O s K. OPEN DAG Celebrate life SIEBEL bedrijfsleider m/v lÜk Manege de Prinsenstad Winnaar! zondag 9 september van 11.00 tot 16.00 uur Supermarkt Haring Supermarkt Haring www.siebeljuweliers.nl Wij zijn op zoek naar een in Vlaardingen voor 30 uur per week Woensdag 5 september 2007 - Pagina 40 Group 4 Securicor Group 4 Securicor is specialist op het gebied van beveiliging en veiiighei en biedt een uitgebreid producten- en dienstenpakket voor de meest uiteenlopende oplossingen.Van advies tot uitvoering. Met 407,000 medewerkers is Group 4 Securicor actief in meer dan 100 landen. Kom werken bij 's wereWs pootje en rrjeest diverse beveitigingsbedr^f G4S zoekt detentietoezichthouders (m/v) In deze functie zorg je voor de bewaring, beveiliging en verzorging van detineerden, Je houdt bijvoorbeeld toezicht tijdens het luchten en het bezoekuur en bewaakt de naleving van veiligheidsregels. In crisissituaties of bij agressief gedrag treed je handelend op. G4S verzorgt jouw opleiding voor Beveiliger-2! Wij vragen De bereidheid tot het behalen van diploma Beveiliger-2 Een goede beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift Onbesproken gedrag (een screening is onderdeel van de sollicitatieprocedure) Het bezit van een rijbewijs en eigen vervoer Een representatief voorkomen en goede sociale en contactuele eigenschappen Een flexibele instelling Wij bieden Een uitdagende full-/parttime baan, een leuke werkomgeving en uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden, waaronder een salaris conform CAO met een aantal speciale toeslagen en een spaarloon- en pensioenregeling. Interesse? Reageer dan via het online sollicitatieformulier voor deze functie op www.g4s.nl onder'Werken bij G4S/alle vacatures in Nederland' of bel met onze recruiters, telefoon (020) 655 11 66 Kijk voor meer informatie op www.g4s.nl. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld. A World of Security Solutions HIPPISCHE ONDERNEMER VAN HET JAAR! Rijksstraatweg 145, 2629 JE Delft Telefoon 010-4704860 www.manegedeprinsenstad.nl sinds 1968 ontvangst met koffie Rondleidingen Demonstraties GRATIS pony- en paardrijden voor volwassenen en kinderen Manege de Prinsenstad, want daai r is altijd iets te doen! In onze gezellige supermarkt met zijn ruime assortiment en prima versafdelin gen is het niet alleen prettig winkelen maar ook prettig werken. Ben je toe aan een nieuwe baan en/of opleiding? Meld je dan aan voor de volgende vacatures: Verkoper verkoopspecialist afd. Kassa Voor 32-40 uur of 2 x 20 uur per week Verkoper verkoopspecialist afd. Zuivel/AGF/Houdbaar Voor 32-40 uur Ook BBL-leerlingen kunnen reageren. Wij bieden hen uitstekende opleidings mogelijkheden met toekomst. Functieomschrijving Als verkoper ben je werkzaam op bovengenoemde afdelingen. Je bent lid van een verkoopteam en medeverantwoordelijk voor de realisatie van de teamdoel stellingen. Samen met je team zorg je ervoor dat alles in jouw afdeling perfect verloopt. Zo moeten de schappen gevuld zijn, de bestellingen gedaan worden en de afdeling er schoon en verzorgd uitzien. Als je meer ervaring hebt, kun je collega's opleiden en bestellingen maken voor je afdeling. Weet je echt veel van je vak en vind je het leuk om je collega's enthousiaster te maken, dan kun je verkoopspecialist worden. Je bent dan specialist op het gebied van de produc ten en werkzaamheden op jouw afdeling. Zo kun je collega's en klanten adviseren. Arbeidsvoorwaarden volgens cao voor het levensmiddelenbedrijf. Daarnaast kun je meedoen aan onze spaarloonregeling en personeelskortingsregeling. Als bovenstaande je aanspreekt en je een flexibel karakter hebt bel, schrijf of mail dan naar: Keenenburgweg 15, 2636 GK Schipluiden 015-3809563 dhr. Haring of dhr. Buckers ahschip@xs4all.nl Een mensen leven bestaat uit vele momenten die gevierd kunnen worden; de eerste stapjes van een kind, een nieuwe baan, een jaar verkering of bijvoorbeeld de verjaardag van oma. Deze waardevolle momenten vieren we graag mee bij Siebel Juweliers met schitterende sieraden en horloges. Op een gastvrije manier geven we de klant toegang tot een moderne wereld van internationale luxe en allure. Kortom, een uitdagende en eigentijdse omgeving om in te werken. Siebel is een landelijke juweliersketen met 42 winkels Wij zoeken Als bedrijfsleider ben je eindverantwoordelijk voor de omzet en uitstraling van jouw Siebel filiaal. Samen met de assistent bedrijfsleider leid jij jouw medewerkers op en bewaak je de stijl van het winkelbeeld volgens het "Celebrate Life" concept. Wij bieden een salaris conform CAO - een spaarloon regeling - een aantrekkelijke personeels- korting - een collegiale werksfeer - doorgroei mogelijkheden - maandagochtend vrij - korting op diverse verzekeringen. Pas je in het profiel en spreekt onze organisatie je aan? Stuur dan binnen twee weken een brief met cv en pasfoto onder vermelding van vacaturenummer 140 naar Siebel Juwelier ter attentie van afdeling P&O Postbus 11599, 2502 AN Den Haag of mail naar sollicitatie@siebeljuweliers.nl Voor meer informatie kun je contact opnemen met afdeling P&O van Siebel Juwelier op T 070 - 37 66 330. Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 40