Banenmark h Media-adviseurs Met plezier naar je werk? dé Weekkrant p°st gediplomeerde doktersassistente Servicemedewerker M/V (op oproepbasis) dé Weekkrant Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 17 Voor opgave van uw advertentie of informatie, bel: 0900 700 07 77 of fax: (070) 307 84 56 Ontmoet uw nieuwe buren in middeleeuwse setting, op zaterdag 22 september! Het TOERNOOIVELD www.hettoernooiveld.nl In opdracht van een in Nederland gerenommeerd uitgever van onder andere magazines, start Klant Co met het samenstellen van een commercieel team voor het landelijk op de lezers markt brengen van nieuwe consumentgerichte lifestyle-magazines. Een schitterende uitdaging, waarvoor Klant Co op zoek is naar: □e functie: Zelfstandig en met een hoge mate van verantwoordelijkheids gevoel bouwt u continu aan een relatiebestand, dat door uw acquisitiekwaliteiten garant staat voor voldoende advertentie volume in de uit te geven magazines. U toont zich daarnaast een echte professional op het gebied van communicatieadvies en bent voor uw relaties een partner als het gaat over media planning, creativiteit en vormgeving. U bent: Een representatieve, marketinggerichte en commercieel gedreven kandidaat op Hbo-niveau. Een planmatige en efficiënte aanpak van uw werkzaamheden is een vanzelfsprekendheid. U heeft als media-adviseur gevoel voor relaties en communi ceert moeiteloos op ieder niveau. In deze uitdagende functie denkt en handelt u als een ondernemer en weet u daad krachtig in te springen op kansen en ontwikkelingen in de markt. U beschikt over overtuigingskracht en heeft het vermogen om klanten aan u te binden en te committeren om de order bij u af te sluiten. Een uitstekende beheersing van de Nederlandse taal zowel mondeling als schriftelijk is een kwali teit die niet ter discussie staat. U bent bereid om buiten de normale kantoortijden deel te nemen aan relevante netwerk activiteiten. Het werken met omzetbudgetten prikkelt u tot het realiseren van de gewenste resultaten. De opdrachtgever biedt in samenwerking met Klant Co: Een uitdaging die u alle ruimte biedt om zich als klantgerichte commerciële topper te bewijzen. U krijgt daarbij enerzijds de ondersteuning van collega's in de binnendienst en anderzijds de training en coaching van een deskundig en ervaren manage ment. Op het vlak van beloning/faciliteiten kunt u rekenen op een marktconform salaris in combinatie met goede secundaire arbeidsvoorwaarden en een auto van de zaak. De procedure: U kunt uw 'creatieve en onderscheidende' sollicitatie tot uiter lijk a.s. maandag 10 september richten aan Klant Co, t.a.v. Janneke van den Hoven. Per email: janneke@klantenco.nl; per brief: Rondweg 67, 5406 NK Uden. Voor nadere informatie kunt u mailen of bellen met Janneke van den Hoven: janneke@klantenco.nl, 0413-257100. Magazines als lifestyle... KLANT CO Communicatie Klant Co is een nog jong bureau in communicatie, media en training, waarmee u op www.klantenco.nl nader kunt kennismaken. Training Op zoek naar een leuke bijverdienste? Beschik je over verantwoordelijkheidsge voel, kun je zelfstandig werken en houd je ervan om buiten te zijn? TNT Post Area Zuidwest is op zoek naar Flexibele, tijdelijke hulpkrachten TNT Post biedt een afwisselende baan met de zekerheid van minimaal 10 uur per week. Werktijden en -dagen worden in overleg vastgesteld. Postbezorgers Naast tijdelijke krachten voor verschillen de werkzaamheden is TNT Post op zoek naar collega's die post willen bezorgen. Werktijden en -dagen worden in overleg vastgesteld. Zaterdagpostbodes Tenslotte heeft TNT Post tevens diverse vacatures voor zaterdagpostbodes. Werktijden en -dagen worden in overleg vastgesteld. Heb je interesse? Stuur dan een kort sollicitatiebriefje naar: TNT Post T.a.v. HR O (sollicitatie) Postbus 2111 3300 jB Dordrecht Geef daarin (naast je adresgegevens) aan: - om welke functie het gaat - welke dagen je kan werken - gedurende welke periode en - hoeveel uur per week je beschikbaar bent. Kijk ook op: www.tntpost.nl Huisartsengroep de Rijcke/Bosma in Schiedam-Noord is op zoek naar een enthousiaste voor 16 uur per week Onze HOED bestaat uit 2 duo-huisartsenpraktijken en binnen onze praktijk zal je samenwerken met 3 huisartsen, 3 dokters assistenten en een praktijkondersteunster. De werkzaamheden bestaan uit: Telefonische afspraken maken en vragen beantwoorden Kleine laboratoriumwerkzaamheden Recepten verzorgen Eigen spreekuurtjes voor oren uitspuiten, bloeddruk meten, injecties geven, uitstrijkjes maken e.d. Oudere patiënten aan huis bezoeken voor bloeddrukmeting, injectie e.d. Baliewerkzaamheden Interesse? Stuur een sollicitatiebrief naar: N. B. Bosma, huisarts Kerklaan 37 3121 KC Schiedam Voor meer informatie: tel. 010-2040469 www.kethel.praktijkinfo.nl >s Oil: Argos Oil is één van de grotere zelfstandige oliebedrijven van Nederland en is actief op het gebied van trading, opslag en verkoop van (bio)brandstoffen en smeermiddelen. Met haar kantoor, opslag en distributie in de Rotterdamse haven staat Argos ai middenin de oliewereld. Naast de sterke groei in Nederland, geeft Argos Oil ook invulling aan haar internationale ambities. De activiteiten in de Benelux, Frankrijk en Duitsland vormen belangrijke peilers in de inter nationale groeistrategie. Argos Oil heeft een voortrekkersrol op het gebied van biobrandstoffen. Op 1 november 2005 heeft zij als eerste een brandstof met J een biocomponent op de markt gebracht. Voor onze service stations Rotterdam en omstreken De werkzaamheden (met wisselende werktijden, ook weekend en feestdagen) bestaan uit: de verkoop van brandstoffen; shopactiviteiten; administratie; schoonmaakwerkzaamheden. Het snel en vakkundig helpen van onze klanten staat centraal. Ben je 18 jaar of ouder en bezit je een gezonde motivatie, een flexibele instelling en goede contactuele eigenschappen: Stuur dan je gemotiveerde sollicitatiebrief met CV naar: Argos Service Stations BV, afd. HRM, Postbus 129, 3190 AC Hoogvliet, Telefoon 010-2954770 Esther Huisman, telefoon 010-2954770, of e-mail naar: pz@argos.nl Acquisitie naar aanleiding van deze advertentie wordt niet op prijs gesteld Veelzijdig in olieproducte

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 17