I i Partyband 'Out of Control' in De Salon Testcase voor de Sjonnies mmsam MATRASSEN BONSPRINGS CONCORD Frankeland Medewerker cliëntadministratie SZ -K- onderdeel van Beter Bed Holding HV Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl 'Zinvol werk dat je goed doet' Operatieassistent Anesthesiemedewerker Recoveryverpleegkundige nrAV/sHirffm Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Partyband 'Out of Control' speelt wijdag 1 juni vanaf circa 23.00 uur in De Sa lon, Oosthavenkade 9. Dus, als de laatste klanken van de eerste avond van het Loggerfestival uitgestorven zijn, is het maar een paar minuten lopen van het Grote Visserijplein naar een dampende afsluiting van de avond in de Salon. Partyband Out of Control is een niet meer zo goed bewaard ge heim van de Amsterdamse en Leidse regio aan het worden. Een paar jaar heeft het zestal als support act van onder andere Kane, Re-play en Di-rect flink wat mega-podiums voorver warmd. Maar steeds vaker staan ze nu zelf als headliners op fees ten en festivals in Nederland en België. Hun geheim? Naadloze overgangen tussen U2, The Kil lers, Bauer en NERD, maar vooral een bandeloze relatie met het publiek. Dik een jaar geleden waren ze voor het eerst in Vlaardingen te zien tijdens 'Sexposure', even eens in De Salon. Ook toen al met de Vlaardingse bassist Re- mus Aussen in de gelederen. En nu dus op herhaling, als extraat je na de eerste avond van het Loggerfestival. VLAARDINGEN - Directeur Sandra Bruinsma van de Stads gehoorzaal durft wel. Terwijl veel plekken van het theater nog als een bouwerij ogen, zet zij de deuren al wagenwijd open om het publiek een spet terend optreden van de merk waardige muziekgroep "De Sjonnies" aan te bieden. De ruime foyer begroet bezoe kers gastvrij. De grote zaal ziet er zeer fraai uit. Gele stoelen en veel houtwerk. De karakteris tieke ornamenten komen in de grijze muur nu goed tot hun recht. Jammer dat sommige stoelenrijen voor mensen met lange benen problemen geven na een avondje zitten. Gesto ken in een blauwe overall houdt Bruinsma haar ietwat luidruchtige publiek in de ga ten. Er zijn opmerkelijk veel Schiedammers en Rotterdam mers onder hen. Als de stem ming tijdens deze proefvoor- stelling er eenmaal in zit, kun nen de fans niet meer blijven zitten. Sommigen lopen de zaal uit om snel de dorst te lessen in de foyer. Als de bar daar geslo ten blijkt, is de nabij gelegen kroeg een uitkomst. Papa Ron nie zingt intussen de longen uit zijn lijf, terwijl zijn zonen hem begeleiden. Het playbacken gaat hen echter redelijk goed af. Met het publiek schalt het 'Bloody Mary' door het ge bouw. Het dak blijft erop. Een betere testcase kon Bruinsma niet bedenken. Alles gaat goed en de Sjonniesfans genieten want volgens een kenner treedt het trio niet zo vaak op in een dergelijk theater. Als het bekende 'Hip hip, van de koeien naar de kip kip' aan de beurt is, zit nie mand meer op de mooie nieu we zetels. Nog even en Vlaar dingen is Schiedam gepasseerd met haar prachtige 'gehoor zaal'. De Sjonnies in de etalage van de Hema in Vlaardingen. Partyservice Nederland zoekt; een zelfstandigwerkend kok www.partyservice.nl JNj EDERLAND www.iviodeltuinenzwanenburg.nl m rSTE MATRASSENKETEN centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Frankelandgroep Frankeland biedt zorg aan somatische, psychogeriatrische en basiszorgbewoners. In verband met uitbreiding van onze werkzaamheden zijn wij op zoek naar een enhousiaste voor 36 uren per week Woensdag 30 mei 2007 - Pagina 67 1 DOOR FRANS ASSENBERG FOTO: ROEL DUKSTRA (m/v full time) voor onze keuken te Oude Tonge, ons partyschip te Rotterdam alsmede op div. lokaties Tevens zoeken wij partymanagers en gastheren/vrouwen (service) Bel met 0187-642090 of stuur je sollicitatiebrief met C.V. naar Partyservice Nederland Postbus 117 3255 ZJ Oude Tonge p. ttrVt(.pv!rF' tel. 0187-642090 1 AR1 YSLRVIU In onze organisatie is plaats voor een: Kijk voor meer informatie over vacatures en opleidings mogelijkheden op onze website www.rdgg.nl of bel voor meer informatie met de afdeling P&O van de Reinier de Graaf Groep, 015-2603660. De Reinier de Graaf Groep is een groot regionaal ziekenhuis met vestigingen in Delft, Voorburg, Ypenburg en Naaldwijk. Het ziekenhuis streeft met succes naar nationale en internationale erkenning voor bet door haar gevoerde kwaliteitsbeleid en behoort tot de groep van topklinische opleidingsziekenhuizen. Ons motto is 'steeds beter', zowel voor patiënten als voor personeel. Reinier tie Grauf Groep NIEUWE SIERBESTRATING? Nu slechts li ll ncl. stenen en zand, uitgraven, afvoer, aanleggen, trillen en 1 jaar garantie. Modeltuinen Zwanenburg IJweg 411, Zwanenburg Ma. tfm Za. van 8:00-17:00 uur B 023 55 52 475 030 - 29 48 370 Gratis ontwerp en vrijblijvende prijsopgave ook bij U thuis. Aanleg sierbestrating en tuinhout ook bij U in de regio. Verkopers gezocht voor Matrassen Concord Schied Europa's grootste matrassenketen (in totaal meer dan 600 winkels!) heeft inmiddels 30 filialen in Nederland geopend en groeit nog steeds... Voor ons filiaal in SCHIEDAM zoeken wij een enthousiaste, vriendelijke en zelfstandige PART-TIME VERKOPER m/v voor ca. 22 uur per week (do, vrij, za). De 'juiste instelling': gevoel voor verkoop, overtuigingskracht en het vermogen gemakkelijk contacten te leggen vinden wij belangrijker dan leeftijd: wij denken aan mannen en/of vrouwen tussen 25 en 50 jaar! Ervaring in de meubel branche of verkoop van matrassen is meegenomen, maar beslist niet noodzakelijk. Als u van een verantwoordelijke baan houdt met veel zelfstandigheid, een goed salaris, premietoeslag èn met doorgroeimogelijkheden, kunt u schrijven naar Matrassen Concord, t.a.v. dhr, Ron van Grunsven, Grote Brugse Grintweg 109, 4005 AC Tiel. Toevoeging van een recente pasfoto wordt op prijs gesteld. Meer informatie? Bel dan dhr. R. van Grunsven: 06 - 41 45 60 92. EUROPA'S G Rl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 83