kijkenkiez win een tafelbarbecue COODpYEAR s|g|| DE ERPTHEEFL DERTIEN in een dozijn Zomerse BBQ met je vriendinnen: c29- c28,- c49,- c69r fSSSS» Omega Combi: 7 x goed voor het behoud van uw GRATIS! gewoon Dementie raakt iedereen. GD CJÏ Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 50 GRATIS! Nieuwe Stadsblad www.erotheekshop.nl Vergeet niemand. Shrek the Third is uiteraard gebaseerd op de gelijk namige film. De groene Ogre Shrek is in de derde film tot troonopvolger benoemd. Hij heeft hier echter helemaal geen zin in, en gaat op zoek naar de neef van de overleden koning, zodat Shrek niet met de verantwoordelijkheid (en rare kleding) van het koningsschap zit opgezadeld. Shrek kan slaan en springen, en in de spelgebieden liggen overal te verzamelen voorwerpen. Shrek the Third is geen 'vrij' platformspel zoals Mario. De route ligt van begin tot eind vast, en ook de camera is niet te besturen. Dat laat ste geeft wel eens problemen. Om een voorbeeld te noemen: de gelaarsde kat moet ergens in het begin van het spel van het ene naar het andere bewegende platform springen. Tijdens de sprong verschiet de camera. Als je de stick dan ingedrukt houdt verander je ongewenst van richting tijdens de sprong, zo dat je weer uitkomt waar je begon. Dit soort schoonheidsfoutjes in de besturing maken sommige delen van het spel veel frustrerender dan nodig is. Shrek the Third is een stan daard platformspel waar het Shrek sausje over is gegoten. We hebben al honderden soort gelijke spellen gezien en deze game voegt daar helemaal niets origineels aan toe. Gelukkig is het wel allemaal competent in elkaar gezet, en in elk geval de moeite van het huren waard. Op de 360 zijn vrij weinig echte kinderspellen, en wat dat betreft voorziet het spel ook daar in een behoefte. Geen slechte game, maar niet meer dan dat. Voor: 360 'at moet je schrijven over Pac ManIs er één videospel in de geschie denis dat bekender is dan dit? We gaan het dan ook niet meer uitleggen. Dat is net zoiets als iemand vertellen hoe ademhalen gaat. Pac Man is iets dat je gewoon spéélt. Deze Championship Edition voor Xbox 360 is een nieuwe versie, ontworpen door de oorspronkelijke bedenker van de game. Er zijn wat vernieuwingen toegevoegd die het spel helemaal opfrissen: in plaats van het hele doolhof leeg te eten moet je delen er van leegvegen. Lukt dat, dan verschijnt aan de andere kant van het scherm een stuk fruit. Pak je dat, dan vult het lege deel zich weer. Ook is er een tijdslimiet van 5 of 10 minuten, waarbinnen de hoogste scoren moet worden gehaald. Deze opfrisser speelt formidabel en we waren verbaasd hoe veel tijd we er in staken. Want deze versie is meer dan nostalgie. Het is een moderne update die écht werkt. Hij is zelfs een stuk beter dan de 'originele' Pac Man die ook op Live te koop is. Sla die dan ook over en ga voor deze sublieme vérsie. Voor: 360 Verstegen heeft de satésaus vernieuwd, deze is nu nog smeuïger. (Eet)Feest dus en daarom mag deze krant vijf tafelbarbecues (Severin) weg geven met een winkelwaarde van 30,- per stuk. Satésaus van Verstegen is kant en klaar voor gebruik. Lekker voor bij een zomerse barbecue met je vrienden en vriendinnen. Makkelijk receptje erbij? Komt'ie: Satérecept Ingrediënten 500 gr kipfilet, ketjap manis, 2 teentjes knoflook, olijfolie, pe per, zout, beetje honing, ke toembar, Verstegen satésaus Benodigdheden Satestokjes en glas water Bereiding Snijd de kipfilet in stukjes pers de knoflookteentjes. Meng de olie, ketoembar, peper, zout, knoflook, ketjap en honing door elkaar, leg de kipfilet stukjes erin en laat goed in trekken (het beste is een dag van tevoren). Zet de satestok jes in het glas water om in te trekken, zodat ze op de barbe- que niet verbranden. Rijg de kipfilet aan de stokjes en leg ze op de barbecue. Serveer de geroosterde stokjes met Ver stegen Satésaus, eet smake lijk! Mee loten naar een gratis bar becue? Stuur dan uiterlijk zondag 1 juli een email naar extra@whk.wegener.nl. De vijf gelukkigen die worden uitge loot, krijgen de barbecue thuis gestuurd. 155/70TR13 Goodyear 165/70TR13 Goodyear 195/65VR15 Goodyear 185/65HR15 Goodyear 205/65HR15 Goodyear Gerard Burgerlaan 29 - Vlaardingen Visolie, lijnzaadolie en teunisbloemolie in één capsule Bij aankoop van Omega Combi 100 capsules 24,95) ontvangt u een verpakking van 50 capsules Woensdag 20 juni 2007 - Pagina 25 Filmverhuur/-verkoop Erotische artikelen Openingstijden: maandag t/m vrijdag 11.00 tot 22.00 uur, zat. 11.00 tot 21.00 uur, zon. 12.00 tot 17.00 uur Rotterdamsedijk 411/413, 3112 AP Schiedam, Tel. 010 427 04 24 A Voor iedereen die met dementie te maken krijgt, is de ziekte een ramp. Of u Het nu hebt of niet. Slechts één ding is zeker: u moet er mee leren leven. En daarbij kunnen wij u helpen, nu en in de toekomst. Wij zijn er voor u en we zuilen u niet vergeten. Steun ons. Giro 2502, www.alzheimer- nederland.nl. Als u wilt praten over dementie, Alzheimertelefoon: (030) 656 75 11. Graiis adverteme LAAGSTE PRIJS Voor o.a. Citroen Saxo - VW Lupo Voor o.a. Renault Clio - Fiat Uno Voor o.a. VW Passat - Opel Vectra Voor o.a. Mercedes A Renault Scenic Voor o.a. Peugeol806 - Toyota Avensis Aanbieding gelden t/m 27-06-2007 I 4 HHOO Niet i.c.m.andereaanbiedingen H Over prima invloed van essentiële vetzuren op het behoud van een goede gezondheid, kan een boekje over vol geschreven worden. De ontwikkelaars van Omega Combi heb ben dat nu ook daadwerkelijk gedaan. Omega Combi is een uitgebreid vetzurencomplex op basis van visolie, lijnzaadolie en teunis bloemolie. Samen voorzien deze bestanddelen uw lichaam van een krachtige combinatie van Omega-3, Omega-6 en Omega-9 vetzuren. Uw lichaam kan deze essentiële vetzuren niet zelf aanmaken. Daarom kan het zinvol zijn om met Omega Combi eventuele tekorten in uw voe ding aan te vullen. Dit is goed voor het behoud van uw gezondheid, want deze Omega-vetzu ren spelen een belangrijke rol in uw lichaam. Kijkt u maar eens naar het volgende lijstje: 1Helpt bij de verlaging van het cholesterolgehalte 2) Houdt de bloedvaten soepel en elastisch 3) Goed voor de smering van de gewrichten 4) Houdt de huid in conditie bij het ouder worden 5) Bevordert het natuurlijk afweersysteem 6) Bevordert de stofwisseling 7) Beschermt de gezonde cellen en weefsels bij het ouder worden Aan Omega Combi is eveneens een natuur lijke vitamine E toegevoegd. Deze vitamine heeft een beschermende invloed op de Omega 3,6 9 vetzuren in de capsules. u NS - NIEUWE STADSBLAD capsule

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 25