GROTE KLASSE NU LAAG GEPRIJSD ^Schoenmakers Grand Café Anver i-Wo-Do- Sopraan en harp schoenmde lumpstyle, cabarap en -lowkaal op Biebnight II Het grootste en gezelligste Grand Café van Vlaardingen Wegens enorme drukte zijn wij op zoek naar bedienend personeel en zelfstandig werkende kok. 3-gangen verrassingsmenu 18^ Everhard Zwart opent serie zomerconcerten Grote Kerk Nieuwe Stadsblad uit hun lijf te halen." Nederland is te tolerant met al cohol, concludeert van Wijk. "Ouders vinden het goed dat hun kinderen thuis indrinken. We zij een van de weinige lan den waar zestienjarigen alcohol mogen kopen. De grens leggen Vlaardingen Korte Hoogstraat 17 telefoon 010-4343314 50 p.p. Voor informatie en reserveringen kunt u bellen naar 010-4355980 of mail naar: info@anver.nl Kijk ook op onze website www.anver.nl Kon. Wilhelminahaven ZZ 13 010 - 4355980 Vlaardingen Gratis parkeren Filmhuis SCHIEDAM - Het Film huis draait donderdag, vrijdag en zaterdag de Duitse film Das Leben der Anderen. Aanvang 21 uur en kaarten kosten 7 euro. tm jm^ SCHIEDAM - Na het succes van de eerste editie, vorige jaar no vember, heeft een enthousiaste groep jongeren opnieuw een Biebnight georganiseerd. Op zaterdag 23 en 30 juni vindt in bibliotheek Noord een cultureel programma plaats voor jonge ren van 15,16 en 17 jaar. Komende zaterdag staan drie workshops op het programma. Om 19.15 uur wordt begonnen met Jumpstyle. Binnen een uur kan iedereen de basismoves on der de knie krijgen. Geen zin om te dansen, ga dan eens kijken bij de Cabawrap - een combinatie van rap met woordgrappen en cabaret - die ook om 19.15 uur begint. Tenslotte begint om 21 uur een workshop Flowkaal, een combinatie van hiphop en taal. De entree is gratis maar voor een plek in een van de workshops moet wel gereser veerd worden via biebnight@schiedam.nl De Biebnight III op zaterdag 30 juni staat in het teken van 'Show it! Er is vanaf 20.00 uur een Open Podium met dans- en rapoptredens, dans en rapbat- tles. Deelnemers van de works hops worden ook uitgenodigd hun geleerde kunsten te laten zien. Aanmelden kan t/m vrij dag 22 juni via e-mail bieb- night@schiedam.nl, Vermeld: Naam act, telefoon, en aantal groepsleden. Meer info www.bibliotheekwa- terweg.nl Op schoolfeesten van de St. Jozef Mavo in Vlaardingen wordt geen alcohol geschonken. Toch is de lol er niet minder om. foto: archief/ roel dukstra bij 21 zou het beste zijn maar waarschijnlijk niet haalbaar. Be ter zou zijn om tot 18 jaar geen alcohol te drinken." SCHIEDAM - Het kamermu- ziekensemble Duo Licarbe geeft zondag een concert in zorgcen trum Frangois HaverSchmidt. Sopraan Lisette Emmink zingt stukken van Mozart, Fauré, Ra- vel en Britte. Ze wordt daarbij begeleid door Carla Bos op harp. Het programma begint om 14.30 uur en duurt een uur. Entree bedraagt 7,50 euro inclu sief pauzedrankje. Reserveren bij de Cultuurkring, 010 4091331 Oost-Berlijn, 1984. Glasnost is nog heel ver weg, de bevol king wordt onder de duim gehouden door de Stasi, de oost-Duitse geheime politie. De succesvolle toneelschrij ver Georg Dreyman (Sebas tian Koch) en zijn geliefde, de actrice Christa-Maria Sie- land (Martina Gedeck), zijn populaire intellectuele ster ren in de DDR. Maar hun ac ties en vooral gedachten zijn niet altijd in lijn met de ideo logie van de socialistische heilstaat. De minister van Cultuur is érg geïnteresseerd in Christa-Maria en geeft Stasi-agent Wiesier opdracht de twee af te luisteren. Zoals gewoonlijk begint de bu reaucratische Wiesier plichtsgetrouw aan deze taak. Boven hun apparte ment, op zolder, luistert hij dag en nacht hun leven af. Maar hoe meer hij in hun le ven wordt gezogen, hoe moeilijker hij het heeft om zijn afstandelijkheid te be waren. FORTIS Onze spaarrente is nu echt heel hoog Woensdag 20 juni 2007 - Pagina 5 kkelijk met alcohol SCHIEDAM - Iedere dinsdag avond in de maanden juli en augustus zat er een orgelcon cert worden gegeven op het schitterende orgel van de Grote- of StJanskerk. De se rie concerten wordt op dins dag 3 juli geopend door de bekende organist Everhard Zwart. Verder zijn in deze se rie te beluisteren Arjan Breukhoven. Hayo Boerema, Arjen Leistra en Wim Magré. De concerten beginnen om 20.00 uur en de toegang be draagt 6 euro. Internetsparen met 3,4%* rente Getting you there. Bankzaken Fortis heeft nu een spaarrekening met een rente van maar liefst 3,4%*: de E-KwartaalSpaar-rekening. U ontvangt een bonusrente als u een bedrag van minimaal 10.000 een kwartaal op deze rekening laat staan. Natuurlijk ontvangt u altijd de basisrente. Open nu een E-kwartaalSpaar-rekening. Ga naar onderstaand Fortis bankkantoor. Of kijk voor meer informatie op fortisbank.nl. Schiedam, Broersvest 110, (010) 273 64 11 Vlaardingen, De Loper 24, (010) 475 38 96 Vlaardingen, Veerplein 1(010) 435 06 38 Rentewijzigingen voorbehouden. Vraag naar de voorwaarden.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 5