TANDARTS? ::rL 010-2733571 16 inch Nieuw in Schiedam!! Zwaar vinyl granol behang Voor 7.95 penoi VAN LOENEN G^XS o9 D Neptune Velgen 'Dierenkliniek Brandersstad Vreemd perspectief in de Harg 4?ee<t telifhe DECOKAy Van 14.95 |pek op www.htnslijn.ri Bent u op zoek naar een nieuwe of andere Kathedraal viert verjaardag op Loggerfestival Restaurant Pizzeria ISABELLA Makelaars plaatsen gratis woningen op Huislijn.nl Staat uw woning niet op Huislijn.nl Compleet gemonteerd met 16 inch Regal Banden e met hapje drankje aanstaande vrijdag, vanaf 15.00 t/m 21.00 uur Zaterdag 26 mei ALLE PIZZA'S 10.- ter kennismaking!!! de Weekkrant Nieuwe Stadsblad iJN' üülfJL* Vraag uw makelaar om ook üw woning gratis op Huislijn.nl te plaatsen. koop nieuwbouw huur zakelijk agrarisch WARANDF <sf£ Fusie Op 1 juni 2007 zullen twee dierenklinieken uit Schiedam, Dierenkliniek Brandersstad en Dierenkliniek Warande, gaan fuseren! Locatie Het adres waar de nieuwe combinatie gaat werken is op de Rembrandtlaan 2 te Schiedam. De gefuseerde klinieken zullen door gaan onder de naam: Team Bij de nieuwe combinatie werken straks drie dierenartsen, mevr. I. Neefs, mevr. J.M. Woudstra en dhr. P.H.S. de Groot. Zij worden bijgestaan door zes assisten ten: Francien, Francis, Marloes, Natascha, Rianne en Tamara. De verbouwing Degene die de laatste tijd op de Rembrandtlaan op bezoek is geweest, is het vast opgevallen dat we aan het ver bouwen zijn. In de maanden mei en juni wordt verbouwd. De capaciteit van de praktijk zal hierdoor toenemen zodat we straks alle baasjes en beestje goed van dienst kunnen zijn. We hopen u snel te mogen verwelko men in onze vernieuwde praktijk. De voorbereidingen voor onze open dag van 23 juni zijn al begonnen! Voor meer informatie en openingstijden kunt u bellen naar Dierenkliniek Brandersstad op 010-2733555 of onze website bezoeken www.dierenkliniekbrandersstad.nl SCHIEDAM - Er is weer een nieuwe expositie te bewonde ren in Harg-Spaland. Jenny Sanfors maakt sinds een jaar of zes aquarellen. Haar in spiratie put ze uit de wereld om haar heen. Landschappen, mensen, gebeurtenissen, luch ten. Alles wat haar raakt pro beert ze om te zetten in beelden op aquarelpapier. Het zijn altijd herkenbare schilderingen, maar elk met hun eigen sfeer. De toon wordt gezet door een ongewoon kleurgebruik of per spectief wat een boeiend kijk spel oplevert. De aquarellen zijn soms sprookjesachtig, soms als een plaatje uit een stripverhaal. REGIO - Discotheek Kathedraal in Vlaardingen viert zaterdag het driejarig bestaan. Niet ge heel ontoevallig vindt op die zelfde dag het Vlaardingse Log gerfestival plaats. De discotheek pakt vanaf 3 uur 's middags flin- kuit met optredens van onder andere Andre Pronk van X-Fac- tor en jumpdeejay Ruthless. Op het eindfeest van het Loggerfes tival is Gregor Salto de grote sensatie. Vanaf drie uur 's mid dags zal er, naast de andere ac tiviteiten in het centrum van Vlaardingen, een apart podium met een grote bar te vinden zijn voor de deur van de Kathedraal, waar Reese Retard het eerste uur zal warmdraaien. SCHIEDAM - Geen spel computer of mobiele tele foon. De kinderen in de mu sical Ragged Child (het ver schoppelingetje) zijn al blij dat ze naar school mogen. Dat gegeven trok Anja Brands van Musicalkoor Opmaat zo aan dat ze zelf de vertaling van het script ter hand nam. Komende we ken is de musical te zien in de theaters van Vlaardingen en Schiedam. Het verhaal gaat over Joe en An nie die in sloppen van Londen wonen en maar moeizaam het hoofd boven water kunnen houden. Dat verandert als ze te rechtkomen op een van de Rag ged Schools, een speciale school voor arme kinderen. In ruil voor onderwijs moeten ze een paar uur per week de straat op om schoenen te poetsen. "Die scholen hebben echt be staan", benadrukt Anja Brands. "Wat me aanspreekt is de mo raal van het verhaal. Het gaat over normen en waarden. De kinderen van tegenwoordig zijn flink verwend. Dat is een gigan tisch verschil met de situatie an no 1850, als ze al blij mogen zijn om naar school te kunnen. Het duurt vaak even voordat het kwartje valt maar het lukt het koor wel om zich in de situatie te verplaatsen. Wat ook altijd werkt is als ze een kostuum aan trekken. Dat zie je direct!" Aan de productie werken ruim vijftig kinderen mee en twintig volwassenen. Leuk is dat Eric van de Ende opnieuw meedoet, dit maal als Lord Shaftesburry en zijn zoon Tjerk de rol van Joe heeft gekregen. VHoogstraa^DSl*S<^ Mooi thuis in huis Dam 37-45 - Korte Haven 34 Schiedam Tel. 010 - 42 66 192 www.vanloenen.info Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 4 67.000 woningen 1.700 makelaars (tip!) :.V Bel voor meer informatie of voor uw aanmelding: bij u in de buurt Groepspraktijk 's-Gravelandseweg, 's-Gravelandseweg 612, 3119 NA Schiedam CHEHHUnHMHa dierenkliniek PKklNKtlNlIK Brandersstad ei Schoenen p DOOR MARK KIVIT

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 4