GRATIS abonnement op PLUS Magazine J CDC Kliniek helpt u aan een gezond en stralend gebit Spijsvertering in balans Goede bacteriën in capsules, da's ook handig voor de vakantie! Tot 10 juli geldt de un'e^® fiRATIS PLUS MAGAZINEACTIE^ Als u nü een gezondheidsproduct koopt, krijgt u een gratis kwartaalabonnement op PLUS Magazine cadeau! Dit betekent dat u 3 maanden lang gratis kunt genieten van het grootste maandblad van Nederland t.w.v. 11,85. Boordevol tips, interviews, reisnieuws, financiële informatie, columns en gezondheidsnieuws. De actie geldt tot 10 juli 2007, dus vertel het uw familie en vrienden! Vitaliteit en gezondheid Lekker slapen Re-Legs Gezond en fit Voor de gewrichten Bij haaruitval Hoe ontvangt u uw gratis PLUS Magazine abonnement? Implantaten (o.a. All-on-4) Vervanging kunstgebit in 1 dag Kroon- en brugwerk Angstbehandeling Cosmetische tandheelkunde CDC Kliniek voor tandzorg Geen reizigersdiarree of obstipatie Vakantie: neem pro biotica in capsules mee Wij adviseren ActiLance ActiLance voor meer weerstand Voor meer informatie: Kernpharm b.v., 0800-0997773 (gratis), info@kernpharm.nl, www.actilance.nl Bijdragen aan goede spijsvertering Een tweede huis onder een ton Moe overleeft do boer in Nederland? Reguliere bew»i*on 24 argumenten om nü te beginnen UITZENDBUREAUS VOOR SENIOREN GEWAAGDE KAPSEIS Liberty Healthcare is de leverancier van een breed assortiment natuurlijke producten. Er zijn speciale supplementen voor o.a. een gezonde nachtrust, betere weerstand en soepele gewrichten. Stuk voor stuk wetenschappelijk ontwikkelde kwaliteitsproducten. Allemaal producten die vitaliteit en gezondheid bevorderen - zéker bij het ouder worden - en sluiten daarom prachtig aan op PLUS Magazine, hét maandblad voor de 50-plusser. Om die reden voert Liberty een unieke actie met dit blad. Er is altijd wel een gezondheidsproduct waar u op dit moment behoefte aan heeft. Of het nu een multivitamine is, een slaapmiddel of bij voorbeeld een vaginaal verzorgingsproduct, het is de moeite waard om het nü te kopen want nü krijgt u gratis 3 maanden PLUS Magazine (ruim 200 pagina's) erbij cadeau! Een greep uit de Liberty producten: Meer info, nieuws en tips www.gezondheidsnet.nl Het SleepzZ assortiment bestaat uit 4 producten die een gezonde nachtrust bevorderen. Voor in- en doorslapen (Melatonine), voor de benen (Re-Legs), tegen snurken (Snore-End) en tegen tandenknarsen (Night Guard). Speciaal voor een gezonder en langer leven biedt LifeExten- sion een compleet assortiment. De natuurlijke producten zijn ontwikkeld om vitaal én gezond te blijven. Er zijn producten voor o.a. hart, geheugen, vitaliteit en energie. Speciaal voor vrouwen Het IntiCare assortiment bestaat uit gespecialiseerde producten af gestemd op het vrouwenlichaam, waaronder 3 intiemproducten voor de vaginale verzorging. Dermatologisch getest, 100% natuurlijk, olievrij en PH neutraal. AtroFlex Gewrichtensiroop is speciaal ontwikkeld voor de op bouw van kraakbeen en smering van de gewrichten. Het bevat een uitgekiende combinatie van Glucosamine, Chondroïtine én MSM. Bij het ouder worden hebben zo wel mannen als vrouwen vaak te maken met haargroeiproblemen. FolliGro helpt bij haaruitval. Bovendien bevordert FolliGro nieuwe haargroei. MMMMM U koopt een gezondheids product van Liberty. Bij drogist en gezond heidswinkel (o.a. Kruidvat, Trekpleister, DIO, Dirx, G&W, De Tuinen en VitaminStore) kunt u een aanvraagformulier halen of bel 035 5480548. U stuurt het formulier samen met de originele kassabon op naar Liberty. Vanaf september a.s. ontvangt u 3 maanden gratis het PLUS Magazine (t.w.v. 11,85). Na 3 maanden wordt het abonnement automatisch stopgezet. De actie geldt tot 10 juli 2007. Zie voor actuele actievoor- waarden www.liberty.nl/plus of bel 035 5480548. Veel Nederlanders kampen met gebitsproblemen en kunnen daardoor niet goed functioneren. Eten, praten of lachen gaat niet met plezier. Daarnaast zijn enorm veel mensen bang voor de tandarts en stellen een bezoek aan de tandarts keer op keer uit. Dit kan rampzalig zijn voor het gebit. Bovendien leidt een slecht gebit veelal tot schaamte, waardoor een normaal sociaal leven niet meer mogelijk is. Met moderne tandheelkunde is dit alles echter onnodig. CDC Kliniek uit Best is de grootste kliniek voor tandzorg van Nederland. In de ultramoderne kliniek met 30 behandelkamers (incl. 4 operatiekamers) werkt een groot team van professionals aan de oplossing van tandheelkundige problemen. De tandartsen, implantologen, tandtechnici en het preventieteam hebben dankzij de modernste technieken al duizenden Nederlanders aan een gezond ge bit en een stralende lach geholpen. Sinds kort beschikt de kliniek over een eigen CT-scan t.b.v. implantologie. Hierdoor krijgt u als patiënt direct zekerheid of implantaten mogelijk zijn. CDC Kliniek heeft geen wachttijden. Ook angstige patiënten zijn bij CDC Kliniek op het juiste adres. De kliniek is gespecialiseerd in de behandeling van angstige patiënten en heeft er dan ook bijzonder veel ervaring mee. De kliniek is ISO 9001/HKZ gecertificeerd en als eerste in de tandheelkunde ook in het bezit van het ZKN keurmerk: een nieuwe mijlpaal op het gebied van kwaliteit in de zorg. Wilt u ook weer voluit kunnen eten, praten en lachen? Maak dan snel een afspraak voor een eerste consult! De Waal 44 5684 PH Best Tel. 0499- 37 88 25 www.cdckliniek. nl Een goede conditie van de darmflora is belangrijk voor de natuurlijke weerstand en de spijsvertering. Een verstoorde balans tussen goede en slechte bacteriën in de darmen kan voor problemen zorgen. Dit overkomt veel mensen wanneer zij op vakantie gaan. Door vreemd voedsel en een ander klimaat raakt de darmflora verstoord. Vooral met gevoelige darmen kan dit tot reizigersdiarree of verstopping (obstipatie) leiden. Door de hoeveelheid goede bacteriën regelmatig aan te vullen wordt de balans weer hersteld. Dat kan met probiotica; levende bacteriën, zoals melkzuurbacteriën, die goed zijn voor je gezondheid. Wie kent niet de flesjes met goede darmbacteriën die zorgen voor een evenwichtige darmflora en de weerstand verhogen? Dagelijkse inname wordt nu nog gemakkelijker doordat actieve goede bacteriën (probiotica) nu ook in capsules verkrijgbaar zijn onder het merk ActiLance. Deze capsules zijn buiten de koelkast houdbaar en kunnen dus gewoon worden meege nomen op vakantie. Ben je de zorgen over je darm problemen op vakantie liever kwijt dan rijk? Begin dan met de ActiLance kuur 2 weken voor vertrek en slik de capsules nog enkele weken na thuiskomst. Met slechts 1 (kleine) capsule per dag blijft je darmflora in een goede conditie. Elke capsule bevat 1,5 miljard lichaamseigen en maagzuur- bestendige bacteriën. Vrij van zuivel, suiker en zoetstoffen en met minder dan 2 calorieën. Geschikt voor kinderen en volwassenen. ActiLance voldoet aan de eisen die de Consu mentenbond aan een goed probioticaproduct stelt. Verkrijgbaar bij drogisterij, apotheek of gezondheidswinkel. 30 capsules 12,95), goed voor 1 maand en 60 capsules 22,50), goed voor 2 maanden. Ons dagelijks eten en drinken levert de brandstof die ons lichaam nodig heeft. Maag en darmen zorgen voor de vertering van het voedsel en de opname van voedingsstoffen. Zo krijgt ons lichaam de kracht en energie die het nodig heeft. Een gezonde darmwerking en een evenwichtige darmflora zijn heel belangrijk voor de gezondheid: een flink deel van onze weerstand komt hier tot stand. Maag- en darmklachten Er is bijna niemand die het nog nooit heeft ervaren: een brandend gevoel in de maagstreek, overgeven en diarree. Vaak komt het door wat we eten en drinken, soms is een virus of bacterie de boosdoener. In het geval van brandend maagzuur is het eten of drinken van (te veel) prikkelende stoffen veelal de oorzaak: alcohol, koffie, scherpe kruiden of tabak. Maar ook te snel, te veel, te heet, te vet, of op zeer onregelmatige tijden eten, kan tot klachten leiden. Ook onze levensstijl (stress of spanning) is van invloed op de spijsvertering. Gelukkig zijn klachten zoals brandend maagzuur, misselijkheid, darmkrampen, diarree en obstipatie (verstopping) meestal tijdelijk van aard en niet ernstig. Om klachten te voorkomen en de darmen voldoende aan te zetten tot beweging, is het heel belangrijk dagelijks vezelrijk voedsel, groente en fruit te eten en voldoende te drinken (minstens 2 liter). Ook dagelijks voldoende lichaams beweging, niet te vet eten en stress vermijden, is belangrijk. Er zijn tegenwoordig diverse probiotica-producten verkrijgbaar die een gunstige invloed hebben op de darmflora. Je kunt dus veel doen om klachten te voor komen, maar soms is er iets' meer nodig. In dat geval kun je zelfzorgproducten gebruiken die de klachten bestrijden of een goede darm werking bevorderen. Lees voor gebruik altijd de bijsluiter of raadpleeg www.zelfzorg.nl voor meer informatie.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 43