Lijnend Nederland ontdekt verantwoorde fritessaus RDEEL www.sportsworld.nl Diëtisten vroegen al ruim 60.000 proefverpakkingen van Remia aan Wat heeft de gitaar van Bennie Jolink met de stijging van de zeespiegel te maken? ©PCaClölLfL Ü'UMA teö Calvin Klein toö Leerdam Beuningen Rotterdam Cruquius Openingstijden: dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad 39,95 OöasesS OP OP 26 - 27 28 okt. 2007 Spektakel in Ahoy! 5500 M2 6000 M2 6000 M2 6500 M2 HrbiriRt? owi'iqii/l föH 3f£l:Vf Woensdag 11 juli 2007 - Pagina 37 (advertentie) Voor wie wil of móet afvallen - en dat zijn heel wat mensen - zijn tegenwoor dig diëten genoeg te vinden. We 'diëten', 'Sonja Bakkeren' of zoeken, met de steeds betere informatie op de etiketten en op internet, zelf ons verantwoorde kostje bij elkaar. En we komen erachter dat we er niet alles voor hoeven te laten. Verantwoord frituren in vloeibaar plant aardig frituurvet met vetarme producten is bijvoorbeeld goed mogelijk. Maar ja, de saus... Toch is er al enkele jaren een verantwoorde fritessaus op de markt. Sinds vorig jaar duizenden diëtisten werden aangeschreven, is deze Frites- Lijn van Remia aan een heuse opmars bezig. Ook Sonja Bakker heeft hem ontdekt! In 2004 vernieuwde Remia de verantwoord lekkere fritessaus Frites-Lijn. De saus be vat slechts 5 procent zonnebloemolie, die ook nog eens grotendeels uit meervou dig onverzadigde vetten bestaat en rijk is aan gezonde voedingsvezels. Een dik maker is het niet, want er zit 80 procent minder calorieën in dan in mayonaise. Dit alles bij een voortreffelijke smaak. Bewijs Zonder dat uitgebreid reclame werd ge maakt, nam het aantal verkochte emmers Frites-Lijn gestaag toe. Dat kwam onder 'I Dit product voldoet aan internationale aanbevelingen voor gezondere voeding met minder verzadigd vet. suikers en zout (natrium). Kijk op www.ikkiesbewust.nl meer omdat horecaondernemers in hun cafetaria en restaurants de caloriearme fritessaus gingen aanbieden. Dat zelfde gold voor de horeca in pret- en recreatie parken. Vanaf eind 2006 ging het ineens extra hard. Remia stuurde een folder aan bijna 3000 Nederlandse diëtisten, waarin ze de mo gelijkheid kregen om proefflacons aan te vragen. De slogan 'Je kunt hoog of laag springen, maar bij frites hoort toch écht saus' deed zijn werk boven verwachting. In korte tijd werden maar liefst 60.000 cups Frites-Lijn verstuurd. In de maanden erna nam de verkoop met 40 procent toe - een duidelijk bewijs dat caloriearme fritessaus uitstekend wordt gewaardeerd. Spectaculair Afgelopen voorjaar kreeg de verkoop van Frites-Lijn opnieuw een stevige zet in de rug. In Veronica Magazine werd gewichts- consulente Sonja Bakker uitgebreid aan de tand gevoeld. Bij het artikel stond een kader met drie 'Tips van Sonja', waaronder 'Remia Frites-Lijn is beter dan Yogonaise'. De omzet nam direct daarna spectaculair toe, zo merkte Remia, ook omdat steeds meer gezinsleden Remia Frites-Lijn ont dekken als een lekker en verantwoord al ternatief voor fritessaus en mayonaise. Bakker vertelde in Veronica Magazine onder meer dat ze zich beslist niet door producenten laat betalen om bepaalde producten in haar boeken op te nemen. "Ik bekijk bij elk product of het makkelijk te verkrijgen is, goed smaakt, of er niet te veel suikers en calorieën in zitten." Daarom is het veelzeggend dat Bakker ook in haar boeken Remia Frites-lijn adviseert. Genomineerd door het Voedingscentrum Bij verantwoorde voeding denk je niet in eerste instantie aan fritessaus. Toch had het Voedingscentrum daar in 2006 een heel andere mening over. Toen werd Frites-Lijn van Remia namelijk genomi neerd voor de Jaarprijs 2006. 'Dit pro duct is een verbetering vanwege het kleine aantal calorieën en vermindering van verzadigde vetten', zo meldde het Voedingscentrum bij de nominatie. Fri tes-Lijn werd uit meer dan vijftig verant woorde producten tot één van de vijf meest opvallende gekozen. Dat liet aan duidelijkheid niets te wensen over. Verantwoorde voeding Wilt u meer weten over verantwoorde voeding? Kijk dan eens op www.voe- dingscentrum.nl. Alles over de diëten van Sonja Bakker is te vinden op www. sonjabakker.nl. Het Voorlichtingsbureau Margarine, Vetten en Oliën heeft ook een eigen website: www.voorlichtingmvo.nl. Achtergrondinformatie over Frites-Lijn van Remia ten slotte vindt u op www. remia.nl. Caloriearme fritessaus met 100% smaak Tip van Sonja Bakker. Remia Frites-Lijn is beter dan Yogonaise" gratis Meer dan je denkt. Zo heeft de band van Jolink, Normaal, een klimaatneutrale CD uitgebracht, en heeft Normaal een klimaatneutrale tour achter de rug. Steeds meer organisaties, bedrijven en ja ook rockbands, kiezen ervoor om klimaatneutraal te worden. Ook interesse? De Provinciale Milieufederaties helpen met persoonlijk advies en onderzoek. Voor meer informatie: www.hierisklimaatneutraal.nl. De Provinciale Milieufederaties samenwerken aan een beter klimaat begint hier ABBEY tent ribstop 3 pers BRUNOTTI Blox Heren beach sandal CALVIN KLEIN Halter bikini prijsknaller 210x95 cm Nu met gratis pop up stoel KINNES Daytona «p Relax Zonnebril in 3 kleuren CALVIN KLEIN Triangle bikini T.shirt in div kleuren en print ÖJaasstf BRAVO koelbox 28 Modieuze Cabarete Trendy unisex bril in zwart en bruin 9 SEAC SUB teenslipper »n div.kleuren BIKINIS/TANKINI'S Set lybra Polycarbonaat glazen, siltra Hardschaien Hrubber j kofferset 4 delig. In 5 kleuren Slaapzak in poly cotton trandstoel @10 \5©0© ©DDCilSD© öuDOOfögm B s2T Strandtas in div kleuren BADPAKKEN - Maat 38/52 - Cupmaten B/F - Prothese badkleding - Correctiepakken - Positie badkleding - Prijzen vanaf 39,95 - Cupmaten A/G - Prothese badkleding - Meer dan 600 modellen - Positie badkleding - Prijzen vanaf 29,95 SUMMERTIME 3 rings kinderbad 157x28 cm kijk op: www.sportsworldmegasensatie.nl MEGA-STORES Loosdorp 2, Hadrianussingel 16-18, Cor Kieboomplein 100 Cruquiusplein 12 matmwoe 10-18 uur 4143 LT 6642 AJ 3077 MK 2142 EV do/vrij 10-21 uur zaterdag 09-17 uur MEGA-STORES

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 37