Frankeland 2i& Personeelsfunctionaris "met slimme handjes" tempo-team Colofon Voor meer informatie kunt u terecht op onze website: www.frankelandgroep.nl L i unicef Filiaalmanager en een assistent filiaalmanager (m/v) Full- en parttime verkoopsters Wat heeft de gitaar van Bennie Jolink met de stij ging van de zeespiegel te maken? centrum voor verzorgd wonen, verpleging en welzijn Frankelandgroep voor 16 uren per week EP de Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad De afdeling Personeel Organisatie verzorgt personeelsadvies en administratie voor de verpleeg- en zorgcentra van de Frankelandgroep in Schiedam en Vlaardingen. Wij zijn op zoek naar een Kijk mee in de wereld van Unicef: unicef-inside.nl fp Woensdag 20 juni 2007 - pagina 51 Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. VAKANTIEWERK Lader Losser m/v op zoek naar een zonnig bank saldo? Je verdient het! Voor één van Europa's grootste transport bedrijven zijn wij (ook in de vakantieperiode) op zoek naar Stuwadoors. Jouw werk in het kort: Vakkundig laden en lossen van (zee)schepen; Losmaken en vastzetten van vrachtwagens, trailers en/of ladingen; Met behulp van kettingen en banden; In de buitenlucht en in teamverband. Jouw profiel: Op zoek naar vakantiewerk; Minimaal 6 weken beschikbaar; Goede fysieke gesteld heid; Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal; Ervaring niet vereist. Steek jij graag de handen uit de mouwen, kun je goed samenwerken en zie jij jezelf in deze functie? Reageer dan met een CV en goede moti vatie! Informatie: 010 426 08 44, Ingrid Vrieling, broersvest 14-16, Schiedam www.ternpo-team.nl Zo werkt het. Ziengs Schoenen is een organisatie die succes heeft en snel groeit. Ziengs Schoenen heeft nu al meer dan 80 winkels in heel Nederland. Wij zijn marktleider in het verkopen van merkschoenen zoals Van Bommel, Ecco, Esprit, Maripé, Timberland en Gaastra. Karakteristiek voor de stijl van werken is de informele werksfeer en een uitstekende teamspirit, waardoor je snel je draai zult vinden in een winkel waar elke dag anders is. Van die winkels komen er steeds meer in Nederland. De formule van Ziengs blijkt overal en voor elke klant als gegoten te zitten. Voor ons nieuw te openen filiaal in Vlaardingen zoeken wij een: Je hebt als filiaalmanager in de schoenen- of kledingbranche je sporen verdiend. Of je hebt als assistent filiaalmanager in dezelfde bedrijfstak bewezen over ongekend talent te beschikken. In beide gevallen kun je bij Ziengs Schoenen al je ambities realiseren. Is klanten adviseren en kwaliteitsproducten verkopen je op het lijf geschreven, dan laat je de kans om te werken in een eigentijdse en succesvolle winkel niet lopen. Wij nodigen je graag uit nader kennis met ons te maken. Je hebt gevoel voor mode en stijl en wilt niets liever dan klanten adviseren over merken, modellen en kleuren. In deze functie vol afwisseling en doorgroeimogelijk heden kom je helemaal tot je recht. Dus ben je toe aan een nieuwe uitdaging en wil je fulltime of parttime aan de slag, reageer dan snel. Stuur je sollicitatie met cv en pasfoto naar Ziengs Schoenen, t.a.v. personeelszaken, Postbus 969, 9400 AZ, Assen. Vermeld om welke functie het gaat. Voor meer informatie verwijzen wij je naar ziengs.nl Meer dan je denkt. Zo heeft de band van Jolink, Normaal, een klimaatneutraie CD uitgebracht, en heeft Normaal een Wirnaat- neutrafe tour achter de rug. Steeds meer organisaties, bedrijven en ja ook rockbands, kiezen etvoor om Wimaatneutfaal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hieriskiimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan 2 een beter klimaat begint hier WGGGNGR huis-aan-huiskranten Nieuwe Stadsblad is een uitgave van Wegener Huis-aan- huiskranten BV. behorende tot Wegener NV, Getfertsingel 41, Postbus 692, 7500 AR Enschede, tel. 053 t 4 84 28 42 en verschijnt iedere woensdag huis-aan-huis in Schiedam en Kethel. Oplage 40.440 exemplaren. Klachten bezorging: 0900-0708 (lokaal tarief) www.bezorgklacht.nl Eindredactie: Mark Kivit (chef) tel. 0104455590 Faxn. 010-4600205 Fransenstraat 14, 3131 CC Vlaardingen Postbus 52,3130 AB Vlaardingen E-mail: redactie.ns@whk.wegener.nl Algemeen Redactiechef: R.W. Kokkelink, tel. 010-4699756 Advertenties: Advertentietarieven op aanvraag. Bladmanager: C. Vijfvinkel, Fransenstraat 14,3131 CC Vlaardingen Postbus 52, 3130 AB Vlaardingen tel. 0104344022 Faxn. 0104602727 Media-adviseur: R. Spierings, 06-10961529 Edward Kampschuur, 06-10961527 E-mail verkoopgroep: verkoop.ns@whk.wegener.nl Commercieel regiodirecteur: Rienk Feenstra Directie: J.V. Munsterman Algemeen hoofdredacteur: M.G.J. Jochemsen Druk: Wegener Nieuwsdruk Gelderland Algemene voorwaarden: www.wegenerhuisaanhuiskranten.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 51