LUCHT in t Chocoladefeest !®8Ef U Cd's de Zenuwen van links naar rechts Labeltjes maken alles herkenbaar op je collega's Beroemde Zwitserse knoflook nu verrijkt met Omega-3 vetzuren HBH Nieuwe Stadsblad voor 19,95 Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 GADGETS Het lijkt soms wel dat ie dereen zijn muziek volledig op alle mogelijke harde schijven bewaart. Daar door zou je soms vergeten dat er ook nog echte cd's met bijbehorende doosjes bestaan. Om die doosjes een beetje leuk te kunnen bewaren zou je deze krachtpatser aan kunnen schaffen. Zonder moeite tilt deze cd-houder het sta- eltje enkele centimeters e hoogte in. Informatie en bestellen via www.amazon.com. Wanneer je dit zenuwslopende spel speelt ben je waarschijnlijk gelijk verslaafd. De zappit is geni aal in zijn simpelheid. Ieder pakt een kant van het spel. Het lamp je gaat van de ene kant naar de andere. Wanneer de laatste aan jouw kant brandt, moet je als een speer op het knopje drukken. Daarna gaat het lampje waar naar de andere kant. Dat alles gaat steeds sneller, tot het moment komt dat je het niet meer bij kunt houden. Wie niet op het juiste moment drukt is af. En wie vier keer af is gegaan is de grote verliezer. Informatie bijvoorbeeld op www.megagadgets.nl. Na het verliezen van vier jassen, vijf swe aters en een enkele schoen is Anouk van Schaardenburg, moeder van een twee ling, www.goed-gemerkt.com begonnen. Die website bezorgt de bezoekers een makkelijke en leuke manier om alle spul len te merken. Naast haar praktische behoefte om spul len te merken, merkte Van Schaarden burg dat haar kinderen het erg leuk von den hun eigen spulletjes met eigen naam, kleurtjes en merkjes te beplakken. Via internet worden nu vinyl plaklabels en instrijklabels verkocht in allerlei vrolij ke kleuren en in verschillende formaten. En die zijn zeker niet alleen voor kinder spullen bedoeld. De plaklabels bieden de mogelijkheid om je laptop of je cd's te Een leuke gadget voor als je op kantoor even niet weet wat je moet doen. Of verdedig je kantoor tegen indringers! Na aansluiting op je PC kun je de exacte richting bepalen van de Missile Launcher, door gebruik te maken van je toetsenbord of muis. Door een druk op de knop 'Fire' op je scherm gaan de raketten af... Laat zeker het geluid van je PC aanstaan, want het geluid is subliem! De raketten zijn gemaakt van zacht schuimmateriaal, dus de kans om een collega te verwonden is er eigenlijk niet. De Missile Laun cher draait met drie AA batterijen op Windows XP en 2000. Zie ookwww.gadgethouse.nl. Met de Chocolate Fountain maak je van snoepen wel een echt feest. Het is niet alleen erg lekker, het ziet er ook nog eens leuk uit! Dit compacte model zet je gemakkelijk op tafel en is een voudig in gebruik: Zet het verwarmingselement aan en laat de ze ongeveer 5 minuten opwarmen. Doe ongeveer 800 gram ge smolten chocolade onderin de Chocolate Fountain. Zet het mo tortje aan en wacht tot de chocolade naar boven wordt getrans porteerd. Langzaam zal de fontein gaan lopen. Nu kun je genie ten van heerlijke stukjes fruit, koekjes of marshmallows met een laagje chocolade. De Chocolate Fountain is gemaakt van RVS en RVS look onderdelen. Schoonmaken kun je doen door de on derdelen met de hand in warm water af te spoelen. Zie verder www.bestel.nl. Krachtige combinatieformule helpt bij de verzorging van hart en bloedvaten 1 verpakking Garlic Vitaal Forte 60 caps.: 12,95 2 verpakkingen van 25,90 Woensdag 11 juli 2007 - Pagina 23 Nooit meer Schiete Knoflook én Omega-3 vetzuren. Beide ingrediënten staan bekend om hun verzorgende invloed op hart en bloed vaten. Garlic Vitaal Forte maakt het nu simpel om uw gezondheid met deze krachtige combinatie te ondersteunen. Deze bekende Zwitserse Knoflookformule is nu immers ook verrijkt met Omega-3 vetzuren. Garlic Vitaal Forte heeft een gunstige invloed op uw hart en bloedvaten. Het helpt bij de verlaging van het choles terolgehalte, houdt de normale bloeddruk in stand, houdt de bloedvaten soepel én schoon en is er voor het behoud van sterke vaatwanden. Dit is goed voor de bloedsomloop én voor het hart. Het is dan ook een prima formule voor het behoud van uw gezondheid. Met Lecithine en Q10 Naast een verzorgende invloed op hart en bloedvaten, on dersteunen de Omega-3 vetzuren uit visolie ook de ont wikkeling van de hersenen. Samen met de Ginkgo biloba in de capsules helpt dit om uw geheugen en concentratie te verbeteren. Wij hebben daarnaast Garlic Vitaal Forte op meerdere punten verbeterd. Er is een uitgebreid complex vitamines, mineralen en bioflavonoïden toegevoegd, die de invloed van knoflook ondersteunt en verder uitbouwt. Het gaat om de kruiden Maretak, Rutine, Meidoorn, het mine raal Selenium en de vitamines A, C en B6. Het co-enzym Q10 geeft meer energie. Eén capsule per dag Dankzij de geconcentreerde en uitgebreide samenstelling van deze Zwitserse knoflook formule, kunt u volstaan met één capsule per dag. GOED VOOR: Hart en bloedvaten Bloedcirculatie Geheugen en concentratievermogen Cholesterol en bloeddruk Koude handen en voeten

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 23