Blijdorp 150 jaar! eigen huis bgs FliïffliM Nieuwe Stadsblad Bokito toont zich goede familieman Parts/Garantie manager (m/v) Woensdag 5 september 2007 - Pagina 38 De olifanten Timber en Banga hebben elkaar gevonden. In Blijdorp bloeit de romance tussen de twee reuzen op. ROTTERDAM - Het is een goe de Rotterdamse gewoonte lie ver met de toekomst dan met het verleden bezig te zijn. Dier gaarde Blijdorp doet het dit jaar allebei. De 'koninklijke' viert het 150-ja- rig bestaan en dat is reden voor een duik in de rijke historie, bij voorbeeld in de Rivièrahal. Het Gemeentearchief, dat eveneens 150 jaar bestaat, maar ook parti culieren leverden honderden unieke foto's en filmpjes, die sa men met de anekdotes een sprekend beeld van vier genera ties dierentuinbezoek opleve ren. Op een aantal historische locaties in de tuin nemen tijd machines de bezoekers letterlijk mee terug in de tijd qua geluid, filmbeelden, en totale sfeer. Be wonder echte dieren uit de ou de Diergaarde - opgezet natuur lijk - en wandel door de ruïnes na het bombardement. Onder tussen is de Diergaarde volop bezig met de toekomst. Zo is het verblijf van Blijdorps beroemd ste inwoner in recordtempo 'Bokito-proof gemaakt. De mannetjesgorilla brak 18 mei uit, exact 150 jaar nadat de eer ste spa voor een Rotterdamse Diergaarde nabij het huidige Centraal Station de grond in ging. "Inmiddels is Bokito weer regelmatig buiten te zien en hij toont zich een goede familie man", vertelt Constance Alder- lieste van de Diergaarde. Geluk kig trekt Bokito zich wat minder aan van bezoekers, nu we het moeilijker hebben gemaakt om contact te leggen." Ook de die ren doen hun best om van het jubileumjaar een succes te ma ken. Bij de olifanten bloeit op dit moment een heuse romance op tussen Timber en Bangka. prachtige op elkaar afgestemde Bouw mee aan het succes van Autocentrum Nooteboom Om de bekende service en kwaliteit te bieden die wij al jaren vanzelfsprekend vinden, zijn wij per direct op zoek naar gemotiveerde mensen voor de functie van: Jij houdt het magazijn draaiende. Als spil tussen werkplaats en klanten, zorg jij dat alles m.b.t. onderdelen draaiende blijft. Wat ga je doen: Je bestelt onderdelen, zorgt voor een juiste voorraadbeheersing, pleegt acquisitie in de markt en bent verantwoordelijk voor het complete onderdelen en accessoires gamma. Bovendien verwerk je de garantie claims. Het profiel: Je bent representatief, besluitvaardig en zeker collegiaal. Je draagt bij aan een goede werksfeer, bent goed in samenwerken met collega's en in het bezit van een rijbewijs. Wij bieden: Een goede werksfeer en een passend salaris. Wij hebben goede secundaire voorwaarden en de mogelijkheid tot het volgen van cursussen. Indien je denkt dat jij ons voldoende kunt bieden en wij jou, schrijf of mail dan binnen 14 dagen een sollicitatiebrief met CV naar: Autocentrum Nooteboom, t.a.v. T. Spruit, Zwaluwlaan 84, 3121 XX Schiedam of mail naar: tonspruit.nooteboom@seat.nl SCHIEDAM - Pim liep al geruime tijd te zwerven door Schiedam. Er waren voldoende mensen die hem te eten gaven. Hij werd een week of drie geleden een beetje onwel en is toen naar ons gebracht. Er is bloed geprikt bij hem en hij mankeert helemaal niets, na een gesprekje vertelde hij dat hij liever een eigen huis zou willen en dat hij wel dacht dat het zou lukken vanuit het asiel. SBFIT auto emoción Herhaalde oproep Berckenrode Groep Schiedam De Berckenrode Groep Schiedam (BGS) is een productiebedrijf met ongeveer 650 medewerkers. Onze organisatie kent vijf productieafdelingen, te weten Grafisch/ Handling, Hout, Detachering, Dienstverlening en Groen Milieu. De BGS voert o.a. de Wet Sociale Werkvoorziening uit: dat betekent dat zoveel mogelijk werk moet worden gegenereerd, dat passend is voor een bepaalde werknemerspopulatie. Voor de productieafdeling Hout zijn wij op zoek naar een Werkleider FUNCTIEPROFIEL: U zorgt voor een planmatig verloop van een deel van het productieproces. U bewaakt de kwaliteit van de uitvoering van opdrachten. U geeft leiding aan een aantal medewerkers. U adviseert over te nemen besluiten en maatregelen. U rapporteert aan de Productieleider. U participeert in interne en externe overlegstructuren. FUNCTIE-EISEN: U bent een energieke, dynamische persoonlijkheid. U heeft een aantoonbaar MBO-niveau. U weet alles van "Hout" en aanverwante materialen. U heeft ervaring in een (soortgelijke) leidinggevende functie. U heeft affiniteit met de doelgroep. SALARIS. Het salaris bedraagt bij een volledig dienstverband (36 uur) maximaal 2898.= (schaal 8) bruto per maand. INFORMATIE EN SOLLICITATIE: Voor meer informatie over de functie en over de organisatie van BGS, kunt u telefonisch contact opnemen met de heer C.H. Ratelband, Algemeen Bedrijfsleider, telefoon 010-2041096. Uw schriftelijke sollicitatie kunt u tot 19 september 2007 zenden aan mevrouw M.F. Burger, Hoofd Personeel Organisatie, Postbus 4, 3100 AA Schiedam. De eerste sollicitatiegesprekken staan gepland in week 40. seat.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 38