liaeslande dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad SCHIEDAM - Nu niet eens een dag hard leren. Het vijf tigjarig jubileum van Scho lengemeenschap Spierings- hoek bracht de ruim twaalf honderd leerlingen afgelo pen vrijdag naar het Sport centrum Polderpoort aan de rand van de Broekpolder voor een dagje sport. "Het is niet zomaar een sport dag', zegt sportdocent Albert de Pee. "Wij zijn al vanaf septem ber vorig jaar bezig met de voor bereiding van deze sportdag, die de geschiedenis in moet gaan als het grootste sporteve nement van onze school en dat lijkt ook te lukken." De leerlingen van de Schiedam- se scholengemeenschap lieten deze gelegenheid niet onbenut om deel te nemen aan veel on bekende sporten. "Onze opzet was om de leerlingen te prikke len te kiezen voor de niet zo be kende sporten.", aldus Albert de Pee. De sportdocent kon tevre den zijn. Het enthousiasme was Sporten De leerlingen van de Scho lengemeenschap Spierings- hoek konden kiezen uit niet minder dan 48 sportonder delen, waaronder veel onbe kende sporten zoals zeilen, boogschieten, darten, kano varen, survivalrun, maar er kon ook plaats genomen worden op een ligfiets. Het weer werkte natuurlijk ook mee. Een stralende dag die de sportdag een extra di mensie gaf. De traditionele sporten zoals voetbal, vol leybal en badminton ont braken natuurlijk ook niet op het programma. groot bij de leerlingen en er werd met veel inzet op de diver se onderdelen gewerkt. "Het opstarten van de dag verliep wat moeizaam. Wij waren op zoveel plekken actief, dat de leerlingen niet precies wisten waar zij heen moesten, maar dat was snel holpen en verder verliep de dag vlekkeloos." Optredens in De Erker SCHIEDAM - Het jongeren werk van Stichting Welzijn Schiedam presenteert vrij dag 15 juni vanaf 19:30 uur tot 24:00 uur een gezellige avond met een aantal band jes van de popworkshop. Ook dit keer kunnen de jon gere talenten naar buiten treden om aan iedereen te laten zien waar zij de afgelo pen tijd zo hard aan hebben gewerkt. Tussen de optre dens door zullen er jamses sies gehouden worden. Kort om een gezellige avond voor iedereen met een hapje en een drankje. Inloopconcert Grote Kerk SCHIEDAM - Jeanette den Hoedt (fluit) en Johan den Hoedt (vleugel/koororgel) verzorgen zaterdag 16 juni het inloopconcert in de Gro te Kerk van Schiedam. Op het repertoire staan onder andere, composities van Joh.Seb. Bach, Camille Saint-Saëns en Ernest Bloc. De aanvang is 15.00 uur en de toegang is vrij. Vlaardinsge blues in Graauwe hengst SCHIEDAM - De Vlaarding- se bluesband Bluesiastic treedt donderdag 15 juni op in podiumcafé De Graauwe Hengst. Zaterdag komt Phil Friendly samen met de Lo ners nog een keer langs voordat hij terug gaat naar de U.S.A. Het optreden be gint om 22. En Zondag is er weer de gebruikelijke jam sessie tussen 19.00 en 23.00 uur. WONINGEN TE KOOP GEVRAAGD IN SCHIEDAM! BEL 010-409.01.40 Kantoor Koemarkt 4 Schiedam Makelaardij Taxatie Hypotheken Beheer Exploitatie Consultancy Maassluis Maassluis Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 28 Grootste sportdag in 50 jaar DOOR PETER SPEK Wester"' pakhuizen van Schiedam is nu te koop een püTbegane grond appartement met gigantische tuin. centrale entree. Indeling woning: entree, hal met m.k., zeer ..■n toilet met w.m.a. en drogeraansl., fraaie living (ca 70m2)deels v.v. vloerverwarming, open keuken v.v. luxe keukenapp., woonkamer en buitenpoort geven t.t. de zonnige patiotuin (ca. 100m2), via origi nele steektrap naar 1ste verdieping/entresol, twee slaapkmrs. (ca. 17 en 16m2), CV kast. Luxe badkamer v.v. ligbad, doucheruimte, hangtoi let, bidet, designradiator en vloerverwarming. De entresol (ca. 21 m2) is nu aparte zitruimte. Op zoek naar modern wonen in een historische omgeving? U heeft het huis gevonden! I Vraagprijs 375.000,- k.k. Kantoor Maassluis Drijver 133 3144 GD Maassluis Tel: 010-592 33.00 v. Ostd^ eliige e en brede straat in Schiedam West is nu een te 5 kamer bovenwoning te koop met alle voorzienin- handbereik. Indeling: entree, via sierlijke trap betreedt u de Ie .,u.; overloop met toilet, bergkast, computerkamer v.v. meterkast(ca.5m2) met t.t. balkon, doorzon woonkamer met erker en schouw(ca.32m2), moderne keuken v.v. keramisch koken, oven, koelkast, vrieskast en t.t. achterbalkon. 2de verd.: via overloop t.t. 3 slaapkamers(ca. 14,13,4m2), één slaapkamer met t.t. balkon, riante moderne badkamer met 2de toilet, mime douchecabine, v.w., design radiator, wasmachineaansluiting en inpandige bergkast. Overloop t.t. bergvliering v.v. CV ketel ('04). De woning is geheel v.v. kunststof kozijnen met dubbel glas en direct opleverbaar! I Vraagprijs 149.000,- k.k. V.V.E Beheer Veerstraat 27 3142 CP Maassluis Tel: 010 - 599.22.11 Coornb' tSg panoramisch uitzicht over de Nieuwe Wa- fKamerapp. op de 14e verd. Gelegen aan de rand van ufgebied, op loopafstand van treinstation en winkels. Mtrale hal met lift, berging. Indeling app.: entree, hal met m.k. en garderobe nis. Riante living(43m2) met t.t. balkon, keuken v.v. afzuigkap, kookplaat enz. Nachthal met t.t.2 slpk.(11,14m2)slpk.aan voorzijde heeft t.L het balkon. Modern zwevend toilet badkamer met wasmeubel, douchehoek en spiegelwand. Kortom een penthouse voor een betaalbare prijs! Merelp Koopprijs 154.000,- k.k. 04 kamer appartement gelegen op de ifTde waterwegzijde met een ongelooflijk fraai .i óver het kanaal, van top tot teen verbouwd met de beste uierialen. Indeling: entree: fraaie open living (totaal ca. 64m2) met luxe parketvloer, nieuwe kozijnen v.v. dubbel glas, fraaie keuken met alle inbouwapp. 2 slaapkamers (9 en 15 m2), luxe badkamer v.v. douche cabine, v.w., w.m. aansl en boiler. Apart nieuw hang toilet. Via schuifpui toegang tot fraai zonnig terras. Een fantastisch woongenot wat zelden te koop komt! |Vraagprijs 339.000,- k.k. Kantoor Vlaardingen Van Schravenplein 1 3131 GV Vlaardingen Tel: 010 -460.33.33 Kantoor Schiedam Koemarkt 4 3111 !H Schiedam Tel: 010 409.01 40 Kantoor Nieuwerkerk a/d IJssel 1e Tochtweg 76 2913 LP Nieuwerkerk a/d lissel Tel: 0180 - 45.00,45 Bij de Maeslanderi Makelaars Groep worden dagelijks woningen en/of bedrijfspanden verkocht of verhuurd. Met onze enorme ervaring bieden wij u "Makelen op maat", door een correcte prijsbepaling en de complete begeleiding van u en uw kostbare bezit. Of het nu gaat om aankoop, verkoop, huur, verhuur, taxatie of advies: wij staan voor u klaar. Want laten we eerlijk zijn in elke stad en straat in de regio staat wel een te koop of verkocht huis van Maeslanden. Bel gerust met regio's meest ervaren makelaar, daar komt u toch verder mee. Thomas a Kempisstr. 11 Schiedam Is dit uw woondroom? In deze gewilde straat is nu te koop een gi gantische woning met details uit het verleden. Deze woning kan nog gedeeltelijk naar wens worden ingedeeld en bied veel mogelijkheden! Indeling: Entree, hal met trap naar 1ste verdieping en t.t zeer ruime living (ca.43m2) v.v. vloerverwarming, keuken met div.app. Via keuken t.t groene tuin (ca.50m2) gelegen op het ZW met berging. 1ste verd.: via overloop met toilet tt. speelkamer (ca.16m2) met balkon, w.m. ruimte met CV('07), slaapkamer met inloopkast (ca.16m2) 2de verd.: deze verdieping is nog vrij indeelbaar en biedt u de mogelijkheid tot 3 slaapkamers en een badkamer (ca.45m2). De woning bevindt zich op loopafstand van scholen en het gezellige centrum. Direct beschikbaar! Vraagprijs 229.000,- k.k. Lange Haven 34A-36B Schiedam Op een unieke locatie in hartje Schiedam is nu te koop een bed- rijfs/opslagruimte met bijzonder veel capaciteit. Indeling: Via twee overheaddeuren toegang tot de multifunctionele opslagruimte (ca. 155m2). Het pand is voorzien van een toiletruimte en elektriciteit Ondernemers, dit is u kans! Goed bereikbaar én in het centrum! Vraagprijs €179.000,- k.k. Calienburgstr. 16 Vlaardingen Fraai en sfeervol wonen in een zeer gewilde wijk van Vlaardingen in een nostalgische woning uit 1895 met fraaie gevel. Direct bij alle voorzienin gen waaronder het park, de haven, winkels, scholen, natuur en recreatie. Indelingrentree, voorportaal, sfeervolle living(48m2), achterzijde v.v. dub bel glas, open haard, plavuizen vloer en antieke deuren. Nostalgische keuken v.v. vaatwasser, oven, 4 pits gaskookpl., koel/vriescombi., t.t. zonnige tuin(ZW), ruime berging met CV ketel en w.m. en drogeraansl, t.t. steeg. Moderne badkamer v.v. ligbad en v.w. Apart net toilet overloop met t.t. 3 slaapkamers (6,15,15 m2) allen v.v. dakkapellen met dubbele beglazing. Pannendak, loodwerk, schoorsteen en riool geheel vernieuwd. Een warm woongenot voor een prettige prijs! Vraagprijs 229.000,- k.k. Markt 13 rood Zoekt u een appartement op een bruisende, levendige en zeer sfeer volle locatie, dan voelt u zich hier zeker thuis! Met een schilderachting uitzicht over de gezellige Markt met al haar leuke terrasjes en win keltjes zit u hier op de eerste rij! Voor een heerlijke kopje koffie hoeft u alleen uw trap af! Indeling: entree, m.k., ruime overloop, speelse woonkamer (ca.35m2) met eenvoudige open keuken, badkamer met v.w., douchegelegenheid, toilet met zwevend toilet en v.w., slaap kamer (ca.18m2) met t.t. mogelijk dakterras. Overloop geeft toegang tot vliering. Laat u verrassen door de mogelijkheden! Koopsom 189.500,- k.k. X* De Komentjs Maassluis, het vissersplaatsje van vroeger, is uitgegroeid tot een stad met allure, met een historisch centrum, waarin oude gebouwen het knagen van de tand des tijds met trots hebben doorstaan. Op een uitstekend gelegen locatie aan de Burgemeester de Jonghkade te Maassluis, met direct uitzicht op de Nieuwe Waterweg, worden door IJsselbouw Aannemingsbedrijf 4 vrije sector-appartementen gerealiseerd. Er is reeds 1 appartement verkocht. Voor de overige ap partementen geldt echter het volgende; Bovengenoemde aanbieding is geldig t/m 1 sept. '07 - Oplevering laatste kwartaal 2007.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 28