Ervaren kipperchauffeur Nü 3,- korting Vita Combi dé Weekkrant Wil jij een topbaan? Simon Weerdenburg Handel en Groenservices BV. Aanlegontwerp en onderhoud van tuinen. voor Mercedes Actros 6x6 met laadkraan m/v w jjj22Sls! Uitgebalanceerde doseringen voor uw gezondheid nu in één Daily Pack Dat is nog eens gemakkelijk! Vita Vita Vita Nieuw! vita Schiedam: G&W Gezondheidswinkel Libra, Hoogstraat 15 Drogisterij Dessing, Hof van Spaland 32 SUPERAANBIEDING! op het gehele assortiment Nieuwe Stadsblad Woensdag 12 september 2007 - Pagina 21 Reinirr de Graai Groep Kom werken bij topklinisch ziekenhuis Reinier de Graaf Werken bij Reinier de Graaf betekent werken in het oudste, nog bestaande ziekenhuis van Nederland. Een ziekenhuis *n goede reputatie en een positieve score in regionale en landelijke beoordelingen. De verschillende locaties bevinden zich in Delft, Voorburg, Naaldwijk en Den Haag (Ypenburg). Over dertig specialismen verspreid, zijn hier ruim 160 medisch specialisten werkzaam. Het ziekenhuis maakt deel uit van de STZ; Samenwerkende Topklinische opleidingsziekenhuizen. Dit is een samenwerking verband van 22 topklinische opleidingsziekenhuizen die hooggespecialiseerde zorg verlenen. Werken bij Reinier de Graaf betekent werken in een uitdagende en dynamische omgeving samen met andere professionals, waar ruimschoots aandacht is voor vernieuwing verbete ring én uw persoonlijke ontwikkeling. Daarnaast bieden wij prima arbeidsvoorwaarden (CAO Ziekenhuizen). Vanwege innovatie en groei zijn wij op zoek naar: Teamleiders Voor de afdelingen kindergeneeskunde, traumatologie en cardiologie. Voor onze teamleiders is een MD-traject op maat ontwikkeld, waaraan u direct kunt deelnemen. Algemeen Verpleegkundigen Voor één van onze specialistische verpleegafdelingen of de flexpool, waarin u de kans krijgt om op verschillende afde lingen ervaring op te doen. Er zijn ook mogelijkheden voor kinderverpleegkundigen die op oproepbasis willen werken. Gespecialiseerde Verpleegkundigen Voor de afdelingen IC, SEH, verkoever, anesthesie en de dialyse zoeken wij enthousiaste en ambitieuze collega's die samen met het team naar de beste resultaten willen streven. Ook kandidaten die de opleiding tot dialyseverpleegkundigen willen volgen, nodigen wij uit om te solliciteren. Informatie over deze vacatures en over de Reinier de Graaf Groep kunt u vinden op www.rdgg.nl Medisch microbiologisch analist Vanwege groei van het laboratorium zoeken wij een enthou siaste collega die het team kan versterken. Binnen deze functie komen alle microbiologische bepalingen en infectie ziekten aan bod, zoals bacteriologie en mycologie. Doktersassistenten Een uitdagende functie als spil in het proces. Voor de poliklinieken KNO en gynaecologie zoeken we enthousiaste collega's met talent voor organiseren. Medewerker bloedafname Voor de afdeling bloedafname zoeken we een collega die flexibel inzetbaar is, in bezit van een rijbewijs en over goede contactuele vaardigheden beschikt. Endoscopic assistenten Vanwege snelle groei van dit specialisme, zoeken wij ver pleegkundigen met ervaring die willen meewerken aan deze groei. Ambitieuze verpleegkundige zonder ervaring nodigen wij ook uit om te solliciteren. m"T Heeft plaats voor: Kandidaten moeten voldoen aan de volgende eisen: Aantoonbare ervaring en vakbekwaamheid zonder aantoonbare ervaring onnodig te solliciteren In bezit van benodigde rijbewijs Vaardigheid in de Nederlandse taal in woord en geschrift In bezit van WA 1 (of de bereidheid deze cursus te volgen) Geschikte kandidaten hebben tevens de volgende eigenschappen Flexibel, zelfstandig, leergierig, collegiaal en enthousiast Hij of zij moet passen in ons team. Bereidheid om (indien nodig) overwerk te verrichten Wij bieden uitstekende primaire en secundaire arbeidsvoorwaarden binnen ons bedrijf. Uw schriftelijke of telefonische reacties kunt u richten aan: Simon Weerdenburg B.V. T.a.v. dhr. P. v.d. Stelt Postbus 55 Tel. 010-4731605 3100 AB Schiedam WWW.RWD-Groep.NL LU NAOO GROEP BV Lunado Groep B.V. teVlaardingen is een leverancier van buiskoppelingen, stalen en aluminium profielen, diverse gietproducten en is tevens een hofleverancier van reclameborden, bouwborden, makelaarsborden en diverse wegbebakening producten.Tevens exporteert Lunado deze producten naar diverse landen binnen en buiten Europa. Goede kwaliteit van onze producten en een uitstekende service zijn een dagelijkse gewoonte! Daarom willen wij graag werken met mensen die barsten van de energie en enthousiasme om onze goede reputatie doeltreffend te kunnen waarmaken. Commercieel medewerker binnendienst (m/v) Wij zijn per direct op zoek naar een commercieel medewerker binnendienst. Het betreft een functie voor 40 uur per week met een aantrekkelijk salaris. Functieomschrijving: Wij zijn op zoek naar een collega die in teamverband nauwe contacten met onze bestaande relaties zal onderhouden. U bent verantwoordelijk voor de offerte, order-entry en zal adviseren, verkopen en waar nodig service en support verlenen.Tevens verzorgt u de klantenadministratie en rapporteert u aan de officemanager. Afhankelijk van uw kennis en ambitie worden deze hoofdtaken uitgebreid Functie-eisen: - Minmaol MBO opleiding 4 Minimaal I a 2 jaar relevante werkervaring 4 Commerciële instelling 4 Ambitieus 4 Goede communicatieve en contactuele eigenschappen 4 Teamplayer4 Geen 9-5 mentaliteit Sociaal ingesteld 4 Creatieve en slagvaardige denkwijze Doorzettingsvermogen 4 Woonachtig directe omgeving Vlaardingen Boekhoudkundig medewerker (m/v) Wij zijn per direct op zoek naar een boekhoudkundig medewerker. Het betreft een functie voor 40 uur per week met een aantrekkelijk salaris. Functieomschrijving: Als boekhoudkundig medeweker zult u zich onder ander bezig houden met: Inboeken en coderen van facturen BTW aangifte 4 Debiteurenbeheer 4 Bank en kasboekbeheer4 Assisteren bij jaarrekeningen Afhankelijk van uw kennis en ambitie worden deze hoofdtaken uitgebreid Functie-eisen: Minmaal MBA opleiding 4 Minimaal I a 2 jaar relevante werkervaring 4 Het liefst ervaring heeft met het pakket "Accountview" Ambitieus Communicatief vaardig 4 Een teamplayer Geen 9-5 mentaliteit 4 Sociaal ingesteld 4Accuraat werkt - Woonachtig directe omgevingVlaardingen Reclamemonteur (m/v) Wij zijn per direct op zoek naar een (junior) reclamemonteur. Het betreft een functie voor 40 uur per week met een aantrekkelijk salaris. Functieomschrijving: Wij zijn op zoek naar een collega die de kneepjes van het vak kent en het juiste gevoel voor materiaal in zijn vingers heeft. Bouwborden, reclameborden, makelaarsborden, gevel- en lichtreclames, bewegwijzering en aanverwante reclameproducten zijn niet onbekend voor je.Wil je een belangrijke schakel zijn in de realisatie van vele reclameprojecten! Afhankelijk van uw kennis en ambitie worden deze hoofdtaken uitgebreid Functie-eisen: 4 Bij voorkeur minimaal I a 2 jaar relevante werkervaring 4 Minimaal rijbewijs B (bij voorkeur BE) 4 Zelfstandig werken 4 Ambitieus4 Flexibele en meedenkende instelling Technisch inzicht 4 Teamplayer Geen 9-5 mentaliteit4 Creatieve en slagvaardige denkwijze 4 Doorzettingsvermogen 4 Woonachtig directe omgeving Vlaardingen Magazijnmedewerker (m/v) Wij zijn per direct op zoek naar een magazijnmedewerker. Het betreft een functie voor 40 uur per week met een aantrekkelijk salaris. Functieomschrijving: Wij zijn op zoek naar een enthousiaste collega om ons kleine team te versterken. Je werkzaamheden in het magazijn zullen bestaan uit orders klaarmaken, ontvangen en controleren van binnenkomende goederen, goederen in stellingen plaatsen, magazijn op orde houden en overige diverse logistieke en administratieve werkzaamheden. Afhankelijk van uw kennis en ambitie worden deze hoofdtaken uitgebreid Functie-eisen: 4 Minimaal I a 2 jaar relevante werkervaring Bij voorkeur ervaring heeft met besturen vorkheftruck 4 Zelfstandig werken 4 Ambitieus 4 Flexibele en meedenkende instelling Technisch inzicht4 Teamplayer 4 Geen 9-5 mentaliteit4 Creatieve en slagvaardige denkwijze 4 Doorzettingsvermogen 'Woonachtig directe omgevingVlaardingen Arbeidsvoorwaarden: Uw salaris wordt afgestemd afhankelijk van uw leeftijd en ervaring. U kunt voor vragen of inlichtingen contact opnemen met Dhr. Luuk Mieloo onder nummer 010-415 55 U kunt uw sollicitatie per email richten aan l.mieloo@lunado-euroklemp.com Indien u binnen 5 werkdagen geen reactie hebt ontvangen bent u niet geselecteerd voor deze functie. Combi Combi Combi H Vita Combi Energie Pack Voor meer kracht en uithoudingsvermogen. Rustgevend en opbeurend in 'stresssituaties, Vita Combi Gewrichten Pack Voor aanmaak en opbouw van kraakbeen in gewrichten, is verzorgend en goed voor de smering van gewrichten. Vita Combi Huid/haar/nageis Pack Conditioneert uw huid en haar en versterkt uw nagels. Voor het behoud van een fris en jeugdig uiterlijk. Vita Combi'Daily Packs': - Alle basissupplementen in één J handige sachet - Eén keer per dag innemen - Voordeliger in gebruik Eén verpakking bevat 15 zakjes voor 15 dagen Vita Combi Weerstand Pack Ondersteunt immuunsysteem van het tichaam. Voor behoud van de gezondheid en meer energie. Verbetert uw geheugen en concentratievermogen. Combi Vita Combi. Eén handige sachet per dag met meerdere voedings- y supplementen.

Het Nieuwe Stadsblad | 2007 | | pagina 21