VORSTELIJK VOORDEEL EUGE 0 DJ FeestkledinaA Ronald 1/2 prijzen M wordkapper.nl wordpedicure.n September met Bridgers en Bruiden (KUMST^iUBTT «a 1 In jaar je Qj mbo-diploma wo rdschoonheidsspecialist. n I "Laat de makelaar" ook üw woning gratis plaatsen op www.huislijn.nl" OP KEUKENS, BADKAMERS EN TEGELS mmsmummms Ondernemen Gat in de markt Daar is de Klant pas Koning! Autoservice Eigenraam Du] CINEMA Hf FILMCABINES jL \huislijn rïï\ U zoekt een huis? U vindt een huis! dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 5 september 2007 - Pagina 3 ement Het is voor ondernemers vaak moeilijk om een gat in de markt te vinden. Voor de 12 jarige Bram Sneep bleek dit geen pro bleem. Veel straten in Schiedam zien er tijdens de zomer fleurig uit. Bloembakken in lantarenpalen sieren de straten maar hoe geef je deze 'hanging baskets' water? Het is de bedoeling dat de bewoners zelf de verzorging ter hand nemen maar dat valt soms niet mee. Op een gammel keukentrapje met een gieter boven je hoofd kan best gevaarlijk zijn. Bram verzon een rijdend bewate- ringssysteem en heeft inmiddels 22 vaste klanten. De ouders van Bram ondersteunen zijn activiteiten. "Ze vinden het wel leuk dat ik dit doe en het is leuker werk dan in een win kel vakken vullen." Volgend jaar gaat Bram naar de middelbare school. Wat hij in de toekomst wil worden weet hij nog niet. Misschien wel eigenaar van mijn eigen bedrijf maar misschien wil ik over zes jaar wel iets heel anders gaan doen." te vragen of ik de bloembakken want als ik er nog meer straten water wil geven Ik moet daar bij krijg dan moet ik mensen in nog wel even over nadenken dienst nemen." -n£L- SCHIEDAM - Muziek, water sport, theater, monumenten en beeldende kunst vullen de bin nenstad tijdens de evenemen ten en activiteiten in de septem bermaand in Schiedam. De Brandersfeesten worden voor afgegaan door onder meer Rondje Schiedam, Open Monu mentendag en Open Ateliers. Het Nationaal Coöperatie Mu seum bestaat dertig jaar, de Weekmarkt van Kerk tot Kerk wordt officieel geopend en er is een Schiedamse Boekenmarkt voor de Korenbeurs. Het eerste weekend van sep tember stond in het teken van bridgers en bruiden. De maand begon met de Historische Bridgetocht en een exclusieve Bruidsbeurs in de trouwzaal van het Oude Stadhuis en Res taurant 't Stadhuys op de Grote Markt. Aanstaande zaterdag staan ook de monumenten open tijdens Open Monumentendag en pre senteren Schiedamse vereni gingen en instellingen zich tij dens Rondje Schiedam. In de Grote Kerk is de Informatie markt wonen voor 55-plussers en 's middags Open Orgeldag. Het Nationaal Coöperatie Mu seum bestaat op zaterdag 15 september dertig jaar. Dit wordt gevierd met een nieuwe ten toonstelling, leuke kinderactivi- teitencn een speakerscomer. Verdachte overval aangehouden SCHIEDAM- Een 45-jarige Schiedammer meldde zich dinsdagmorgen op het poli tiebureau als verdachte van de overval op de bejaarde dame. De man is ingesloten voor nader verhoor. Maandagavond werd een 80-jarige Schiedamse in haar woning aan de Van Heuven Goedhartstraat overvallen. De vrouw werd in haar slaapkamer vastgebonden waarna hij de pinpas van het slachtoffer meenam. Daarna maakte de verdachte de vrouw los en ging ervandoor. De recherche zet het onder zoek voort. Theekransje SCHIEDAM - Vind u het ook gezellig om samen met an dere vrouwen onder het ge not van een kopje koffie of thee te kletsen over allerlei zaken die vrouwen bezig houden, dan is deze ochtend iets voor u. De Blauwe Brug organiseert op maandag 10 september van 9.30 tot 11.30 uur een theekransje voor da- mes.Het is een nieuw op te starten club en kost 1 euro inclusief koffie of thee. Beetje vergeetachtig SCHIEDAM - Ook dit jaar is er weer maandelijks het Alz- heimercafe. Dit is het tref punt voor mensen met de mentie, hun familieleden en andere belangstellenden uit Vlaardingen, Schiedam en omstreken. De eerste bijeen komst van dit nieuwe sei zoen is op dinsdag 4 septem ber a.s. met als thema "De mentie en kleinschalig wo nen". Naast het geven van informatie biedt het Alzhei- mercafe ruimschoots de mo gelijkheid voor bezoekers om vragen te stellen. Dé toe gang en koffie zijn gratis. Vooraf aanmelden is niet no dig. De zaal gaat open om 19.00. Om 19.30 start het programma. De bijeen komst vindt plaats in 'De Brasserie' van verpleeghuis Zonnehuis aan de Dillen burgsingel 5. Meer informa tie: Marga van Buitenen, tel. 010-2493740". Cursusje volgen? SCHIEDAM - De cursussen van Stichting Eigen Werk aan de Overschiesestraat 44 beginnen deze week weer. Voor 60 euro kan men een heel seizoendeelnemen aan een activiteit, te kiezen uit pottenbakken, houtbewer- ken, tekenen, schilderen, kaarten maken, eieren ver sieren, boetseren, mandala's maken, plateelschilderen en computeren op verschillen de niveau's. Een mogelijk heid tot naailes en spek- steensnijden is er bij vol doende belangstelling. Groepjes kinderen kunnen op afspraak komen potten bakken. Wie als vrijwilliger een eigen hobby aan ande ren wil overdragen wordt hiertoe in de gelegenheid ge steld. Voor meer informatie kan men langs komen of even bellen, tel. 4263569. Inbraken sportcomplexen SCHIEDAM - In de nacht van vrijdag op zaterdag is er ingebroken bij twee sport complexen aan de Stadhou derslaan. Het gaat om ten nisverenigingen. De recher- - ehe stelt een onderzoek in. Reparaties klaar terwijl u wacht Vernieuwen: in overleg met uw wensen Implantaatprotheses Dagelijks geopend van 08.30-16.30 uur Behandeling volgens afspraak Tandprothetische Praktijk Veringmeier Nieuwe Haven 131, Schiedam Tel. 010-4261417 Hof van Spaland 45, Schiedam Tel. 010-4711320 www.klikgebilschiedam.nl 12 DAGEn ins£PTBMBB8J Fokkerstraat 576 (langs A20) Schiedam (010) 462 20 22 .eigenraam.peugeot.nl DE EROTHEEK SCHIEDAM 1 Rotterdamsedijk 411/413 W 1 1 tel.:010 - 4270424 1 www.erotheekshop.nl M 4 1 Avenue Bruidsmode QtnjJ*.. 3ol2bENn^SenSn^fTl tólH W Tel: 010 - 411 33 72 «USnUilil WWW.MgilbE.ife- al 2.050 makelaars werken samen met Huislijn.nl

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 3