Wijn 'aar fauteuil ALEXANDRIUM Tarte cerise Croissants 95 00 au chocolat Gevulde boterkoek s aMmertaan r 25 Zo is er maar één H - ii ii r il il li BMWMNMU Nieuwe Stadsblad Een plek waar je alles en elke winkel kunt vinden? Zo is er maar één: Alexandrium Rotterdam! Een Shopping Center voor eindeloos veel keus in gezellige winkels. Een lange rij Megastores waar je altijd slaagt, en een Woonmall met een wereld in keuze en stijlen. Alexandrium Rotterdam is makkelijk te bereiken. A20 afslag 16. En van parkeren en koffie, tot kinderopvang.... Alles voelt er goed! 2 stuks www.bakkerammerlaan.nl Verhuisd De passie van Anke Bodewes SCHIEDAM - Tegenwoordig is Anke Bodewes vaak te vin den aan een of andere verga dertafel. De kennis die zij in de achterliggende jaren heeft opgebouwd in Schie dam, komt haar nu heel goed van pas: ze geeft advie zen aan ondermeer het mi nisterie en is actief als voor zitter van NVM Woning- marktconsultants. "Een prettige uitdaging om dat ik zo mee mag denken en mijn kennis in kan brengen. In het verleden kon Schie dam niet over zo'n royale huizenvoorraad beschik ken als nu. De schaarste was zo groot dat mensen genoe gen namen met wat er werd aangeboden. De gemeente bepaalde toen in welke prijsklasse een x-aantal wo ningen per ha. moest wor den gebouwd. Maar 70 wo ningen of appartementen per ha., is dat wat mensen van nu nog willen? Kwaliteit In de toekomst zal het tekort ingehaald zijn en zal kwanti teit plaats moeten maken voor kwaliteit, voorspelt ze. "Het is mijn werk om advies te geven aan ontwikkelaars en gemeenten, zowel in Schiedam en daarbuiten. Zoals onlangs nog in Eind hoven of Leiden. In Schie dam zijn we al heel ver om met alle partijen gezamenlijk (gemeente, corporaties, pro jectontwikkelaars, make laars en huizeneigenaars) te bekijken wat een bepaald project voor mensen kan be tekenen. Voor wie wij mogen bouwen en wat het mag kos ten. Dat is écht mijn passie!" Het nieuwe kantoor van An ke Bodewes Makelaardij aan het Hargplein ademt een sfeer van industriële effi ciëntie en huiselijke gezellig heid. Anke Bodewes Makel aardij bemiddelt in de aan- en verkoop van zowel parti culiere woningen als indus triële bedrijfsruimten. Geïn teresseerden kunnen vrij blijvend binnenlopen, infor matie inwinnen, aanbiedin gen bekijken en zelfs op Funda surfen. ontwikkelen van de wijk Sve- aparken. Anke Bodewes' achternaam komt voort uit een oud geslacht van Groningse scheepsbou wers, maar zijzelf maakte naam in waar zij goed in is: als make laar! Toen ze het bedrijf in 1986 van Bureau Dake overnam, be sloot ze dan ook om met haar éigen naam op de gevel verder te gaan. "Ik heb daar nooit spijt SCHIEDAM - Anke Bodewes Makelaardij O.G. BV heeft onlangs een nieuwe vesti ging geopend aan het Harg plein 118, (nabij Hof van Spaland) in Schiedam Noord. Gelijktijdig met de opening ging de campagne 'Anke gaat groter wonen' van start. Anke Bodewes Makelaardij groeide uit haar jasje en kon in het hoofdkantoor aan de Nieu we Haven niet meer uitbreiden. Op dat moment kwam een nieuw project in Schiedam Noord in de verkoop, dat uitste kend geschikt bleek, aangezien het noorden van Schiedam een significant ander deel van de stad is dan in het centrum, qua populatie en woningbouw. "Bovendien sluit ons nieuwe onderkomen naadloos aan bij de filosofie van ons bedrijf: we willen dicht bij de mensen zijn!" Anke Bodewes is bijvoorbeeld vanaf de start betrokken bij het van gehad", lacht ze. '"What you see is what you get!" Al snel werd duidelijk dat ze maatschappelijk steeds meer betrokken raakte met haar werk. "Noem het gerust een passie", zegt ze. "Een woning is heel dierbaar voor mensen, het gaat om een potje en een dek seltje en als dat past zijn men sen daar heel blij mee. De aan koop van een huis is een span nende periode waarbij wij als makelaars een loods mogen zijn. Het gaat immers niet alleen om het huis maar de omgeving telt evengoed mee. Hoe is de sfeer in de straat, zijn er winkels, scholen en activiteitencentra in de buurt? Vanaf het moment dat je kinderen krijgt en je we reld wordt wat kleiner is de di recte leefomgeving heel belang rijk." Inmiddels heeft Anke Bodewes zo'n vijftien medewerkers om zich heen en werkt zijzelf wat meer op de achtergrond, maar dat 'Anke-gevoel' geldt ook voor hen. "Dat is waarin wij ons on derscheiden: een persoonlijke benadering, het consumenten contact. We werken niet met een standaardprotocol maar willen weten wat de klant van ons verwacht!" Anke Bodewes en medewerkers in het nieuwe kantoor aan het Hargplein. Woensdag 11 juli 2007 - Pagina 14 Shopping Centei |f (Megastores Woonmall 0Ü X qj 3^ 1 (alleen vrijdag en zaterdag) 32 Aanbiedingen gelden van donderdag 12 juli t/m woensdag 18 juli 2007 Schiedam: Hof van Spaland 23 (010) 471 69 699 Dicht bij de mensen staan! DOOR KLAASKE GEERST FOTO: ROEL DUKSTRA

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 14