bibliotheek Loggerfestival pakt weer groots uit Dit is het boerenleven Medewerker Informatie en Advies m/v EH2H333H31 Nieuwe Stadsblad f^S^rHSrlekomin voor 14 uur per week Wij bieden: SCHIEDAM - Afgelopen zaterdagwas er de Campina Boerderijdag op de boerderij van familie Rodenburg aan de Woudweg 24 in Schiedam. Het publiek viel met de neus in de boter want op de boerderij werd deze dag een kalfje geboren, waarvan veel mensen gë- tuigen konden zijn. In de middag heeft boer Aad Rodenburg de koe eventjes handma tig gemolken, de biest in een fles gegoten en het kalfje te drinken gegeven. Ook leuk om te zien. Was het in de stal dus allemaal echt, buiten stond een kunstkoe waar kindergn konden uitproberen hoe het is om een koe te melken. Smit* Een huis kopen is een ver standige investering. Een eigen P huis is immers een spaarpot waann 'voor een appeltje voor de dorst v°°r '^kde^l^^^rin^e^zeRk^^n^Er^ nemen en de hulp in te roepen van een makelaar bij het zoeken i naar een huis. VLAARDINGEN - Het Loggerfestival gaat vrijdagavond 1 juni spectaculair van start op het Grote Visserijplein. Het is even omlopen voor de meesten, maar dan zijn daar de lokale muziekhelden van Vegas for Millions met een stevige sound. Hieraan vooraf de Nederlandse singer/songwriter Steve-Ann die afgelo pen november doorbrak bij De Wereld Draait Door en het Pinksterweekend te zien en horen was op Pinkpop. Hoe snel kan het gaan! Wie houdt van Neil Young, Joni Mitchell of Sheryl Crow: kom en luister naar deze wereldster in wording. De avond wordt hier afgesloten met een gigantisch vuurwerk van de vuurwerk specialist en pyrotechnieker Erik Hobijn die bekend staat om zijn tegendraads heid en doldrieste acts. Niets is hem te gek en je kunt hem gerust zien als de Hans Klok van het vuur. Al zal hij dat zelf een te brave en verwer pelijke vergelijking vinden. Hij heeft Techno-Parasits opgericht, het compu tergestuurde Dante-orgel met 12 vlam menwerpers geconstrueerd evenals de Delusions of Self-immolation. Zijn spectaculaire Aus-Witz-Toeristpra- ject is om redenen van helaas nooit van de grond gekomen. Een stuk gegaran deerd spektakel dat Vlaardingen niet snel zal vergeten. Zaterdag wordt het feest voorgezet rondom de Vlaardingse havens. Feesten en meezingen tijdens het Loggerfestival. waterweg Bibliotheek Waterweg biedt inwoners van Schiedam diensten en producten aan in samenwerking met lokale partners. Zij is voortdurend gericht op vernieuwing en serviceverbetering aan de klant. Als toegangspoort tot informatie vervult zij een gidsfunctie in het enorme aanbod. Presentaties en activiteiten ondersteunen en versterken dit aanbod. Naast het fysieke aanbod is het ontwikkelen van een digitaal aanbod speerpunt van beleid. Voor het Team Directe Dienstverlening (3 vestigingen) wordt gezocht naar een enthousiaste medewerker Informatie en Advies. ProBiblio zoekt per direct voor Bibliotheek Waterweg een De functie: U werkt als medewerker Informatie en Advies. U bent zeer vaardig in het vinden van informatie en u bent sterk in het informeren en adviseren van de gebruikers. U bent in staat om de nieuwste digitale ontwikkelingen in de dienstverlening in te passen en u beschikt over goede communicatieve vaardig heden. Daarnaast bent u verantwoordelijk voor een aantrekkelijke en actuele presenta tie van media in de directe dienstverlening. Wij zoeken: Een enthousiaste collega die zelfstandig kan werken, een teamspeler is en beschikt over een afgeronde MIB-opleiding, dan wel de bereidheid heeft deze opleiding te gaan volgen. Klantgericht en flexibel inzetbaar. Het salaris is gebaseerd op schaal 5, conform de CAO Openbare Bibliotheken, en bedraagt, afhankelijk van opleiding en ervaring, min. 1.540,- en max. 2.21"/,- bruto per maand bij een werkweek van 36 uur. U werkt volgens een vastgesteld rooster waarvan de zaterdag en een avond deel kunnen uitmaken. Het betreft in eerste instantie een dienst verband voor een halfjaar, met zicht op verlenging voor onbepaalde tijd. Informatie: Voor meer informatie over de functie kunt u contact opnemen met Wil Steffens, teamleider Directe Dienstverlening, tel. 010-246 57 18 of kijk op www.bibliotheekwaterweg.nl en www.probiblio.nl Sollicitatie: U kunt tot 10 juni 2007 reageren, onder vermelding van het vacaturenummer 07P0179, via vacature@probiblio.nl, of per brief gericht aan ProBiblio, afd. Personeel Organisatie, t.a.v. mw. J. Veenstra, Postbus 485, 2130 AL Hoofddorp. Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 65 DOOR PETER JOORE FOTO: ROEL DIJKSTRA FOTO: PAUL MEULDUK

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 81