kij ken kiez GROOTSHEID Even bijtanken GHETTO BLASTER met inhoud I uit een klein doosje micro Zwemmen de Weekkrant Nieuwe Stadsblad GADGETS In het drukke leven van al ledag is het goed om even een time-out te nemen. Even pas op de plaats. En op dit moment van het jaar is de buitentempera tuur hopelijk zeer regel matig uitnodigend genoeg om in de buitenlucht te ontspannen. Met een lek ker drankje binnen hand bereik, natuurlijk. Even bijtanken. Als je dat letterlijk wilt doen, is dit Drinking Gas Station een blikvanger! De inhoud is een liter en het pompstation is 47 cm hoog. Kijk voor meer informatie op www.nonplusultra.nl. Reken maar dat jouw mede-strandgebruikers even zullen slikken als je met deze Ghetto Blaster het zand op komt lopen! Let goed op de gezichten om je heen als je vervolgens jouw badlaken en lekker nijen uit de muziekgigant opvist. Want inderdaad, het gaat hier niet om een geluidsdrager, maar om een weekendtas. Dus de muziek zul je zelf moeten maken, want er komt hier geen toon uit. De tas, een design van Kirk Tijl, is 45 lang en 30 cm hoog en gemaakt van Mock leder. Meer weten? Blijk op www.Brassa.nl. De aantrekkingskracht van de Rubik Cube - je weet wel, die kubus met die gekleurde vakjes - blijkt onuitputtelijk. Na de presentatie, in de jaren 80, duikt de kubus in zijn originele staat nog regelmatig op, maar zijn er ook veel nieuwe variaties op gevonden. De Irregular IQ Cube is daar een voorbeeld van. Geleverd in een vreemde vorm en - je raadt het al - de bedoeling om de Gube weer in een vierkant te krijgen. Met alle kleurtjes bij elkaar op één vlak, natuurlijk. Een echte hersenbreker, tenzij je gebruik maakt van het bijgeleverde boekje met hints. Meer op toys.brando.com.hk. Beschikt jouw laptop of. desktop over één VGA- uitgang, maar wil je toch graag met twee scher men werken? Geen probleem meer. De Dual- Head2Go Digital Edition herkent de Graphics ex pansion Module (GXM) als een ultra breedbeeld' monitor dat vervolgens in tweeën wordt gesplit» en wordt gezonden naar de aangesloten monito ren. Het VGA signaal kan ook nog eens worden omge zet naar DVI, zodat er ook TFT schermen kunnen worden aangesloten. En niet zo technisch aangelegd? Ook geen pro bleem. De pc of laptop hoeft namelijk niet open. om de DualHead2Go Digital Edition aan het werk te zetten. Het is namelijk een kleine doos dat extern kan worden toegevoegd. Meer infor matie is te vinden op http://shopmatrox.com. Zo op het eerste gezicht lijkt het een geluidssysteem voor een poppenhuis. De speakers hebben het formaat van een golfbal, dus hoeveel geluidskwaliteit kun je daar nou van verwachten? Toch gaat het om een volwaardig home theater systeem. En het is een grappige tegenstrijdigheid, want de DAV-IS10 is ex pres zo klein gemaakt om niet meer op te vallen in het interi eur, maar het feit dat zo'n groots geluid in zo'n klein jasje is gestopt, maakt het juist weer aantrekkelijk om het systeem te laten zien. Met vijf satelliet ipeakers van 50 Watt elk In een tweeweg sub- woofer van 100 Watt mag dit home theater systeem gehoord worden. Kijk voor meer informatie op www.sonystyle.com. Een echte Jungletuin in de slaapkamer? Inclusief vleesetende planten en Mimosa, een plantje dat re ageert op aanraking? Voor de jonge onderzoeker met moed is de Botanical Garden een leuke manier om kennis te maken met de natuur. Voor de minder moedige natuurliefhebber is het ook mogelijk om te kiezen voor een "Feeën tuin", gevuld met allerlei grote en kleine kleurige en aparte bloemen. Deze sets worden compleet geleverd, alles zit erbij om direct aan de slag te kunnen. Een harmonica plastic plantenkas, tuingereedschap, gedroogde aarde, zaadjes en natuurlijk een grote poster met op de achterkant een kalender waarop de gehele groeicurve van de planten en bloemen op bij kan wor den gehouden. Dit product is in Nederland alleen verkrijgbaar bij www.trendyspeelgoed.nl. Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 35 station Dubbelbddud beeldbl99d y honkbal

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 35