Direct opslagruimte nodig? iflcUBUS Internet actie nu 30%* korting Ml NI-OPS LAG PAK DIE RUIMTE! doorzendservice dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Fransenstraat 17-19 Vlaardingen T 010-4343938 Kerkdiensten Schrijf u U heeft veel te veel spullen in huis? U wilt deze tijdelijk opslaan tijdens een verbouwing, verhuizing of lange reis? Of u heeft als bedrijf zeer snel extra opslag-ruimte nodig? Huur dan zo'n handige opslagbox bij Kubus mini-opslag in Rotterdam en Schiedam. Want Kubus heeft ruimte zat. U kunt kiezen uit units I van 1 tot 50 m3, of zelfs meer. Huren kan al vanaf 9,- per maand*. Dus: pak de telefoon, pak uw spullen en pak die ruimte! bezoek snel onze site: www.kubus.nu/havenloods Daarom opslaan bij Kubus: spullen opslaan voor korte of langere tijd voor particulieren en bedrijven opslagunits van 1 tot50m voorrijden met de auto gratis ophaalservice bewaking met camera's al vanaf €9,-per maand per dag opzeggen (min. huur 7 dagen) Ook naar Kubus voor: uw eigen postbus vestigingsadres bedrijf telefoonservice FF bellen, patatje halen, koffie drinken of geen zin om parkeergeld te betalen. Dus waar laat je je auto dan? Idd,...gewoon op het fietspad zodat er geen fietser meer langs kan. Begrijpen mensen het nou niet of hebben ze er simpelweg lak aan. In het laatste geval worden ze door velen ingedeeld in de categorie aso's en voor de men sen die het echt niet snappen Zo'n blauw bord met een witte fiets erop op een paal is geen reuze-smurfenlol- lie maar dat betekent FIETSPAD (Foto tekst: Gert Jan van Noorden, www.showdesign.nl) Kerkdiensten Protestantse Kerk Schiedam, diensten zondag om 10.00 uurGrote Kerk (SOW) dhrAF. Ruijl. Magn.Deikerk gesloten (zie Grote Kerk).Bethelkapel ds.W. Verhoef, Vlaardingen (S+T). Dorpskerk ds.J.v.d. Peppel. De Arkds.J.F.Klijns- ma, Delft. In de St. Jan de Doper - Vi- sitatiekerk, Mgr.Nolenslaan 99, gaat Pater Leo de Jong O.P. dit weekend voor in de eucharistieviering. Zaterdag 17.00 uur met muzikale be geleiding van Nel de Heer, zondag 10.30 uur met het Meezingkoor o.l.v. Amelia. Zondag zijn er in de Chris telijke Gereformeerde Hoek- steenkerk (hoek Warande/BK-laan) kerk diensten om 9.30 en 16.30 uur. Voorganger is ds. D.J. van Vuuren Samenkomsten pinkster gemeente morgenstond (PGM) in de Ark, Hargplein 101, zondag, aanvang 14.00 uur, Spreker Jan de Jong In de Nederlands Gerefor meerde Kerk aan de West- vest 30 zijn zondag diensten om 9.30 uur voorganger br. A.J. van 't Hoff en 16.30 uur, voorganger Ds. F.H. Blok huis. Zondag is er een kerkdienst om 10.30 uur bij de Vrijzinni ge Geloofsgemeenschap aan de Westvest 90-92, De voor ganger is mevrouw A.E. Nij- man-Keijzer. Bij de Herst. Herv. Ge meente zondag om 10.00 uur een dienst in het Accent College, voorganger nog niet bekend, om 17.00 uur in de Grote Kerk, voorganger Dr. P.Buitelaar. SCHIEDAM - Onder het motto "Van start tot finish' gaat zater dag de Woon Informatiedag van start. Van 11 tot 16 uur zijn er presentaties van makelaars, kunnen (model)woningen wor den bezocht en geven instanties persoonlijk advies. Het centrale punt is de tent op het Stadserf. Hier zijn alle Schie- damse makelaars aanwezig met een presentatie. Zij geven infor matie over bestaande wonin gen in diverse prijsklassen en over de nieuwbouw projecten. Wie liever wil huren, kan ook te recht op deze Woon Informatie dag. Verder is het mogelijk vrijblij vend financieel- en juridisch advies te krijgen. Vragen kun nen worden voorgelegd aan medewerkers van Rabobank Schiedam-Vlaardingen, Van der Valk Netwerk Notarissen en Van Oppen Partners Belas tingadviseurs. Voor interieurad vies kunnen woningzoekenden terecht bij medewerkers van Het Glazen Pand. Erop uit om de projecten met eigen ogen te bekijken kan ook. De Open Huizen Route, die spe ciaal voor deze dag is samenge steld, gaat langs acht projecten. Hoofdsponsor Rabobank heeft een speciale volgauto van de Rabobank wielerploeg beschik baar gesteld. Deze auto rijdt voortdurend langs de route om woningzoekenden naar de ver- scliillende locaties te brengen. Een plattegrond is verkrijgbaar in de tent op het Stadserf of te downloaden via www.wonen- inschiedam.nl. Woensdag 20 juni 2007 - Pagina 11 Op zoek naar een tandarts? heeft ruimte zat. Rotterdam-Noord (Ceintuurbaan) 010-218 38 88, Rotterdam-Zuid (bij De Kuip) 010-497 79 00, Schiedam Spaanse Polder 010-245 03 57. naar een Sanasmile Vlaardingen Marisstraat 2 3131 GM Vlaardingen T 010 - 435 45 94 I wmw.sanasmile.nl cosmetics orthodontie •SanaSniïc, alles <JOOfeBv\qciamlt.(acL! tandartsen s specialisten 0p zoek woning!

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 11