intechno uerkoopadviseurs SOLLICITATIEBON MEDEWERKER (m/v) voor onze afdeling Zuivel/AGF/Houdbaar MEDEWERKERS BEZORGSERVICE de Vrije Academie Slaapexpert bij Beter Bed word je natuurlijk niet zomaar... m/u wu/u/.uierkenbijbeterbed.nl Albert Heijn Gebr. De Block in Schiedam is op zoek naar een representatieve, enthousiaste en vooral klantvriendelijke De wil om in een team te werken is een absolute must. Wij bieden u een prettige werksfeer en uitstekende arbeids voorwaarden. Interesse? Stuur uw sollicitatie naar onderstaand adres t.a.v. afd. Personeelszaken Mailen kan natuurlijk ook: info@gebrdeblock.nl dé Weekkrant Het Nieuwe Stadsblad Woensdag 5 september 2007 - Pagina 36 It's. Altijd prijsl -3C- It's is met ruim 100 filialen door heel Nederland de grootste winkelketen op het gebied van consumentenelektronica. Bij ons kun je dan ook terecht voor een uitgebreid assortiment topmerken op het gebied van beeld en geluid, computers en camera's, wassen, koelen en koken, huishoudelijke apparaten en persoonlijke verzorging. It's groeit hard. En dat is niet voor niets, al zeggen we het zelf. Miljoenen mensen ontdekken het gemak van elektronica-shoppen om de hoek en daarom zijn wij voor ons distributiecentrum te Schiedam op zoek naar: PARTTIME-, ZATERDAG- EN/OF FLEXKRACHT DE UITDAGING Voor het bezorgen van apparaten rij je samen met je collega een door de computer geplande rit naar de klant thuis. De bezorgingen vinden plaats in West-Nederland met Schiedam als vertrekpunt. Een specifieke opleiding is niet vereist. Wel moet je klantgericht zijn en je handen uit de mouwen willen steken. Minimale leeftijd is 18 jaar. Rijbewijs B of C is noodzakelijk. Een interessante functie - prettige jonge en dynamische werkomgeving - een goed salaris en secundaire arbeidsvoorwaarden zoals personeelskorting. SOLLICITEREN? Vul dan de bon hiernaast in en stuur deze in een envelop (postzegel plakken niet nodig) naar: IMpact Retail B.V, t.a.v,: afdeling P&O, antwoordnummer 31, 5000 VB Tilburg. Of mail naar personeelszaken@impactretail.nl Voor inlichtingen over deze functie kun je tijdens kantoor uren contact opnemen met Erol Dogan, tel.: 06-25082060. Straatnaam en nummer: Postcode en woonplaats: Telefoonnummer: Huidige functie/opleiding: Werkervaring: Acquisitie n.a.v. deze advertentie wordt niet op prijs gesteld -3*§ Heeft u belangstelling voor: tekenen, schilderen, etsen, weven, digitale fotografie, toneel/theater, boetseren, pottendraaien, edelsmeden of kunstgeschiedenis. Bezoek dan onze informatieavond op vrijdag 7 september van 19.30 tot 21.00 uur. of kijk op onze website www.devrijeacademie.nl Vrije Academie Vlaardingen Cultureel Centrum Hollandia Oosthavenkade 42, telefoon 010-4356225 INGENIEURSBURO mmm Wij zijn op zoek naar (EPA) Bouwkundig adviseurs voor de gehele regio Na een intensieve training zal je ondersteuning bieden aan de opname van gebouwgegevens van cliënten, de verwerking hiervan in een computersysteem en de bepaling van energiebesparende mogelijkheden. Ben je in de leeftijd van 18 tot 80 jaar en in bezit van eigen auto dan is dit wellicht de baan voor jou! Functie-eisen: - MBO/HBO werk- en denkniveau; - Bouw- of Werktuigbouwkundige achtergrond. Voor meer informatie en sollicitatie: Intechno Ingenieursburo b.v. E. (Erik) Olsman Postbus 445 3900 AK Veenendaal jpetatintechno.nl tel: 06-10208265 www.intechno.nl Integendeel: je bent dé vraagbaak voor onze klanten. Onze klanten verdienen het beste slaapadvies en dat kun jij ze geven. 3e u/eet hen te overtuigen van onze bekende kwaliteit, onze vergaande service en onze aantrekkelijke prijzen. Dus slapen moet echt je lust en je leven zijn, als je bij ons wilt komen werken! Voor onze vestigingen in Vlaardingen en Rotterdam Alexandrium zijn wij op zoek naar: parttime Beter Bed biedt een uitstekend salaris. Maar uiteindelijk üepaal je zelf wat je verdient, want door betere prestaties ontvang je interessante bonussen! Is slapen je lust en je leven? Solliciteer dan bij voorkeur online via werkenbijbeterbed.nl. 3e kunt ook een brief sturen naar Beter Bed BV, t.a.v. afdeling P&O, postbus 716, 5400 AS te Uden. Kijk voor een uitgebreide beschrijving van de functie, de arbeidsvoor waarden en meer over Beter Bed op onze website. (Voor 40 uur per week) Hagastraat 1, 3114 NC Schiedam. Tel. 010 - 473 14 22

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 36