Nooit onopgemerkt met de Audi R8 I f 1 I 13 JULI 14 JULI Het Motorhuis VRIJDAG ZATERDAG Autodealerbedrijven f F T et Motorhuis bewijst het wéér autorijden hoeft niet duur te zijn!!! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Nog geen vijf minuten nadat we de Audi R8 hebben ge parkeerd staan er diverse mensen met fototoestel en tele foontjes rond de indrukwekkende tweezitter te springen, een pure sportwagen maar dan wei binnen de merkbele- ving van Audi en dat maakt 'm zo bijzonder. Geen net iets te krap gevormde, veel te hard geveerde exoot maar een auto die juist opmerkelijk goed is afgestemd op dagelijks gebruik. Dat wil niet zeggen dat de 4.2 li ter V8 met directe inspuiting niet voor het nodige spektakel zorgt. Dat begint al meteen bij het starten als de 421 paarden ontwaken en zich opmaken voor een topprestatie. Indruk wekkend, maar zeker niet ru moerig gaat de Audi van z'n plek en weet de 100 km/u in 4,1 seconden op de teller te zetten. den achter (295/30) weten het vermogen goed over te bren gen, maar door de quattro vier- wielaandrijving doen ook de voorwielen mee als dat nodig is. Dat betekent dat zelfs onder extreme omstandigheden de elektronica nauwelijks hoeft in te grijpen. De lichtgewicht Au di Spaceframe carrosserie uit aluminium is een lust voor het oog. Tikkeltje Bugatti, heel En de topsnelheid van 301 km/u hebben we maar niet op de Nederlandse weg uitgepro beerd. De handgeschakelde zesbak heeft een pook die soe pel door een aluminium grondplaat beweegt. Het tik ken van de pook tegen het alu minium geeft mede het gevoel hier met een echte auto van doen te hebben. De brede ban- esissxë, klein beetje Ferrari, maar toch vooral Audi, de spectaculaire concept uit de film 'I Robot' lijkt tot leven gekomen te zijn. Door de achterruit is de motor volledig zichtbaar en dat is slechts een van de vele opwin dende items. Maar de grootste verrassing blijft toch dat de R8 een auto is die meer dan vol doende interieurruimte biedt, alles in huis heeft voor een comfortabel verblijf en be schikt over een uitermate soe pele motor. Bij 40 km/u kan de zesde versnelling al worden in geschakeld en tokkelt de V8 vanuit 1.000 tpm. rustig voort. Begin maar met sparen, de R8 is er vanaf 146.200 euro. M Bent u toe aan een andere auto, dan had uw ti ming niet beter kunnen zijn. Van donderdag 12 juli t/m zaterdag 14 juli organiseert Het Motor huis de HOT SUMMER SALES. Een extra ingelaste occasion snelverkoopshow waarbij de prijzen van alle Huisoccasions drastisch gedaald zijn. Onze eerdere publieksacties; het Crazy Corsa Circus, de sensationele Ruimtedagen en het ■andelijk befaamde Huisoccasion Winner Eve nement waren stuk voor stuk een megasucces, waarbij wij honderden auto's inruilden. Deze auto's staan nu fonkelend en in onberispe lijke topconditie voor u klaar. Zonder uitzonde ring rigoureus lager geprijsd. Kom langs en profiteer, want er is nu volop ruimte om u een ongekend voordelig aanbod te doen en uw eigen inruilauto levert ook nog eens extra veel op!!! 09.00-21.00 UUP 09.00-17.00 UU» Rigoureus verlapgde last-minute prijzen Minimale inruilprijs 1.500,- Alle andere inruilprijzen 1.500 Hoger dan de werkelijke waarde van uw inruilauto* Gratis TomTom One navigatie bij aankoop boven 7.500,- liratis taxatie van uw huidige auto Prijzen vanaf 3 Nu rijden, later betalen* Wij willen ruimen, dus u betaalt minder De best denkbare garanties en service norme keus Rij Vletaaihofb5 botterdam Atexanderoofder Tel.; 0 350 4 50, www.motorhuis.nl Woensdag 11 juli 2007 - Pagina 45 Waarde volgens de officiële autotelex, Vraag naaar de voorwaarden 8tyrmana< Gravgatan (Skeppifrgatan- lp®;'?

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 45