Aleida Jacoba Simon-van Ort Het Nieuwe Stadsblad Je had een karakter, ongelooflijk sterk je stelde alles in het werk om, de tijd die je was gegeven tot het uiterste te leven. Zo dapper als jij ken ik er geen een jij gaf jouw stem aan iedereen om het grote verdriet te dragen met optimisme/zonder klagen. Ongekend moedig heb je gestreden ongekend moetje hebben geleden tot je uitgeput hebt opgegeven toen duurde je leven maar heel even. Voor je voorgoed je ogen sloot En zei: "Ik ben niet bang, nu ga ik dood" Bedroefd om haar heengaan, maar dankbaar dat haar een verdere lijdensweg bespaard is gebleven, geven wij u kennis van het overlij den van onze lieve moeder, schoonmoeder, omie, mijn dochter, onze zus, schoonzus, tante en vriendin Thea Geeve 18 januari 1959 t 25 mei 2007 Angela en Robert Faye Mels en Albert pa Geeve t ma Geeve en verdere familie Ridderkerksestraat 14 3114 RJ Schiedam geen bloemen geen bezoek aan huis De crematieplechtigheid zal plaatsvinden op vrijdag 1 juni in de aula van crematorium „Beukenhof", ingang Laan van Spierings- hoek te Schiedam om 15.00 uur. Na de plechtigheid is er gelegenheid tot condoleren in de ontvangkamer van het crematorium. koffiekopjes staan er nog het jouwe naast dat van mij alsof het even vroeger is nog even niet voorbij probeerde ik al tijd te rekken verzin excuses elke keer dan trek jij je jas aan en kust me voor de laatste keer ik huil wel als je weg bent. Kapot van verdriet hebben wij afscheid genomen van onze zus en schoonzus Thea Geeve Wij zullen ons "maatje" missen. Rene en Erik 18-01-1959 t 25-05-2007 Een moedige en oprechte vrouw is van ons heengegaan. Thea je bent en blijft voor altijd onze kanjer. Gees en Henk Kimberley Natascha en Fabian Met grote droefheid geven wij kennis van het overlijden van onze medewerkster en collega Thea Geeve op de leeftijd van 48 jaar. In de 13 jaar dat Thea bij ons werkzaam is geweest hebben we haar leren kennen als een harde werkster, die nuchter in het leven stond en zijn dankbaar voor de goede herin neringen aan haar. Onze gedachten en medeleven gaan uit naar haar gezin en familie. B.V. Scheepvaart-en Handelmaatschappij Marico Schiedam Eemshaven Schiphol Yvonne Akkerman-Boegem In dankbare herinnering aan alles wat zij voor ons is geweest, geven wij u kennis van het onverwacht overlijden van onze lieve moeder, schoonmoeder, oma en overgrootoma Wilhelmina Grada van Munsteren-van Kersbergen Miep weduwe van Jan van Munsteren in de leeftijd van 92 jaar. Ina en Jochem Richard en Joanne Faith, Archella Barbara en Richard Emma, Samuel Gerda en Gerard t Hans en Karen Kathryn, Frans Sjoerd en Laura Ria en Ton Marloesen Martijn Henken Anja Martijn en Christianne Erwin en Sofieke Schiedam, 28 mei 2007 Correspondentieadres: H. J. van Munsteren Grote Molen 21 2665 MC Bleiswijk Onze moeder en oma is thuis in haar ver trouwde omgeving, alwaar geen bezoek. De gezongen H. Mis zal worden opgedragen zaterdag 2 juni om 10.00 uur in de kapel van Frankeland, Sint Liduinastraat 10 te Schie dam. Aansluitend zal de begrafenis plaatsvinden om 1115 uur op begraafplaats Beukenhof, in gang Laan van Spieringshoek te Schiedam. Na de begrafenis komen wij samen in de ontvangkamer. Help ons helpen - Giro 6700 Fonds Slachtofferhulp Dient elkander door de liefde" Na een zorgzaam leven is na een kort stondige ziekte overleden weduwe van Kornelis Johannis Simon in de leeftijd van 85 jaar. Brielle Jan Simon Sophie Kees-Jan Den Haag Truus van Dalen Vlaardingen Ineke Meeuse-Simon Jan Meeuse Liesbeth Corine Sandra Katwijk Wilma van Maanen-Simon Joop van Maanen Marianne en Sandro Edwin Christiaan 25 mei 2007 Julianalaan 14, 3135 JJ Vlaardingen De begrafenis heeft plaatsgevonden op dinsdag 29 mei 2007. Willem Jacobus Rutten - Wim- Wim de Vos Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 6 (Tekst uit: ik huil wel als je weg bent) Willeke Alberti Toen ik zag hoe je daar zo rustig lag, zo zonder pijn geen vragen meer alles geleden alles eestreden, deeamijn hart een beetje minder zeer. De reuma heeft haar niet klein gekregen, maar een beroerte heeft haar uit ons midden gerukt. Totaal onverwachts is na een kortstondige ziekte overleden mijn lieve vrouw, onze zus, schoonzus en tante 15 augustus 1945 Schubertplein 188 3122 NL Schiedam 26 mei 2007 Gerrit Akkerman en familie Yvonne ligt in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De crematieplechtigheid zal plaatsvinden in crematorium "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op donderdag 31 mei om 11.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. De grootste schade bij een verkeersongeluk of misdrijf is vaak onzichtbaar. Het Fonds Slachtofferhulp helpt helpen. Voor meer informatie: www.fondsslachtofferhulp.nl. Stil ben je van ons heengegaan, je hebt altijd voor ons klaargestaan, Geborgenheid, zorg en liefde heb je ons gegeven, Zo was je hele leven, Je was lief voor ons allen, Je te moeten missen zal ons zwaar vallen. Dankbaar voor alle liefde en zorg waarmee hij ons omringd heeft, laten wij U weten dat temidden van hen die hem lief waren is overleden mijn lieve man, vader, schoonvader en mijn trotse opa, in de leeftijd van 73 jaar. Gerda Maddy en Hans Ronald en Elise Gigi en verdere familie 26 mei 2007 G.M. Rutten-Strijdonk Chopinplein 267 3122 VM Schiedam Wim verblijft in CVU uitvaartcentrum "Groenoord", Van Beethovenlaan 180 te Schiedam, alwaar geen bezoek. De plechtigheid voorafgaand aan de begrafenis zal plaatsvinden in de aula van begraafplaats "Beukenhof", Burgemeester van Haarenlaan 1450 (ingang Laan van Spieringshoek) te Schiedam op donderdag 31 mei om 15.00 uur. Na afloop is er gelegenheid tot condoleren. Zacht en kalm is onverwacht overleden mijn lieve man en vriendje in de leeftijd van 82 jaar. Bep de Vos-van Harmeien 22 mei 2007 Vlaardingerdijk 324 3117 ZT Schiedam U bent welkom bij het afscheid van Wim zaterdag 26 mei om 11.00 uur in de aula van crematorium Beukenhof, Burgemeester Van Haarenlaan 1450 in Schiedam. Hierna is er gelegenheid tot condoleren.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 6