Technisch medewerker buitendienst DRYFAST Op zoek naar een uitdagende Met een gezellige werksfeer S leuke collega# De laagst prijsgarantie Reserveer in juni een vakantie en dobbel uw eigen korting k de Weekkrant Nieuwe Stadsblad VLAARDINGEN - Bewegen en beleven. Dat is het motto dat het sportcentrum Pol derpoort nog duidelijker wil gaan uitdragen. "•Het nieuwe buitenseizoen staat weer voor de deur en wij willen vooral de sportieve Vlaar- dingers, maar ook de mensen die nog niet of nauwelijks spor ten kennis laten maken met ons prachtige sportcomplex", zegt Wouter Koning, sinds kort be last met de uitvoering van alle sportactiviteiten. Vlaardingen mag best een beetje trots zijn dat het een sportaccommodatie bezit met deze allure en uitstra ling. "Dat is nog te weinig be kend bij de Vlaardingers", zegt Wouter Koning met overtuiging in zijn stem. "Daarom timme ren wij de komende maanden duidelijk aan de weg om ons sportcomplex nog meer onder de aandacht te brengen". Dat gaat Wouter Koning en zijn staf doen door zich bijvoorbeeld te richten op de sporters die niet gebonden willen zijn aan een sportvereniging. "Wij horen steeds meer, dat de verplichtin gen bij een sportclub een drem- Wouter Koning in actie bij een tennisles aan de jeugd van Polderpoort. pel vormen om daar te gaan sporten. De mensen willen gaan sporten wanneer het hen uitkomt en niet gebonden zijn aan tijden. Dat kan bij ons", zegt Wouter Koning. Het sportcomplex Polderpoort aan de rand van de Broekpolder Automatisering f, 1}), ■Telecommunicatie v MeerServkes Automatisering en Telecommunicatie levert een breed scala aan producten en diensten welke samengevat kunnen worden in telecom en automatisering. Mobiele- en vaste telefonie, computers op maat, supplies, randapparatuur, een eigen technische dienst en service aan bedrijf en huis. Voor onze Technische Dienst zijn wij op zoek naar een biedt vele mogelijkheden. "Bij ons kan er getennist worden, fit ness en er kan beach volleybal gespeeld worden, er is een jeugdsportvereniging, maar er kunnen ook tal van zaalsporten beoefend worden", somt Wou ter Koning de mogelijkheden op. Bij de Polderpoort is ook een kinderopvang aanwezig, in de sporthal een klimwand en er kan gebruik worden gemaakt van de brasserie en sportcafé. "Wij schenken ook steeds meer aandacht aan de persoonlijke begeleiding van de sporters in Uitstraling VLAARDINGEN - De sport activiteiten Rij het sportcen trum Polderpoort in Vlaar dingen zijn bij Wouter Ko ning in goede handen. De Vlaardinger speelt bij de ten nisclub Holy in het eerste mannenteam, dat op het punt staat te promoveren naar de eredivisie, een histo risch moment in de clubge schiedenis. 'Aanstaande zondag moet dat gebeuren', zegt Vlaardinger Wouter Ko ning. de fitnessruimte via ons fitlinxx- systeem, waarbij alle bewegin gen van de sporters worden ge registreerd en in de computer worden opgeslagen. Op deze manier kunnen wij een gericht advies geven over het bewe gen". Wouter Koning laat ook weten, dat er binnenkort een fy siotherapeut aan het team wordt toegevoegd om adviezen te geven aan de deelnemers als zij met blessures of andere on gemakken kampen. "Ook voor bedrijven hebben wij arrange menten. Steeds meer krijgen wij de vraag om een vergadering of bedrijfsuitje te ondersteunen met een sportieve opdracht en dat kan bij ons allemaal". SCHOOLVERLATERS OPGELET! Dryfast BV zoekt een Technisch en logistiek medewerker 40 uur per week Dryfast BV is een jong en energiek bedrijf op het gebied van klimaatbeheersing. We zijn gespecialiseerd in ont- vochting, ventilatie, elektrische verwarming, luchtreiniging en meetapparatuur. Dryfast levert hoofdzakelijk aan verhuurbedrijven en is op het gebied van ontvochtiging marktleider in de Benelux. Recent hebben we zwembad- ontvochtiging- en warmtepompen aan ons assortiment toegevoegd. Taken: Gevraagd: - Diverse reparaties aan machines - VMBO-opleiding sector techniek - Na ingewerkt te zijn, storingen oplossen bij de klant ter plaatse - Representatief - Voorraadbeheer - Nauwkeurige en gestructureerde werkwijze - Leveringen klaarmaken en ontvangen - Zelfstandig kunnen werken Naast een goed salaris kom je te werken in een amicale en informele sfeer. Sollicitaties met c.v. kun je richten aan: Dryfast B.V. t.a.v. Rob Dijkstra, Kreekweg 22,3133 AZ Vlaardingen. Voor info over deze functie kun je bellen met Rob Dijkstra tel 010-4261410 Van Riebeeckstraat 46, 3131 VV Vlaardingen T: +31 (0) 10 - 4 34 90 90, F: +31 (0) 10 - 4 34 75 96, E: info@reisburokijne.nl W: reisburokijne.nl Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 64 1 Bewegen en beleven op Polderpoort DOOR PETER SPEK C C C 4> c5 >- 2 E - i - J o<b--o.ftiOeu UhuiOZtn-^ BETROUWBARE AANPAK VAN AUTOMATISERING EN TELECOMMUNICATIE Werkzaamheden: - Installeren van complete netwerken bij zaketijke klanten - Storingen oplossen aan computers en netwerken bij klanten op locatie Adviseren en ondersteunen van onze verkopers op technisch gebied - Systemen en netwerken onderhouden d.m.v. systeembeheer op afstand en op locatie - Problemen uitzoeken op technisch gebied Zelfstudie voor het ontwikkelen en bijhouden van je kennis betreft netwerken en besturingsystemen zoals Microsoft, Unix, etc. Wij zoeken: Een klantvriendelijke techneut met een brede kennis van Microsoft Servers (MCP), interesse in automatisering en het denkniveau van een HBO'er - Een enthousiaste, flexibele en loyale collega - Een productieve en resultaatgerichte doorzetter Wij bieden: Een afwisselende baan in een enthousiast, jong team met een goede werksfeer. Uiteraard bieden wij een marktconform salaris en prima secundaire arbeidsvoorwaarden. Richt je schriftelijke sollicitatie aan: MeerServkes Automatisering en Telecommunicatie BV. T.a.v. Personeelszaken mevr. I. Timmers Industrieweg 50-56 3144 CH MAASSLUIS itse@meerservices.nl De korting geldt per boeking en bij minimale besteding van 500,00

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 80