NedZorg Vakantiewerk waarvoor je betaald én bedankt wordt! Vakantiemedewerkers John Vink grijpt naast medaille Blessures nekt Holy Dochter Gemma signeert bij bibliotheken IMTECH GAAT VOOR DE TOP! JIJ OOK? dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad VLAARDINGEN - Een beetje te leurgesteld was John Vink wel. De Vlaardingse handbiker was na het behalen van het natio naal kampioenschap op de tijd rit zwaar favoriet om ook de titel te veroveren op de marathon. Dat lukte afgelopen zaterdag middag niet in Rozenburg. De Vlaardinger werd slechts vierde. 'Dat is natuurlijk erg jammer als je net naast de prijzen valt', zegt John Vink met teleurstelling in zijn stem. 'Maar aan de andere kant weet ik ook wat de oorzaak is geweest van deze wat minde re prestatie', gaat de Vlaardinger verder. 'Ik heb bijna twee weken niet kunnen trainen in verband met een opgelopen darminfec tie. Ik heb zelfs een dag in het ziekenhuis moeten doorbren gen', is het relaas van John Vink. 'Ik voelde me daarom niet hele- maal topfit en dat moet je wel zijn om aan de moordende con currentie tegenstand te kunnen bieden'. Pas vorige week woens dag zat Jolin Vink weer in de handbike om te kijken of het raadzaam was in Rozenburg aan de start te verschijnen. John Vink kon bij de titelstrijd de kop groep aardig lang volgen. 'Pas op het laatste gedeelte moest ik de drie koplopers laten gaan en tot overmaat van ramp besloot de organisatie de race met vijf ronden in te korten. Toen had ik geen gelegenheid meer om een echte aanval uit te voeren op de kopgroep om nog een greep naar een medaille te doen'. Dat deze sport ook serieus wordt ge nomen ondervond John Vink een dag voor de race, toen de vliegende dopingcontroleploeg van de wielerbond bij de Vlaar dinger voor de deur stond. 'Dat is toch wel een hele ervaring om dat mee te maken'. Hoogste eer Vlekkeloze organisatie Waar mogelijk maakte Kees Tetteroo foto's ondanks het feit dat dit streng verboden was. foto: pr De korfbalvereniging KW Ridderhof leverde zaterdag een knap pe prestatie met een vlekkeloze organisatie van het Provinciaal schoolkorfbalkampioenschap. 32 teams met in totaal 350 leer lingen streden om de hoogste eer. foto: roel dukstra SCHIEDAM - Kees Tetteroo (1922-2001) uit Schipluiden was een nieuwsgierige jongeman, kennelijk voor de duvel en de 'Duitscher' niet bang. Van 1936 tot 1947 hield hij een dagboek bij. "Door de oorlog kwamen er zoveel dingen die van belang zijn om aan de vergetelheid te onttrekken," schrijft hij in het voorwoord van zijn kroniek, wanneer hij in 1944 besluit zijn schoolschriften uit te werken en zijn teksten te larderen met krantenknipsels, pamfletten, platte-gronden, verordeningen en ongeveer 150 eigen foto's. Vanwege zijn werk als veever- loskundige beschikt hij over een Sonderausweis waarmee hij zich redelijk vrij kan bewegen. Ondanks zijn jonge leeftijd geeft hij blijk van een enorm in-zicht in de gebeurtenissen. Hij be schrijft hoe de vijand langzaam maar zeker bezit neemt van ons land, hoe de polders onder wa ter gezet worden en de mensen steeds meer honger en gebrek lijden. Het boek eindigt met de voor de auteur dramatisch ver lopen bevrijdingsdag. Op 5 mei 1945 werd zijn aanstaande schoonvader 'per ongeluk' door de Duitsers doodgeschoten. De dagboeken zijn integraal uit gegeven. De 5.000 exemplaren van de eerste druk waren bin nen zes weken uitverkocht. Op 16 juni as. komt de samensteller van het boek, dochter Gemma van Winden-Tetteroo, van 10.00 tot 12.00 uur naar biblio theek Noord (Bachplein) en van 12.00 tot 13.30 uur naar het Stadserf om de tweede druk te signeren. Het 520 pagina's tel lende boek kost 39,90 euro. Meer info: www.oorlogsdag- boek-keestetteroo.nl TECHNICI - INBEDRIJFSTELLERS - (HOOFD)MONTEURS - UITVOERDERS Ga mee naar de top! Je bent van harte welkom! Kijk voor meer informatie over deze vacatures op onze jobsite www.imtech.nl/jobs of reageer bij Jolanda van Gelder van Personeel Organisatie: telefoon 0180-635454 of jolanda.vangelder@imtech.nl www.nedzorg.nl Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 46 Geen kampioen DOOR PETER SPEK VLAARDINGEN - De honk balclub Holy werd geplaagd door veel blessures en verl oor de ontmoeting tegen Blue Birds met 10-8. On danks de vele wijzigingen kwam de Vlaardingse ploeg in het laatste gedeelte van de wedstrijd aan de Zwalu wenlaan nog sterk terug en kwam dichtbij Blue Birds. In de laatste en negende in ning moest Holy een ach terstand van vier punten goedmaken en dat lukte maar gedeeltelijk. De Vlaar dingse ploeg scoorde nog tweemaal, maar dat was niet voldoende voor de overwinning. 'Gewoon doen'. Zo denken wij bij NedZorg, dé organisatie voor flexibele kraam- en thuiszorg in jouw regio. Werken bij NedZorg is afwisselend en uitdagend en bied je vrijheid en flexibiliteit: je kunt werken bij verschillende teams en cliënten en je bepaalt je eigen werktijden. Wij zijn op zoek naar (m/v) Als huishoudelijke hulp in onze thuiszorg word je echt gewaardeerd. Onze cliënten zijn blij dat zij In vakantietijd ook de nodige hulp krijgen. En wij van NedZorg belonen je inzet met een goed salaris. Je werkt zelfstandig bij mensen thuis in je eigen regio, met veel vrijheid en afwisseling. Dus heb je ervaring met huishoudelijk werk zoals strijken, dweilen en ramen zemen, ben je 1? jaar of ouder en ben je gedurende 3 weken voor 3 of 6 uur per dag beschikbaar, reageer dan snel. WIJ VRAGEN Een klantgerichte instelling Zorg voor kwaliteit Een enthousiaste collega WIJ BIEDEN Werk in eigen regio Prettige, persoonlijke werksfeer Salaris conform de CAO Thuiszorg GEÏNTERESSEERD? Bel voor meer informatie naar (010) 409 00 60 of kijk op www.nedzorg.nl NedZorg Schiedam - Grote Markt 19, 3111 NH Schiedam Oorlogsdagboek Toonaangevende projecten voor de beste vakmensen. Die verder willen! En dat kan bij Imtech Infratechniek, waar wij met innovatieve technische totaaloplossingen werken aan de infrastructuur van Nederland. Veelzijdig en dynamisch. Je werkt altijd met de nieuwste technologie, 'hands on' met veel eigen verantwoordelijkheid. Dankzij inspirerende collega's en uitstekende opleidingen blijf je jezelf ontwikkelen. Voor onze units Hoogspanning Energietechniek en Control Systems Installations komen wij graag in contact met ervaren: LOCATIE RIDDERKERK, MBO+ NIVEAU Hoogspanning Energietechniek In opdracht van energiebedrijven en grote industriële stroomverbruikers realiseren wij midden- en hoogspanningsinstallaties. Dankzij de bundeling van competenties, kennis en ervaring zijn wij voor onze klan ten een deskundige 'full service' partner. In dit specialistische werkgebied gaat het om hoogwaardige kennis en ervaring. De ver antwoordelijkheid is groot. Je moet scherp blijven. Hier is ook je innovatieve kracht en de creativiteit als specialist van belang. Control Systems Installations Het werkgebied van Imtech Control Systems Installations is veelzijdig: van ver keer en vervoer (tunnels, sluizen, bruggen, riolering en waterzuivering) tot en met de realisatie van installaties in de industrie, waaronder voedings- en genotmiddelen, farmacie, metaal, chemie en energie. Van ontwerp, systeemintegratie, de realisatie tot en met het beheer en onderhoud.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 46