Engelen biedt groei... =r=r=p MM Maand vol feestjes UitFestival voor alle Vlaardingers daarom zoeken wij mensen die willen groeien. Vrijwilligers gezocht Ervaren badkameradviseurs Ervaren keukenadviseurs Ervaren orderverwerkers (keukens en/of badkamers) Ervaren servicemedewerkers (keukens en/of badkamers). www.engelen.nl Opening theater staat voor de deur Nieuwe Stadsblad Jong talent The Best of X-Posure Één van de openingsshows van de Stadsgehoorzaal is 'The Best of X-Posure', met alle winnaars van de afgelopen edities. Tijdens de finale van X-Posure 2007 kreeg het publiek al een voorproef je van wat op 14 september gebeuren gaat. foto: pr Festiviteiten op een rijtje VLAARDINGEN - Op zater dag 22 september organi seert de Stadsgehoorzaal speciaal voor de jeugd een KinderOpenDag. Kinderen vanaf 6 jaar kunnen zich o.a. laten schminken, workshops bijwonen en speciale the atrale rondleidingen volgen. Ook zijn er bijzondere kleine voorstellingen. De Kinder OpenDag wordt afgesloten, met een knallend feest in de Harmonie. Eerste TheaterMarathon De eerste Nederlandse nachtelijke TheaterMara thon vindt plaats in de Stads gehoorzaal Vlaardingen! Za terdag 15 op zondag 16 sep tember kan het theaterpu bliek een nacht doorhalen in het theater en genieten van diverse cabaret- en muzie- koptredens. Ook is er een bijzondere randprogram- mering en kan het publiek op speciale, ontspannende wijze bijkomen tijdens deze bruisende nacht. Aanslui tend volgt er een gezamen lijk ontbijt. Rondleidingen Om het vernieuwde theater van binnen te leren kennen, worden er op zondag 23 sep tember Theatrale Rondlei dingen voor volwassenen georganiseerd. Tijdens deze bijzondere rondleidingen komt het pu bliek op plaatsen in de Stadsgehoorzaal die nor maal voor hen gesloten blij ven. Het podium, het zijto neel, de kleedkamers, maar ook de Harmonie en de gro te zaal worden op theatrale wijze bewonderd. Engelen heeft als missie de keukendromen en badkamerdromen van onze klanten waar te maken. Wij willen blije klanten, tevreden is voor Engelen onvoldoende. Dat doen wij door onze klant een totaalpakket van producten en diensten aan te bieden. Maar vooral ook door onze klant van het begin tot het einde professioneel, vakkundig en intensief te begeleiden en te ontzorgen. Van ideevorming, via ontwerp tot en met plaatsing en het dagelijks gebruik. Wij willen in de markt leidend zijn als vernieuwer. Dit alles willen wij realiseren met blije en loyale medewerkers die ruimte hebben voor groei en ontwikkeling. Engelen biedt dan ook de Engelen Academie, een opleidingsplan voor alle medewerkers binnen ons bedrijf. Training en opleiding neemt een belangrijk deel in van de werktijd, en is naar onze mening de sleutel tot langdurig succes. Voor iedere medewerker bieden wij een trainingstraject met als doel, persoonlijke ontwikkeling. Verder bieden wij een goed salaris en uitstekende secundaire arbeidsvoorwaarden. Werken in een gedreven team en informele sfeer waarbij passie het sleutelwoord is. Onze interesse gaat uit naar: Voor alle functies geldt dat u over minimaal 2 jaar ervaring in deze functie dient te beschikken. Meer informatie over de functies kunt u krijgen door contact op te nemen met Aad de Beus, tel. 010-2620733. Uw schriftelijke sollicitatie inclusief C.V. kunt u sturen aan aad@engelen.nl of naar Engelen, t.a.v. Aad de Beus, Innsbruckweg 97, 3047 AG Rotterdam. VLAARDINGEN - Na twee jaar renoveren opent de Stadsge hoorzaal in september weer haar deuren! Het Vlaardings UitFestival, The Best of X-Pos- ure, de eerste nachtelijke TheaterMarathon, een Kinder OpenDag, Theatrale Rondlei dingen... De hele maand sep tember organiseert het theater diverse feestelijke openingseve nementen, zodat de herope ning aan theaterliefhebbers niet onopgemerkt voorbijgaat. Het publiek dat de inspeelvoorstel- lingen in de Stadsgehoorzaal heeft bezocht, heeft al een blik in het verbouwde theater kun nen werpen. Toch moet er nog veel gebeuren voordat het theater officieel haar deuren opent. Op woensdag 12 sep tember is het zover, dan vindt de officiële opening van de Stadsgehoorzaal plaats. Tussen 15.00 en 15.30 uur wordt het verbouwde theater door diverse bekende en bijzondere mensen uit de theaterwereld op een spectaculaire manier geopend. Tromgeroffel, vuurwerk,bal lonnen, linten, champagne, ro de lopers of confetti? Hoe deze feestelijke gelegenheid aange kleed wordt is een verrassing, maar spectaculair wordt het ze ker. Welke prominenten de openingshandeling voor hun rekening nemen, blijft nog even geheim, maar dat de theaterlief hebber deze opening zeker niet wil missen staat vast. Na de officiële handeling is het theater open voor publiek. Dan kan iedereen devernieuwde Stadsgehoorzaal bewonderen. Tot 17.00 uur kan het publiek ook van muziekoptredens ge nieten. 's Avonds speelt Youp van 't Hek. (uitverkocht) De opening op 12 september is gratis. Kaarten voor de andere openingsevenementen zijn vanaf nu verkrijgbaar aan de kassa van de Stadsgehoorzaal of via www.stadsgehoorzaal.nl. VLAARDINGEN - Het wordt alweer de tweede editie van de culturele uitmarkt, het Vlaardingse UitFestival. Op zaterdag 8 september wordt het nieuwe culturele sei zoen gepresenteerd door middel van diverse artie sten, attracties en activitei ten voor jong en oud. Het festival begint om 11:30 uur met een bonte parade vanaf de Stadsgehoorzaal. Om 12:00 uur is de feestelijke opening op het Veerplein, met een keur aan ca baret, jeugdtheater, muziek en dans. Onder het genot van een hapje en een drankje genieten van gratis voorstellingen, dat is waar het UitFestival voor staat. Op twee podia zijn unieke voor proefjes te zien van wat er in dit culturele seizoen allemaal te doen is. Naast de grote namen op het Veerplein, zijn Toneel groep de Fakkel, Theater de Zwarte Doos, CJV Vlaardingen en Winterwarmte te vinden op het Fransenplein. Ook is er een terras, een culturele markt, een kinderplein en straattheater. Meer locaties Bijzonder dit jaar is dat ook de Waalstraat, de Fransenstraat en Ook voor de kinderen is er genoeg te doen op het UitFestival het Fransenplein bij het festival- e.o., de Stadsgehoorzaal, de ge- terrein worden betrokken. meente, Café de Waal, Disco- Vele partijen werken samen om theek de Salon, alle culturele in- dit fantastische festival mogelijk stellingen en hopelijk ook de te maken waaronder: Het weergoden. Kortom; een heer- Fonds Schiedam Vlaardingen lijk feestje. Woensdag 20 juni 2007 - Pagina 48 VLAARDINGEN - Wie het theater een warm hart toe draagt en enkele vrije uur tjes heeft, kan vanaf nu te recht bij de Stadsgehoor zaal. Na twee jaar renover en gaat in september de Stadsgehoorzaal weer open! Tussen 8 en 23 sep tember gaan een hele reeks evenementen plaats vinden. Voor alle openings evenementen is het theater op zoek naar helpende han den. Voor toelichting van de evenementen en de ta ken waar vrijwilligers voor worden gezocht, kan con tact worden viaevenemen- ten@stadsgehoorzaal.nl. ENGELEN - Al MEER DAN 30 JAAR - w Gaarne reactie binnen 10 dagen. KEUKENS TEGELS SANITAIR Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. FOTO: PR

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 48