele bedrag daadwerkelijk gebruikt zal wor den. We willen vooral een sig naal af geven." Het geld is af- Cor kieboomplein 100 3077 MK 010-4973340 www.sportsworld.nl Rood/Wit/Rosé Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 2 Leegloop sb Aanbiedingen geldig van 30-05 t/m 05-06-2007 Donderdagavond koopavond tot 20.30 uur LAAGSTE PRIJS Voor o.a. Opel Corsa - Peugeot 205 Voor o.a. Fiat Panda 2004 - Toyota Yaris Voor o.a. Renault Twingo - Peugeot 106 Voor o.a. Hyundai Atos - VW Lupo Voor o.a. Nissan Primera - Ford Mondeo anbieding geldt zolang de voorraad trekt. Niet i.c.m. andere aanbiedingen Gerard Burgerlaan 29 - Vlaardingen Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebifschiedam.nl FOTO: ARCHIEF/ ROEL DIJKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 2