Lada breidt Kaline-reeks verder uit Callcenter Agent en Eerstelijns Telefoniste A EHES333EGD Nieuwe Stadsblad De Nederlandse Lada-im- porteur heeft meer dan 200 exemplaren van de nieuwe Kalina verkocht. Dat is voor een groot merk een hoeveelheid van niks, maar bij Lada betekent dat ineens een forse toename van de verkopen. Naast de sedan wordt het program ma nu uitgebreid met de vijfdeurs hatchback. Nog deze maand wordt de uit breiding van het programma verwacht, zodat Lada haar po sitie in het B-segment kan ver stevigen. De vijfdeurs is er van af 9.895 euro en daarvoor krijgt de klant in het vooronder een 1.6 liter motor met een vermo gen van 82 pk en koppel van 122 Nm. Uiteraard voldoet de ze krachtbron aan de Euro4 emissienorm en is goed voor een topsnelheid van 165 km/u. De standaarduitrusting omvat onder meer twee airbags, maar ook stuurbekrachtiging, elek trisch bediende voorportierrui- ten, centrale vergrendeling met afstandsbediening in de car- rosseriekleur gespoten bum pers en zelfs een boordcompu ter. Met de sedan en hatchback is het leveringsprogramma van de Kalina overigens nog steeds niet compleet. In eigen land le vert Lada al enige tijd een mi me stationwagon die ook aan het Nederlandse programma zal worden toegevoegd. Iedere Lada verlaat de dealer met twee jaar volledige garantie met een onbeperkt aantal kilo meters. En Lada heeft nog meer plan nen om serieus op de Euro pese markt terug te komen. De Kalina vormt daarbij toch het belangrijkste speerpunt. Er wordt door de importeur namelijk bekeken of er markt is voor een hatchback in GTi- uitvoering met een aantal sportieve toevoegingen. De voor- en achterbumper wor den dieper doorgetrokken, er is sprake van een dakspoiler en de auto staat op lichtme talen wielen van een groter formaat. Verdere specifica ties zijn nog niet bekend, maar duidelijk is wel dat Lada het weer serieus meent. Callcenter Agent en Eerstelijns Telefoniste ZORGVERZEKERAAR DSW Woensdag 13 juni 2007 - Pagina 47 De klanten van Zorgverzekeraar DSW geven keer op keer een zeer hoge beoordeling voor service en klanttevredenheid. De afdeling Klantcontact speelt hierin een rol van betekenis. Vanwege vervanging binnen ons team zijn wij per direct op zoek naar een: Als Callcenter Agent beantwoord je alle mogelijke vragen van onze klanten over het totale productenpakket. Na een inter ne training ben je vakinhoudelijk sterk onderlegd. Je bent in staat om de klant van goed advies te voorzien en verkoopsigna len om te zetten in offertes, leder contact met onze klant zie je ais een kans om een goede indruk van DSW achter te laten. Het profiel: - je beschikt over een afgeronde (4 jarige) MBO-opleiding en/of over een voltooide HAVO-opleiding (Let op: dit is een vereiste!); - je bent minimaal 24 uur per week beschikbaar; - je weet wat werken in een callcenteromgeving inhoudt; - de klant komt bij jou altijd op de eerste plaats; - je beschikt over een duidelijke telefoonstem met een goede intonatie; - je beheerst de Nederlandse taal goed in woord en geschrift; - je bent flexibel met betrekking tot je werktijden; - je hebt een commerciële instelling; - je hebt ervaring met Microsoft Office; - je bent bereid om te studeren om je productkennis op peil te houden. Als Eerstelijns Telefoniste zorg je ervoor dat onze klanten op een snelle en correcte wijze naar de juiste afdeling of persoon worden doorverbonden. Het is dus voor jou geen probleem om per dag ca. 400 telefoontjes door te verbinden. Het profiel: - MBO-niveau; - je bent minimaal 24 uur per week beschikbaar; - je weet wat werken in een callcenteromgeving inhoudt; - de klant komt bij jou altijd op de eerste plaats; - je beschikt over een duidelijke telefoonstem met een goede intonatie; - je bent flexibel met betrekking tot je werktijden. Ben jij enthousiast en goed gehumeurd en op zoek naar een baan, solliciteer dan nu naar een van deze functies. Schrijf ons binnen veertien dagen na het verschijnen van deze advertentie een brief met C. V. waarin je vermeldt wie je bent, wat voor opleiding je hebt genoten, welke ervaring je eventueel hebt en voor welke vacature je in aanmerking wilt komen. Je kunt je brief richten aan Zorgverzekeraar DSW, t.a.v. Victor Hettyey, Hoofd Personeelszaken, Postbus 173, 3100 AD Schiedam of per e-mail solliciteren@dsw.nl Meer informatie over deze functies kun je tijdens kantooruren opvragen bij de teamleiders Klantcontact: Daniella Beljaars, te bereiken op telefoonnummer (010) 2 466 359 of Claudia Onderdelinden, te bereiken op telefoonnummer (010) 2 466 297. ZORGVERZEKERAAR DSW is voor ongeveer 400.000 verzekerden actief op het terrein van de ziektekosten verzekeringen. In het gebied Delfland, Schieland, Westland heeft Zorgverzekeraar DSW een goede naam opgebouwd. We zijn een middelgrote zorgverze keraar met ca. 450 personeelsleden en hebben als voornaamste doel het bevorderen van een optimale ge zondheidszorg voor onze verzeker den. DSW is ook verantwoordelijk voor de uitvoering van de AWBZ in de regio's Delft Westland Oostland en Nieuwe Waterweg Noord. DSW treedt dan op als Zorgkantoor DWO/NWN. Onze organisatie is informeel en wordt gekenmerkt door een hoge mate van collegialiteit. Dit is goed voor de sfeer binnen ons bedrijf en bevordert een goed contact met onze verzekerden. Kijk ook eens op www.dsw.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 47